Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser10946

Guest
Ja to bym usunął te całe morale... Grę to psuje, taki naleśniczek albo inny bociarz nałoży 30 wsparć na moralowego kolona to cofką się nie wybronisz :d

w takiej sytuacji to on moralowy byc nie musi, zebys sie nie wybronil ;)
 

DeletedUser30644

Guest
Może nałożyć 50 wsparć ale mitów na murku 0 nie zatrzyma. Dlatego szuka sobie kolegi, najlepiej 30-35%.
 

DeletedUser10946

Guest
moj komentarz byl do klinowania a nie utrzymania okupacji ;)
bardzo ta gre opcjami premium zepsuli , no ale INNO to nie instytucja charytatywna
 

DeletedUser9820

Guest
Może nałożyć 50 wsparć ale mitów na murku 0 nie zatrzyma. Dlatego szuka sobie kolegi, najlepiej 30-35%.
Takiego jak Breena?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser30644

Guest
To bardziej koleżanka niż kolega :/

Wszyscy grają moralowcami to czemu my mielibyśmy tego nie robić? :x
 

DeletedUser9820

Guest
Ale nie każdy o tym płacze na forum.
"Niedługo będą mieć więcej moralowców niż normalnych graczy "
"Ja to bym usunął te całe morale... Grę to psuje, taki naleśniczek albo inny bociarz nałoży 30 wsparć na moralowego kolona to cofką się nie wybronisz "
"Niech wstawią/wstaw kolona na dobrych moralach dla wszystkich to zobaczysz wojowników"
 

DeletedUser29689

Guest
Wypraszam sobie hipokryci, ale nie chce mówić kto tu zaczął jako pierwszy wysyłać moralowe kolony i teraz ma z tym jakiś wielki problem
 

DeletedUser30644

Guest
Weź przestań Vari, miałeś tutaj jakiś rangarok czy inne rzeczy robić a jak na razie na moralce tylko grasz. Turek nie byłby dumny.
 

DeletedUser9820

Guest
Niech sie wypowie Turek przecież jest na Nysie i się czai xD
 

DeletedUser29689

Guest
Przejmuję wam miasta więc jest git, a Wy jakoś jak na tak potężny sojusz składający się z top 1 top 2 i top 3 macie problem z sojuszem co powstał z kolan bo banach ? Ja myślałem że pozbieramy się po miesiącu a nie po 1,5 tygodnia. Jak widać źle oceniłem przeciwnika. Skończyły się darmówki i wasze kolony to rzadkość u nas, no jedynie te moralowe się ustoją na które tak narzekacie.
 
Dalej to samo widzę jak co świat :D Naleśnik bociarzu kiedy wyłączysz te boty ?
smiley_emoticons_lol.gif

A reszta tłuków jeszcze nie nauczyła się po tylu latach trafiać w sek :)

pozdr
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser15394

Guest
Przy cudach może byś był bardziej szkodliwy, pamiętaj że dominacje wygrywa sojusz z największą liczba miast :) Chyba że luzaki grają dla zabawy a nie dla wygrania to grajcie i przejmujcie moralowe ile chcecie i bawcie się dobrze :D
 

DeletedUser10946

Guest
Dalej to samo widzę jak co świat :D Naleśnik bociarzu kiedy wyłączysz te boty ?
smiley_emoticons_lol.gif

A reszta tłuków jeszcze nie nauczyła się po tylu latach trafiać w sek :)

pozdr
smiley_emoticons_winken4.gif

nie ale juz umieja katapulty co sekunde puszczac ;)
Pozdrawiam (Iskierka)
 

DeletedUser32016

Guest
Ale nie każdy o tym płacze na forum.
"Niedługo będą mieć więcej moralowców niż normalnych graczy "
"Ja to bym usunął te całe morale... Grę to psuje, taki naleśniczek albo inny bociarz nałoży 30 wsparć na moralowego kolona to cofką się nie wybronisz "
"Niech wstawią/wstaw kolona na dobrych moralach dla wszystkich to zobaczysz wojowników"

Jeśli nie wyłapłeś sarkazmu z tą ilością moralowców to szkoda :D
Ja nie mam problemu z tym. Poprostu mnie to bawi :D
 

DeletedUser10946

Guest
a ja musze Wam chyba podziekowac , w koncu , Dzien Kobiet moge sie wina w spokoju napic :)

usmialam sie do lez, z nazw miast ,ktore mam ocenzurowane
alez wy chlopcy wrazliwi jestescie
 

DeletedUser10946

Guest
jestem przerazona ;)

-wychodek
-rozwolnienie
-toaleta
-EgoJuzStoi?

no moze to stanie to jeszcze , ale ludzie jak Wam sie reszta z (cenzura)6em skojarzyla ? o_O
 

DeletedUser10946

Guest
"Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami".

Stefan Kisielewski
 

DeletedUser15216

Guest
Całkiem ciekawy ten świat muszę przyznać :p Chodź widzę że jeden sojusz niemal już pozamiatał, chociaż szczęśliwie jestem daleko od niego :p Trafiłem bliżej oślej łączki, i w sumie tak się czuję :p Dawno mnie na starym systemie nie było, to i na oślej łączce sobie poprzypominam jak to było za dawnych lat :D
 
Do góry