Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32016

Guest
Serio? Ani słowa o wczorajszej bitwie?
Jak dla mnie na wielki + (choć miasto stracone) ale wszystko było na styk(zostało około 2k birem).
Wraz z Patrykiem zrobiliśmy najwięcej pw w "obronie" tego miasta więc przeciwnicy nie wyszli aż tak dobrze z pw ;):D
 
Jak dla mnie na wielki + (choć miasto stracone) ale wszystko było na styk(zostało około 2k birem).
Wraz z Patrykiem zrobiliśmy najwięcej pw w "obronie" tego miasta więc przeciwnicy nie wyszli aż tak dobrze z pw ;):D

no może i nie aż tak dobrze jak wy.. ale zawsze to jakieś pw.
Moralowych nikt nie odbija to czasem i takie dobre :)
 

DeletedUser30644

Guest
Nie lubię odbijać moralowych >:[

Wczoraj znalazłem okupkę żeby wreszcie moje 122 gryfy rozbić, to faktycznie ładne pw było >.<
 

DeletedUser9820

Guest
No jak to nie? My z El Tiempo i wasza koalicja ostatnio kilka moralowych z różnym skutkiem próbowała odbić :D:p
Trochę tego lądu tam napchaliście xD
Patryk obracał pakami jak "szalony"
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser15394

Guest
W kilka lat tak się gra zmieniła że teraz na starym systemie wygrywa ten co ma więcej moralowców a na nowym kto golda więcej sypnie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29689

Guest
Ilość moralowców była 2 na 2, tyle że nasi są bardziej udolni :). teraz jest chyba 3 na 1. Plus to Wielka koalicja VVV zaczęła grać na moralach i teraz ich boli dupa że odpowiedzieliśmy tym samym :).
 

DeletedUser15394

Guest
Tu chodzi ogólnie na każdym świecie na czym opiera się gra, raczej 2 czy 5 moralowców nie nadrobi starty jakie macie do pierwszego sojuszu no chyba że jak pisałem wcześniej gracie dla zabawy to grajcie ;p tu nie chodzi o umiejętności moralowców tylko o deffa dla nich - po co mam się męczyć przy was gdzie ludzie nie potrafią w 6h mi okupacji obstawić to sobie pogram na słupy jakieś bo każda wioska się w dominacji liczy to lepiej szybko i sprawnie podbijać jakieś boby niż się tam męczyć
 

DeletedUser30644

Guest
Gra sama w sobie jest mało przyjemna na moralach. Gdzie na starym systemie to ma znaczenie to tutaj chodzi tylko o komfort gry. Nawet gdybyśmy tracili 4-5 miast dziennie to zawsze można sloty zapełnić na drugim końcu świata i wygrać.
 

DeletedUser32016

Guest
Nie kolacja zaczęła grać pierwsza moralowcami tylko El Tiempo. Później wszystko poszło łańcuchowo i każdy ma ich tylu że głowa mała. Mi jest przykro że nie chcecie walczyć bez moralowców ale to tylko świadczy że bez nich jesteście słabi ;)
 
Gra sama w sobie jest mało przyjemna na moralach. Gdzie na starym systemie to ma znaczenie to tutaj chodzi tylko o komfort gry. Nawet gdybyśmy tracili 4-5 miast dziennie to zawsze można sloty zapełnić na drugim końcu świata i wygrać.
I tak marudzicie na morale a power co robi?? w nocy kolony ładuje na moralach dzisiaj dwa a żale wylewacie :)
 

DeletedUser30644

Guest
Wbrew pozorom złocenie pełnych zagród wcale nie jest takie drogie. Paczkę ogni idzie za 1200 golda klepnąć.
 
Do góry