Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Patrz na to jak na zabawę. Niektórzy idą do kina, inni złocą ognie na odbijanie okupacji. Przecież to tylko gra :3
 

DeletedUser29689

Guest
1 Veni vidi vici 11790074
2 Nieustraszeni Luzacy 9189572
3 El tiempo lo dira 7972212

Jeśli myślicie że macie więcej slotów od nas to troszkę w błędzie jesteście :/
 

DeletedUser15394

Guest
Nie tylko za pw robi się sloty :) Trochę mi się przypomina sytuacja z katanii a skończyło jak się skończyło ;p
 

DeletedUser15394

Guest
Co do Patryka rudy to i tak na nowym systemie więcej złocą i to o wiele niż na starym, zawsze więcej zarobisz handlując na nowym systemie
 

DeletedUser32016

Guest
Paczka ogni kosztowała go 450g. Jak nie wiecie to się nie odzywajcie;)
 

DeletedUser9820

Guest
GRCR i Dio
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser28174

Guest
Że też teraz wrzucenie paru/parunastu poleceń w sekunde kolona to od razu skrypty, no ale tak to jest jak ktoś nie potrafi a jak przeciwnik tak zrobi to przecież skrypt bo to niewykonalne
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Że też teraz wrzucenie paru/parunastu poleceń w sekunde kolona to od razu skrypty, no ale tak to jest jak ktoś nie potrafi a jak przeciwnik tak zrobi to przecież skrypt bo to niewykonalne
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Wiesz, pisanie tego i tak nie ma sensu, zawsze będzie płacz o to że ktoś potrafi polecieć na synchro i strzelić te wsparcia i ataki idealnie. To samo tyczy się golda, co świat jest pisanie jacy to złotnicy itp, a prawda jest taka że praktycznie każdy w jakimś tam stopniu swoich możliwości złoci
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Ale nie powiem, miło mi się to czyta
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser30644

Guest
Mi to nie przeszkadza, zawsze nowe wrażenia. Na Byllis same słupy do bicia były, Nysa to miła odmiana będzie.
 

DeletedUser29689

Guest
Jakby nie wakacje to twoja przygodą by się skończyła szybciej niż na katanii
 
Wiesz, pisanie tego i tak nie ma sensu, zawsze będzie płacz o to że ktoś potrafi polecieć na synchro i strzelić te wsparcia i ataki idealnie. To samo tyczy się golda, co świat jest pisanie jacy to złotnicy itp, a prawda jest taka że praktycznie każdy w jakimś tam stopniu swoich możliwości złoci
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Ale nie powiem, miło mi się to czyta
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Grasz na skryptach , bez nich nic byś nie znaczył ... wyłącz potuska i wtedy cwaniakuj
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Do góry