Sytuacja na świecie Nysa

z tego co pamiętam to Shockwave grał w mdg, a tam nie było 'Wygram dominacje' .Mulardy grały przy nas i tam sie słyszało o próbach zastraszania czy podkupowania graczy :D Przeciez inaczej przewagi zrobić nie potrafili
 

DeletedUser30644

Guest
Ale rozmowa była o tym, że luzacy tylko moralowcami potrafią grać, czy nie? :l
 

DeletedUser15394

Guest
No tak a ktoś napisał że kronika nie miała po co grać moralowcami :D
 
Kronika wygrała fejkami i nie potrzebowali moralowców tylko ludzi co całą noc dręczą innych atakami, ale przynajmniej się dowiedziałem jakim sposobem wygrywają tyle światów pod rząd :) Gratulację za katanie :)

A w luzakach ktos gra na morale ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15394

Guest
Luzaki wygrywają moralowcami i bicie wojem o siebie?;p na dyme nawet takiego rozbijania nie było od początku świata ;d
 

DeletedUser15394

Guest
Coś tam wygrali mam tam ziomka to słyszałem że mocni zawodnicy
 
No tak a ktoś napisał że kronika nie miała po co grać moralowcami :D
No kronika nie musiała grać moralowcami bo na starcie miała Mularda który was ustawił inaczej by ty wyglądało gdyby nie ognie i mity Grzesia :cool:

Tu jeden złotnik zrezygnował u was Patryk i co jest??? Powstał Sojusz moralowców PMS :p

A co do kroniki i tego co wcześniej nie chce mi się tego po prostu rozwijać bo bym pisał eseje jak Samiec.. a tego nikt by nie chciał :D
Przynajmniej coś się na forum ruszyło w temacie :p
 

DeletedUser32016

Guest
P.N.S.A powstało przed urlopem Patryczka jeśli dobrze pamiętam ale proszę mnie poprawić jeśli się mylę
 
Kronika wygrała fejkami i nie potrzebowali moralowców tylko ludzi co całą noc dręczą innych atakami, ale przynajmniej się dowiedziałem jakim sposobem wygrywają tyle światów pod rząd :) Gratulację za katanie :)

A w luzakach ktos gra na morale ?
smiley_emoticons_lol.gif

Skoro kogoś o coś oskarżasz to przedstaw na to dowody.
 
Nie mam dowodów , nie robię screenów , nie mam folderu "Grepolis" na pulpicie gdzie bym mieścił archiwum wszystkich wiadomości i screenów z podbojami , raportami itp.(jak wielu opętanych w tej grze).
Dowód będziesz miał jak zagrasz przeciwko niektórym z Twoich kolegów z kroniki :)
 

DeletedUser30644

Guest
Nie to forum żeby o kronice gadać. Tutaj Grzesiu nie gra a wy i tak moralką gracie i wojo tłuczecie.
 

DeletedUser15394

Guest
To będzie najgorszy świat jaki był na grepolis ;] Jeśli vvv wytrzyma i nie zmienią zasad dominacji to nie mogę się doczekać połączenia luzaków z gangiem :D to będzie piękny widok..
 
Do góry