Karencja na ponowne dołączenie do sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23929
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za opcją karencji na ponowne dołączenie do sojuszu?

  • Tak

    Głosy: 20 64,5%
  • Nie

    Głosy: 10 32,3%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 3,2%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser23929

Guest
Taka propozycja z mojej strony.

Po opuszczeniu sojuszu nie można dołączyć do niego lub do paktowicza przez 48-72h (do ustalenia)
Uchroni nas to przed:
- wychodzeniem z sojuszu dla rozbijania wojska
- fochami ze strony graczy, którzy wychodzą bezmyślnie z sojuszu

Zachęcam do dyskusji.
 

DeletedUser27486

Guest
Jak to wyobrazasz sobie podczas ery cudakow?
A fochy graczy i wychodzenie z soja dla rozbijania wojska to jesli tak ktos chce robic to trudno ; P
 

DeletedUser32225

Guest
Jak to wyobrazasz sobie podczas ery cudakow?
A fochy graczy i wychodzenie z soja dla rozbijania wojska to jesli tak ktos chce robic to trudno ; P

Zobacz co się dzieje na nysie, wyścig w tym kto więcej woja zezłomuje... Tak ma wyglądać gra strategiczna? Wygrywać ma ten co rozwali na sobie więcej woja i zrobi więcej palików?
 
Na nie, nic to nie wniesie... kto chce rozwalić wojsko ten i tak to zrobi bo poczeka sobie te 48h. Kto będzie chciał to wyjdzie, a jedyne na co to wpłynie to irytacja graczy bo muszą głupio czekać na wejście do soja i ograniczy jedynie skoczków w czasie EC.
 

DeletedUser23929

Guest
Dawno w grepo sie chyba nie gralo. Nie ma skoczow podczas EC po wyjsciu i wejsciu trzeba czekac 72h aby mozna bylo sypac i skracac.

Mysle ze pomysl jest dobry (funkcjonujacy przeciez w innych grach tego typu) 48-72h poza sojem to zawsze ryzyko ze wrog bedzie chetniej atakowal. A dwa sa, eventy gdzie nagroda jest dla sojuszu wiec tym bardziej nie bedzie sie oplacalo wychodzic by nie tracic bonusow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ano, zapomniałem o tym... dawno w EC uczestniczyłem
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Nie ma ich aż tyle, druga sprawa są wolne luki. A w dobie różnych komunikatorów takie wyjście wcale bolesne nie są. Jak dla mnie nadal to tylko irytuje.
 

DeletedUser32225

Guest
Mnie irytuje jak w teoretycznie grze strategicznej jest wyścig kto więcej woja na zmysłach zezłomuje. Niech sobie złomują po Erze Cudów czy Dominacji i chwalą sie że ktoś miał 100 mln Pw ale w trakcie walki to jest bez sensu. Wielcy wojownicy w topkach co połowę pw zezłomowali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry