Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser9820

Guest
Fajni Ci luzacy. Jeden dostał 2 klocki ode mnie i wyszarzał :D;)
to musiał być były berserk
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser32460

Guest
http://grepolis.maxtrix.net/world/pl/76/player/137232 data 19 marzec było tego więcej wcześniej również niestety sobie nie przypomnę nicków,sorrki za zwłokę wojo nastawiałem


Rozbijania wojska przez graczy którzy kończyli grę to ty do tego co teraz się wyprawia nie porównuj bo to chyba jakieś nieporozumienie ?



Po za tym Schock koledzy z Gangusów nie chwalą się jak czerwonych o oddanie miasta po dobroci na prv proszą ? Myślę że zachowanie godne sojuszu top 3.
A o swoich zasadach to ty się nie rozpisuj bo post mistrzunia wyjaśnił cię za czym się odezwałeś
 

DeletedUser28924

Guest
Rozbijania wojska przez graczy którzy kończyli grę to ty do tego co teraz się wyprawia nie porównuj bo to chyba jakieś nieporozumienie ?



Po za tym Schock koledzy z Gangusów nie chwalą się jak czerwonych o oddanie miasta po dobroci na prv proszą ? Myślę że zachowanie godne sojuszu top 3.
A o swoich zasadach to ty się nie rozpisuj bo post mistrzunia wyjaśnił cię za czym się odezwałeś
tia a kto wtedy kończył że się rozbijał ? ..... konto od soboty, ktoś sobie troluje na mulciaku
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Rozbijania wojska przez graczy którzy kończyli grę to ty do tego co teraz się wyprawia nie porównuj bo to chyba jakieś nieporozumienie ?



Po za tym Schock koledzy z Gangusów nie chwalą się jak czerwonych o oddanie miasta po dobroci na prv proszą ? Myślę że zachowanie godne sojuszu top 3.
A o swoich zasadach to ty się nie rozpisuj bo post mistrzunia wyjaśnił cię za czym się odezwałeś

Tak mnie post mistrzunia wyjaśnił że sam swój post skasował......
Jeszcze żeby prawdę napisał ^^

Generalnie jak mówiłem twoje zdanie dla mnie nic nie znaczy :) Nikt mi się niczym nie chwalił :) A nawet gdyby to i tak byś się o tym nie dowiedział :p
Chociaż taki Hydroakustyk sam wypisywał do wszystkich że idzie na nowy i miasta żeby brać :D nie trzeba było pisać,sam pisał :)

Szukaj atencji gdzie indziej :)
Nie mam zamiaru się kłaść do twojego poziomu ... Bo jak to się mówi z ..... się nie dyskutuje..... najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem:D

Proponuję iść pobiegać ..:p
 
Taka takty na "dzbana" Jeden lepszy od drugiego :) ale jakie prawdy głoszą na FO :D "Miszcze" :D Turek tutaj na nowym koncie wchodzi wygłasza przemowy :p
A na katani jak ze mną w pakcie grał to złego słowa nie powiedział :)
 

DeletedUser32460

Guest
Shock znasz mnie że by się wypowiadać o moim poziomie ? Zresztą nie jestem tak zdesperowany aby szukać takich 'dobrych kolegów'
Myślę że poprzeczki wysoko nie ustawiasz więc nie wypowiadał bym się na temat czyjegokolwiek poziomu .
Zacytuje zegarmiszczów bo chyba z tego sojuszu na tym świecie się wywodzisz ' My tutaj weszliśmy walczyć z adkiem'
Więc możesz iść dalej bawić się zabawkami w swoim świecie ale rozumiem że prawda boli ale tak to już bywa jak się za dużo szczeka

Na luzaków nie można narzekać świat chociaż barwny dzięki nim i można wiele powiedzieć ale akurat ich nie czepiał bym się zbytnio każdy ma swój plan na grę
 
Shock znasz mnie że by się wypowiadać o moim poziomie ? Zresztą nie jestem tak zdesperowany aby szukać takich 'dobrych kolegów'
Myślę że poprzeczki wysoko nie ustawiasz więc nie wypowiadał bym się na temat czyjegokolwiek poziomu .
Zacytuje zegarmiszczów bo chyba z tego sojuszu na tym świecie się wywodzisz ' My tutaj weszliśmy walczyć z adkiem'
Więc możesz iść dalej bawić się zabawkami w swoim świecie ale rozumiem że prawda boli ale tak to już bywa jak się za dużo szczeka

Na luzaków nie można narzekać świat chociaż barwny dzięki nim i można wiele powiedzieć ale akurat ich nie czepiał bym się zbytnio każdy ma swój plan na grę


Nie wiem co wy chcecie od tych luzaków macie ostre parcie co drugi post to luzaki to luzaki tamto :)
Własnych sojuszy nie macie ?? czy za dużo wolnego czasu..

Kto ci tak napisał bo ja na 100% tego nie pisałem.
Na początku tak walczyliśmy z luzakami co możesz zweryfikować w statystykach bo masz chyba za dużo czasu wolnego...
Ale jak VVV zrobiło sobie pakty na sojusz taki jak my mieliśmy który był na 6 miejscu gang słodziaków na 4 i nie pamiętam w którym miejscu był sojusz Adka to trochę słabe było.....


Jeżeli chodzi o mnie to wbiłem tu ze swoimi znajomymi spędzić miło czas ^^ na pewno nie kopiąc się z takim gościem jak ty na Fo bo to szkoda prądu :)
 

DeletedUser32460

Guest
Nie wiem co wy chcecie od tych luzaków macie ostre parcie co drugi post to luzaki to luzaki tamto :)
Własnych sojuszy nie macie ?? czy za dużo wolnego czasu..

Kto ci tak napisał bo ja na 100% tego nie pisałem.
Na początku tak walczyliśmy z luzakami co możesz zweryfikować w statystykach bo masz chyba za dużo czasu wolnego...
Ale jak VVV zrobiło sobie pakty na sojusz taki jak my mieliśmy który był na 6 miejscu gang słodziaków na 4 i nie pamiętam w którym miejscu był sojusz Adka to trochę słabe było.....


Jeżeli chodzi o mnie to wbiłem tu ze swoimi znajomymi spędzić miło czas ^^ na pewno nie kopiąc się z takim gościem jak ty na Fo bo to szkoda prądu :)



Widać że zdecydowany chłopak jesteś przecież od rana robisz to czego robił przecież nie będziesz ?
Chyba sam powinieneś lepiej wiedzieć co się dzieje u ciebie w sojuszu ale jak widać dobry to ty tylko w gębie jesteś nic po za tym .



Uspokój się turek


Ciebie to będę po prostu ignorował bo nic mądrego do powiedzenia nie masz ...
 
Widać że zdecydowany chłopak jesteś przecież od rana robisz to czego robił przecież nie będziesz ?
Chyba sam powinieneś lepiej wiedzieć co się dzieje u ciebie w sojuszu ale jak widać dobry to ty tylko w gębie jesteś nic po za tym .


Z szacunku po prostu odpisuję kiedy mnie do tablicy wywołujesz...

Widzę że jesteś bardziej zorientowany w temacie co się dzieje w sojuszu w którym jestem niż ja .. :)

Turek, wejdź na prawdziwym koncie to każdy Cię będzie znać xd
No na którym Na "Samiec Alfa" ??
Miałem przyjemność a raczej miałem przyjemność wątpliwą poznać tego Pana. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry