Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser15394

Guest
U Johna grasz? możesz mi dać jakieś info o okupacjach jakiś :p możesz nawet nie z swojego soja tylko z koalicji żeby nie było
 
Jakby ktoś pytał to chyba radioactive też dołączyło do koalicji :)

Zostali jeszcze tylko dla pro i No name chyba że o czymś nie wiem :D
Mam dwa pakty
Jak masz gadać to mów zgodnie z prawdą. I to nie jest koalicja tylko sojusz zawiązany przeciwko valarom. Można to podpiąć pod koalicję,ale ów twór ma zwykle te same pakty itd.
Poza tym chłopie jak coś piszesz to weryfikuj chociaż [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No jeszcze ta koalicja im nic nie zabrała to nie wiem jaka jest
smiley_emoticons_lol.gif
W momencie jak to pisałeś jedno miasto już było u nas
Nie dość że kretyn to jeszcze kłamca
Jak Ty mnie chłopie mierzisz to koniec świata. W życiu jeszcze nie spotkałem osoby tak ograniczonej
 
Typie
Ludzie mają różne hobby, nie wiem,jeden czyta książki,ktoś sobie komponuje muzykę,inni jezdza na mecze i kibicują,następni realizują się w pracy, a Ty trollujesz ludzi jak mówisz i jesteś z tego dumny. Jak trzeba być ograniczonym,żeby psucie humoru innym było Twoja pasją? O życiu nie pisze, wisi mi kim jesteś prywatnie.
Ten deff co leci pochodzi od trzech sojuszy,pytałeś kogoś czy ma problem z czytaniem ze zrozumieniem,wyjaśniałem jak funkcjonuje koalicja,więc polecam również Tobie nadrobić zaległości.
Ja Cię nie obrażam,wszytko co piszę to są fakty po prostu. Zaraz wejdą kumple i zacznie się trollowanie Johnna,dlatego sobie odpuszczę. Czekam na PW,muszę mieć dwa miasta bliżej was chociaż i się pobawimy.
Dobrego wieczoru życzę,również spokojnej nocy
P.s devildzisiaj nie pije,dajcie mu się wyspać i darujcie sobie nocne ataki
P.s 2 agresywny jestem zawsze jak widzę że ktoś głupio kozaczy mając za plecami kumpli.
 

DeletedUser15394

Guest
Ja nie atakuje tutaj w nocy i chyba nie zamierzam bo nie mam już weny, w sumie ani razu go nie atakowałem na tym świecie chyba a co do okupacji to chyba twoje dwa soje liczysz jako jeden to racja może to nie koalicja, skoro jesteś taki dobry dyplomata to mi powiedz z którym sojem możemy pakt zrobić który wam nie pomaga ani wy im ? patrząc oczywiście od góry tabeli
 
Ja nie atakuje tutaj w nocy i chyba nie zamierzam bo nie mam już weny, w sumie ani razu go nie atakowałem na tym świecie chyba a co do okupacji to chyba twoje dwa soje liczysz jako jeden to racja może to nie koalicja, skoro jesteś taki dobry dyplomata to mi powiedz z którym sojem możemy pakt zrobić który wam nie pomaga ani wy im ? patrząc oczywiście od góry tabeli
Mam pakt z Equites i misiakami
Reszta jest neutralna albo na czerwono
Ss ci mogę dorzucić. Więc jak już coś piszesz o radioactive czy grasantach to weryfikuj informacje. Bo się aktualnie zblaźniłeś
 

DeletedUser15394

Guest
To masz racje dwa twoje sojusze dwa soje misiaków i Equites co daje 111 vs 224 dochodzi do tego druga strona Equites radio i grasanci co daje 111 vs 129 no w sumie z drugiej strony lepiej wychodzimy, ale coś mi się wydaje że gdzieś okupacje widziałem gdzie z radio zbijaliście nam no może się mylę :p
 
To masz racje dwa twoje sojusze dwa soje misiaków i Equites co daje 111 vs 224 dochodzi do tego druga strona Equites radio i grasanci co daje 111 vs 129 no w sumie z drugiej strony lepiej wychodzimy, ale coś mi się wydaje że gdzieś okupacje widziałem gdzie z radio zbijaliście nam no może się mylę :p
Nie żebym kogokolwiek lekceważył
Ale wygramy My,valarowie albo radioactive
Zależy kto zebrał ekipa z myślą o walce do końca a kto nabrał na bieżąco
 

DeletedUser30644

Guest
Pewnie wszystko co wymieniłeś się rozpadnie, prawie jak veni na nysie :d
 
Do góry