Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32341

Guest
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser31722

Guest
Życzę powodzenia graczom paprikos19981, stracharz9, Mariusz94xD, boykaq, Red18Ant w testach gimnazjalnych wraz z całą la familią, jeśli kogoś pominąłem proszę o korektę
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser31336

Guest
Hmmm, szczycisz się tym że macie u nas kreta? ;)
Ojj, bez moralowców i kretów nie potraficie nic zrobić?
 

DeletedUser31336

Guest
He he he ;D
Pandosia, większego skupiska słupów nie widziałem - tam gość grający pierwszy raz potrafi jechać po bandzie, Tu zbliżają się cuda - zdąrzę nastawić kolejkę ogni i wyjść sobie na spacer - to jest najlepsze, a nie siedzieć 24/7 i klikać ;)
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser32521

Guest
Dzięki za powodzenie w testach, ale na mechanika do zetki nie potrzeba xD
A tak serio, jakbyś obliczył datę porządnie to byś wiedział, że wtedy byłą 1/4LM. Ale wiem, że u Was z matmą jest ciężko :p:p
 

DeletedUser32341

Guest
Życzę powodzenia graczom paprikos19981, stracharz9, Mariusz94xD, boykaq, Red18Ant w testach gimnazjalnych wraz z całą la familią, jeśli kogoś pominąłem proszę o korektę
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


Troche wyprostuje sytuacje poniewaz kolega troche zagina ale to u niego pewny standard zawsze musi dolozyc swoje 5 groszy.

Moonie drogi lub nie drogi
smiley_emoticons_lol.gif
szkola to chyba miejsce w ktorym bywasz bardzo czesto z tego co mi wiadomo i z tego co sam mowiles wiec ja tobie ''Życzę powodzenia'' mi juz ono sie nie przyda poniewaz mam swoje za plecami
smiley_emoticons_auslachen2.gif


a wzialem urlop dlatego ze w zyciu po za gra posiadam jakies piorytety ktorych u cb zdecydowanie brakuje jesli przychodzisz na forum i wypisujesz jakies glupoty (urlop aktywowalem z wzgledu na nowe mieszaknie oraz remont mieszkania gamoniu )
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


ale dowartościowuj sie dalej grajac w amoku i nie majac swiata po za gra (zapomnialem dodac jeszcze szkola)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser32521

Guest
Wiesz drogi Moonie, my z Paprikosem mamy edukacje już dawno za Sobą, każdy z Nas ma pracę lub Firmę plus rodzinę na głowię. My grą nie żyjemy dla Nas to taka zabawa między normalnym życiem :):)
 

DeletedUser32521

Guest
Ale co ty wiesz o życiu skoro jesteś jeszcze na garnuszku u rodziców, my już jesteśmy dawno samodzielni ;)
 

DeletedUser31336

Guest
Wesołych świąt życze sojusznikom jak i tym po drugiej stronie ;)
Ważny by były spędzone w odpowiednim gronie!
A tak na marginesie, te ataki na okupacjie Pioboru to serio? ;D
Bul Bul Bul Bul panowie po raz kolejny ;p
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser31722

Guest
Ahahahaha widzę kolega paprikos nie wie co to są żarty, najśmieszniejsze są te jego że zawsze jak się go trafia to akurat "pali lolka" :D a co do kolegi Bakkusa to nie wiem czym tu się podniecać, ognie trzymalismy nie wiem ile czasu i nie będziemy wiecznie czekać, aż ta wielka Valhala gdzieś wbije, żeby je ruszyć z wioski, i chyba kolega ma trochę krótka pamięć i nie pamięta wielkiego odbijania Valhali na 14k birem :D
 

DeletedUser7800

Guest
Obie strony w przypadku nieodbijania okupek od początkowego etapu prawdopodobnie rozbiją swoje offy, więc tak naprawdę żadnej ze stron nie wypada się śmiać... ale wszyscy wiemy, że i tak obie będą:rolleyes:
Przy takich ilościach deffa, aż smutno patrzeć jak paka ogni zbija połowę mniej białych.

A swoją drogą to ciężko spotkać się z mniej zabawnymi "żartami" niż te Twoje Moon, ciągle atakujesz nicki czerwonej strony. Jak zachować wobec tego dystans?
 

DeletedUser31636

Guest
Pogodnych i Radosnych Świąt!
Gratuluje pierwszemu graczowi, który zdobył 100 miast na serwie!
 

DeletedUser31336

Guest
Moon - Troszeczkę dystansu, to tylko gra - hmm... jak kto woli,Mieszkając w Holandii również jak Paprikos paliłbym lole za każdym razem gdy zobaczyłbym ataki z waszej strony, śmieszniej by to wyglądało ;) To tylko gra, i gramy w nią dla zabawy czyż nie? Nie powiem, kilku waszych to naprawdę w porządku ludzie z którymi można normalnie pogadać, mimo wrogiego koloru - Właśnie niektórzy, ty się do nich zbytnio nie zaliczasz, gdyż z tego co mi wiadomo za każdym razem próbujesz prowokować do ostrej wymiany zdań, by któryś z graczy dostał bana - tak najprościej nie?
Co do Topienia się - cóż innego mogliśmy wtedy zrobić? Wpadając na "Wasz teren" skąd mieliście nie więcej niż 3h biremami by to jakoś ładnie obstawić, z tą różnicą że u nas sygnał oznacza lecimy, a nie śpimy ;)
Patrząc zupełnie w inną stronę, ile tych miast mamy na M55? 92, było więcej faktycznie - tutaj pozdrowienia dla Madmartexa, który chyba jedynie potrafi przejąć coś aktywnemu graczowi. Moon Pochwal się ile wy macie miast na naszym M45 bądź M44? Nie licząc tych waszych śmiesznych palików które prócz zabunkrowania nic ciekawego nie robią ;p
Nasze sojusze się nawzajem topią, gdy kolona wbije się w centrum wrogiego sojuszu - z tym że potrafimy odpuścić niektóre miasta niż tracić bezsensownie offa ;) U was widziałem inaczej to wygląda, gdy "Wodzowi" się wbije kolona leci cały sojusz, topiąc się tak jak było na okupacji rzesziego - dlaczego tego nie widać u zwykłych graczy którym te kolony wbijamy?

Polecam się troszeczkę wyluzować, nawet paląc lolka - i podejść do tego troszkę z dystansem, nie ma co sie spinać - Wygra lepszy, i szacunek musi być okazany.
Teraz zastanawia mnie jeden fakt, gdyby nie Gizes - ile miast na naszych morzach byście zdobyli? Właśnie, Morale w jakiś sposób was ratują, ale spokojnie ;)

Pozdrawiam i życzę jeszcze raz , wesołych świąt ;)
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser29866

Guest
Bakuss daj namiary na wyspy na których cuda robicie :D
Mało czasu zostało. Raczej w budowaniu nie wyprzedzimy to może poprzeszkadzamy trochę.
Będzie mniej nudno ...
 

DeletedUser29866

Guest
Troche wyprostuje sytuacje poniewaz kolega troche zagina ale to u niego pewny standard zawsze musi dolozyc swoje 5 groszy.

Moonie drogi lub nie drogi
smiley_emoticons_lol.gif
szkola to chyba miejsce w ktorym bywasz bardzo czesto z tego co mi wiadomo i z tego co sam mowiles wiec ja tobie ''Życzę powodzenia'' mi juz ono sie nie przyda poniewaz mam swoje za plecami
smiley_emoticons_auslachen2.gif


a wzialem urlop dlatego ze w zyciu po za gra posiadam jakies piorytety ktorych u cb zdecydowanie brakuje jesli przychodzisz na forum i wypisujesz jakies glupoty (urlop aktywowalem z wzgledu na nowe mieszaknie oraz remont mieszkania gamoniu )
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


ale dowartościowuj sie dalej grajac w amoku i nie majac swiata po za gra (zapomnialem dodac jeszcze szkola)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
ciekawe co piszesz kolego.
Poniżej cytat z Twojego profilu na Ialissos
"Kto złoci i żyje wirtualem, wygra.
Kto żyje realnym życiem, to już przegrał."
:D :D :D
 
Do góry