Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Raczej ta. Jutro wstaję z rana. Jeszcze jedna 19-stka i schodzę wreszcie z tego urlopu.

No ale ma rację xd trzeba być obiektywnym mimo wszystko

Trzeba umieć maksymalizować potencjał z wojska. Jeszcze złote mam w plecaku to może znajdę okazje żeby poszaleć :d
 

DeletedUser32016

Guest
Raczej ta. Jutro wstaję z rana. Jeszcze jedna 19-stka i schodzę wreszcie z tego urlopu.



Trzeba umieć maksymalizować potencjał z wojska. Jeszcze złote mam w plecaku to może znajdę okazje żeby poszaleć :d
Napisz do Luzaków o złomowanko ale to i tak niedługo przecież w ramach sojuszu z nimi zrobisz :3
 

DeletedUser30644

Guest
Zresztą polo mam wrażenie, że boli cię to, że wybrałem Icka. Wydaje mi się, że nie mogłem się lepiej wobec was zachować. Jednego ataku nie wysłałem na osoby, z którymi siedzieliśmy na ts’ie.
 

DeletedUser30644

Guest
Tak samo jak bolało cię to, że Malinnowy gra z nami, a nie z tobą i trzeba było go naobrażać.
 

DeletedUser32230

Guest
Zachowałeś się jak parówka xD Nie chce mi się pisać na ten temat bo każdy ma swoje spojrzenie a prawda jest tylko jedna, my się z wrogami nie dogadaliśmy po wyjściu z veni :p
 

DeletedUser30644

Guest
Tak, tylko plan był taki, że wszyscy wyjdziemy z veni, dogadamy się z gangiem (czerwoni), a resztki veni rozbierzemy xD
 

DeletedUser30644

Guest
Koniec końców tak, ale droga do momentu, w którym jesteśmy warta była zostawienia tego jak było >.<

Może złego sformułowania użyłem xD
 

DeletedUser30644

Guest
Dobra polo. Jadę na przejażdżkę. Nie będę ci groził. Jak chcesz powalczyć to zapraszam z ataczkiem jak wrócę z urlopu. Ja będę się trzymał mojego postanowienia, że nie zaatakuje żadnego z was jako pierwszy.
 

DeletedUser32016

Guest
No to z nich pozostał tylko Milczuch któremu bądźmy szczerzy ale przytrafiło się złomowanie. Wariata(tfu) nie liczę bo on zmienił strony w innej sytuacji. No i został jeszcze omm ale on po rozpadzie vvv do nich przeszedł
 

DeletedUser29153

Guest
No to z nich pozostał tylko Milczuch któremu bądźmy szczerzy ale przytrafiło się złomowanie. Wariata(tfu) nie liczę bo on zmienił strony w innej sytuacji. No i został jeszcze omm ale on po rozpadzie vvv do nich przeszedł
I Mariusz :p
 

DeletedUser30264

Guest
Jak zawsze płakał: „to veni złe jest”, „Grzesiu nic nie robi”, „trzeba wyjść stąd”.

Szkoda słów.
Sorry dziewczyny że się wtrącę, ale polo ty i USS w tym wielkim sojuszu byliście siebie warci, dlaczego nie potrafisz usiedzieć w jednym? Ja wiem...Sprzedawca...
Czy tylko ja myślałem że naleśniczek to kobieta ?
#całą nysę grałem w kłamstwie
Tu sprawia wrażenie, ja myślałem że ty to kobieta. Cóż i tak wiele cie nie różni płciowo.
. A ty astra widać dużo się udzielasz na forum. Dlaczego masz urlop? Twój sojusz sie kruszy WIELKI WODZU.
Tak, tylko plan był taki, że wszyscy wyjdziemy z veni, dogadamy się z gangiem (czerwoni), a resztki veni rozbierzemy xD
Trzeba nie było siać fermentu i robić pod górke, w sumie to już za późno żeby cokolwiek dotarło.
No ale ma rację xd trzeba być obiektywnym mimo wszystko
.o_O
1. Miasto gracza Chodź Tu 197 punktów Morza 35o_O
Ty to tak obiektywny jesteś że nie mieścisz mi sie w matrycy, jak każdy co się wypiął.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W sumie to masz rację bo złomiarze są jak kobiety, ciągle im mało
Jakbyś wbił chociaż połowę tego pw co ja bez złomowania to możemy pogadać.
Najeżdżacie na tego Astre ciągle a tak naprawdę każdy w jakimś stopniu zrobił to samo... Polo teraz co chwile Veni-banda, veni-banda skaczecie po sojach robicie to samo ale ktoś musi być "najgorszy":D
 

DeletedUser15394

Guest
Zmiany sojuszu przy dominacji to raczej nic dziwnego żeby wygrać ;p każdy swoją historie pisze na grepo jak chce ;]
 
Do góry