Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32016

Guest
XD wybrali lepszy sojusz i tyle. Tak działa selekcja . Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
A czy tutaj ktoś narzeka? Zobaczymy jak to będzie, ale muszę przyznać, że parę wpisów przeczytanych tutaj zachęciły mnie aby uzupełnić slociki i działać na rzecz swoich ludków :) wiec pobawię się odrobinkę z co poniektórymi, bo nie lubię czczego gadania dla samego tylko gadania :) uważam, że jak ktoś już coś pisze, to powinien najpierw troszkę nad tym pomyśleć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Oczywiście że wybrali Szalone Panie Woźne,jak to dostojnie i godnie brzmi.Kto chciałby grać w jakiś The Last Noobs + Broothersłup.Poza tym nie ma lepszej siesty w polskich realiach jak na fajce z funfelami po porządnie wyglawerowanej podłodzę ( z całym szaczunkiem dla pań woźnych).
 
Ale szambo wylało XD
Przyjemnie się to czyta, nie powiem
Chlip siłą nam graczy zabrali, chlip tak bardzo chciałbym Was zdominować, a tak bardzo nie mogę :<
Chodź Tu otwieraj szampana, bawimy sieee
 

DeletedUser32652

Guest
Ups, ktoś tu nie nauczył się czytać ze zrozumieniem :(
 

DeletedUser27580

Guest
Woźne widać przyjęły strategię pokonywania innych sojuszy przez kradzież graczy.
Kto by się spodziewał
Rekrutację mieliśmy prowadzić spośród znajomych i pokonanych sojuszy i uwaga, niespodzianka: W momencie w którym uznałem, ze the last stand padły napisałem do 5 osób, które sobie wybrałem w ciągu ostatniego tygodnia z propozycją przejścia. Bardzo mi przykro, że zamiast obrać taktykę polegającą na zrobieniu dwóch mórz na zielono wolimy dobierać do maksimum ogarów z pokonanych ekip :)
Taka ciekawostka, wczoraj na okupację do nas leciały:
-The last stand
-The last stand AK
-Jonowie
-Jonowie*
-Jonowie**
-Brotherhood
-Brotherhood AK
-Zabójcze blendery
albo blendery, nie pamiętam :)
 

DeletedUser29747

Guest
Blendery mają aktualnie jeden pakt, więc nie wiem o jakich dwóch morzach na zielono mówisz. Nie wiedzieliśmy o żadnych okupacjach, toteż na żadne nie lecieliśmy.
The Last Stand nie ma paktu z Jonami, więc też nie wiem o co chodzi.
Ale spoko. Możecie sobie myśleć, że jesteście super dobrzy w tą gierkę, bo cały świat na Was leciał. Ci gracze doszli do Was, bo nie mieli żadnej innej opcji i dlatego, że do nich napisałeś. To nie była ich samodzielna decyzja. Każdy orze jak może, a wy inaczej wygrać nie możecie
 

DeletedUser27580

Guest
Blendery mają aktualnie jeden pakt, więc nie wiem o jakich dwóch morzach na zielono mówisz. Nie wiedzieliśmy o żadnych okupacjach, toteż na żadne nie lecieliśmy.
The Last Stand nie ma paktu z Jonami, więc też nie wiem o co chodzi.
Ale spoko. Możecie sobie myśleć, że jesteście super dobrzy w tą gierkę, bo cały świat na Was leciał. Ci gracze doszli do Was, bo nie mieli żadnej innej opcji i dlatego, że do nich napisałeś. To nie była ich samodzielna decyzja. Każdy orze jak może, a wy inaczej wygrać nie możecie

No, przyszedłem w nocy i przyłozyłem im pistolet do głowy dając do wyboru życie i grę z nami w sojuszu +złomowanie na kosiarzu albo kulkę w łeb. Człowieku, byli otoczeni paktowiczami więc o braku innej opcji nie ma co chyba mówić. Brotherhood i jonowie wezmą każdego kto ma 10k+ pkt więc myślę, że tych graczy których ja przyjąłem również.

A co do waszych śmiesznych porozumień i pomagania sobie nawzajem to nie wiem kto kogo ma na zielono, ale wiem kto leciał ze wsparciami na okupację u nas i następnym razem podrzucę tu screena :)
 
Do góry