Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser15394

Guest
Pandosia już blisko cuda i nie wiem co by musiało się stać żebyśmy nie wygrali tam, synopa do zrobienia a na messynie wiadomo
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15394

Guest
Możliwe szkoda że lucky nie chce grać ;/ najlepszy gracz na grepo jakiego znam
 

DeletedUser15394

Guest
Nie przesadzaj mówię o umiejętnościach a widziałem w złoceniu lepszych
 
Hm... co do Messyny... powiedziałabym sentencje swojego sojuszu i Astry, bo się idealnie nadaje "Wyroki Boskie sa niezbadane"... także ten.... tutaj jeszcze nie wiadomo jak wyjdzie ;p

Wiesz tak jeszcze poza tym opierając się na doświadczeniu gry na różnych serwerach - to że teraz Wasz sojusz Epidemia jest TOP1... nie znaczy, że nie spadniecie z tego miejsca... niejednokrotnie miejsca w TOPce przechodzą często rotację... i inaczej końcowo to wygląda...
 
Ostatnia edycja:
Gdyby jeszcze rzeczywiście tak było, że to oni się uważają za niezwyciężonych, a nie przypadkiem inni rozsiewali na ich temat takie pogłoski... Ja tam ich znam jako normalnych spoko ludzi, którzy lubią tę grę :)

Przynajmniej gdy pod lupę weźmie się konkretnie skład w jakim wbili tu na świat.
 
Mistrzunio już pisał że kronika wygra świat jak zwykle tak więc no z czegoś to się bierze A i nigdzie nie pisałem że są źli..

ale wiesz, ze na teksty Mistrzunia to się powinno z przymrużeniem oka patrzeć? Trochę tak je na te moje głupoty, które pisałam na FO odnośnie Nysy, no cóż... było minęło... Też ocenianie całokształtu składu po wypowiedzi 1 osoby, no nie powinno się tak robić... już to wielokrotnie powtarzałam ^^

Pożyjemy zobaczymy... a może ja z Astrą we 2 podbijemy cały świat i będziemy pierwszym dwuosobowym sojuszem, który to zrobi?! XDDDDD Grajmy, po prostu grajmy... a gra rozstrzygnie wszystko

P.S oczywiście z tym podbiciem świata sobie żartuje, nie przyszłam tu wygrać, tylko się czysto pobawić ^^
 

DeletedUser6117

Guest
ok pogmatwane to wszystko i te nazwy Sojuszy..
nie ogarniam ..
i sama nie wiem juz ,gdzie gralam heheh

a faktycznie dobrze by bylo stworzyc cos nowego
chociaz gdzies tam kiedys gralam,gdzie bylli prawie sami dobrzy grajkowie i wszystko pierdyklo zanim sie rozpoczelo hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry