Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
Czasami pomidorom wsadzamy bez morali i nie odbijają to wy odbijecie? ;p no żartujesz chyba
 
XD no Toretto kozak gracz, pierw sam fejkuje, a potem płaczę ze mu spać nie dają.
Szkoda, bo typ był w miarę porządku aż do tej akcji xd
 

DeletedUser27580

Guest
Czasami pomidorom wsadzamy bez morali i nie odbijają to wy odbijecie? ;p no żartujesz chyba
może dlatego, że na froncie z nami pada im regularnie po 20k ogni na odbijaniach? Chociaż jak dla mnie to po prostu nikt nie traktuje was poważnie i zostawia sobie na koniec ;p
 

DeletedUser15394

Guest
W sumie to tak jak my was na pandosi, twój sojusz to wiadomo że się sam posypie :D
 

DeletedUser32988

Guest
Jedziecie dalej chlopaki! Fajnie sie czyta te wasze przepychanki :D astra widze ze wszyscy co przeciwko tobie graja to placza jaki dobry jestes chyba faktycznie musisz byc dobry
 

DeletedUser30330

Guest
może dlatego, że na froncie z nami pada im regularnie po 20k ogni na odbijaniach? Chociaż jak dla mnie to po prostu nikt nie traktuje was poważnie i zostawia sobie na koniec ;p

Trudną sprawą jest branie ciebie na poważnie, a co dopiero twój sojusz :*
 

DeletedUser27580

Guest
Trudną sprawą jest branie ciebie na poważnie, a co dopiero twój sojusz :*
to po co pucowałeś jeszcze nim weszliście na świat o pakt hahaha

Już wiem czemu wszyscy mają Cię za toksycznego i fałszywego dzieciaka. Nie rozumiem tylko czemu ty wgl się odzywasz, nie wnosisz nic do sojuszu, nie robisz pw, w eko leżysz i kwiczysz. Jedynie podczas pierwszego eventu coś tam polatałeś kupionymi mitykami i dalej coś tam kłapiesz chorągiewko



///edit dobra widze że na morale zszedłeś, do przewidzenia haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32988

Guest
jak ona wyglada? boje sie troche, ale wszystko dla chinskich bajek :>
 
każdy wie że komedia została rozwalona na kawałki prez blenderów, jedynym zagraniem by sie uratować to morale co zrobiliście

a wywalacie z sojusza bo chyba myslicie ze wygrywaja staty z potuska hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Pisałem jak ktoś traci miasto to rozbiórka i się go wywalało :p a co do morali to mi powiedz jak w 40 typa mamy podbić miasta 200+ w pakcie albo drugie sojusze porobione z czego połowa to same słupy a ostatnio wsadzamy wam bez morali kolony a wy nic, a najlepsza akcja była na kose wczoraj :D sami byście sobie sklinowali kolona :D bobuś ty lepiej tam domki buduj bo jeszcze młody talent jesteś i mało wiesz o grepo ;/ ale kiedyś się nauczysz rozsądniej wybierać ekipy do gry i ustawiać trafne profile :)
 
Do góry