Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nas zobowiązuje nazwa, skoro czcimy garudoo to też postępujemy według jego przykazań, czyli śpimy.

Chciałem podziękować liderowi upadłych aniołów za oddanie nam miast na tyłach naszego morza, co prawda nikt się nie spodziewał, że akurat podczas akcji na nas zapadnie taka decyzja, ale jestem pewien, że wszyscy moi koledzy są wdzięczni za nowe miasta. Szkoda tylko, że miasta nie były puste, ale z tym sobie poradziliśmy.

Czy skargi na Cartel należy składać do smerfów? Tak wynika z nich opisu. Czy to może przygotowywanie pod 4 odłam?
 

DeletedUser31082

Guest
Widzę po forum, że stypa tu jest niezła. Gra zepsuta przez sponsoring plus znudzenie się grą i odchodzenie graczy. Teraz to chyba tylko jeden świat można obstawić wszystkimi co grają aby był ciekawy. Już zapomniałem jak to fajnie nocami nie spać, i rano budzić się z kolonami w sojuszu xD

Zgodnie z regulaminem muszę zapytać jaki sojusz tu wygrywa i kto z kim walczy?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny;p
 

DeletedUser29866

Guest
Lepiej napiszcie jaki układ sił bo wróble ćwierkają że smerfy i ich odnogi plus cartel plus hellfire to koalicja przeciw CTG i reszcie.
Mylę się mocno ?
Psioczycie na ten świat a tu setki nicków z koronami w różnych odcieniach.

czyli nie ma nowych graczy tylko sami zapaleńcy :p
ale poziom rozgrywki będzie niezły
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
obecnie wygrywa świat sojusz policyjny.

Świat nudny bo mało graczy. Ale faktycznie dużo mocnych zawodników z dużym doświadczeniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25516

Guest
Na czym smerfy nabiły tyle PW?
Wywołuję do tablicy przedstawiciela tej gromady :)
 
Smerfy zamknęły rekrutacje, tyle się dzieje.

Teraz jedyna możliwość dołączenia do nich to fuzja, albo zostanie podwładnym i powolna aneksja sojuszu.
 

DeletedUser33036

Guest
szukam jakiegoś fanatyka tej gierki bo mi się nudzi i podyskutowałbym na FO. :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry