Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Już cofnął :<

Bo napisałem mu że się śmiejesz z niego ;/

Ale to nie z powodu birem przecież tylko dlatego, że coś tam pyskuje a wszystkie wioski ma z rozbiórek :/ Ostatni podbój na wrogu 24.10.2019 , cienko.
 

DeletedUser15394

Guest
Mati we no jakąś wioskę załatw mi, tylko bez demokracji i tych innych
 

DeletedUser32971

Guest
Widzę że nie dacie pospać ,2 morelki na wyspie ,kolony będą pewnie szły o 3-4 w nocy a później będzie puszenie jak paw jacy to wspaniali są kosiarze , no nic będzie czekać w porcie trochę birek to zapraszam
PS. Fajne nazwy miast macie po murarzach ,sami wy myślaliście czy był jakiś casting???
 

DeletedUser15394

Guest
Ja mam fajne, reszta to nudziarze ;/ nikt nie powiedział że musimy kolona na tej wyspie wsadzać :p
 

DeletedUser32971

Guest
Te morele mówią co innego , a już powoli zacząłem wierzyć że naprawdę jesteś wspaniali ale czar prysł jak bańka mydlana , zepsóliście moje marzenia ;)
 

DeletedUser15394

Guest
Jesteśmy wspaniali - wygraliśmy pandosie gdzie nie było morali ^^ a świat miał o wiele większy poziom niż tutaj
 

DeletedUser31183

Guest
Jak murek 1 jest duży to co dopiero będzie jak będzie murek 2 xDD
 

DeletedUser15394

Guest
Dalej się zastanawiam jaką taktykę tutaj devilek obrał oprócz tego rozbijania wojska bo jakoś nie chce mi się wierzyć że serio myślał żę wjedzie nam na honor i itd i wygra świat łącząc z jonami xd
 

DeletedUser32971

Guest
Widzę że herbaty nie musicie słodzić taki lukier bo to już nie cukier leci ;) łączyć a co dopiero paktować z kimś kogo najpierw się nazywa słupami a później z nimi grać ,ciekawe co to za taktyka :D

Do nas napisali ale nie poszło , mieli z 5-6 sojuszami pakt doszedł im kolejny , kabaret na żywo to jest tylko gra a na śmiać można się co nie miara :) to kto będzie kolejny , bo wiecie że jak macie sztamę z murarzami to prawie jak z całym światem :D a ból będę miał jak stracę miasto o normalnej porze bez moreli ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Dobrze że nie wiesz co ja o kosie mówie a gram z nim w sojuszu.. dopiero mi wstyd ;/
 

DeletedUser27580

Guest
Też by mi było wstyd gdybym musiał się słuchać kogoś pokroju kosiarza :D

Już kiedyś wam pisałem, chcecie mnie poznać to zaproście na zlot, porozmawiamy o mojej taktyce i o czym tam jeszcze będziecie chcieli :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33156

Guest
astra ,miszczu chciał mnie na jesień rozwalamy jakiś marny światek wspólnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Akurat wstawiłem fajne zdjęcie na grupie że kosa dzisiaj szczęśliwy chyba cały wieczór
hmm?
 

DeletedUser31183

Guest
Też by mi było wstyd gdybym musiał się słuchać kogoś pokroju kosiarza :D

Już kiedyś wam pisałem, chcecie mnie poznać to zaproście na zlot, porozmawiamy o mojej taktyce i o czym tam jeszcze będziecie chcieli :*

+1


Dobrze że mam IQ 2 x większe od ciebie i nie będę cię obrażał bo to już nudne trochę,a co do zjazdu wbic możesz ale nie wiem czy żywy wrócisz jak powera spotkasz xd
 

DeletedUser27580

Guest
Ty się o mistrzunia martw nie o mnie, podeślij na priv co i jak i pomyślimy :)
 
Do góry