Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser31082

Guest
buhaha ubek dostał kolona i szaraka strzelił xD a tak ujadał na tym forum jak zresztą zawsze. Prawo dżungli słabe jednostki odpadają. Na gonnos pamietam tez kozakowal i zrobili na niego akcje na wiele miast to jak uciekal na urlop to juz nie wrocil xD
 
buhaha ubek dostał kolona i szaraka strzelił xD a tak ujadał na tym forum jak zresztą zawsze. Prawo dżungli słabe jednostki odpadają. Na gonnos pamietam tez kozakowal i zrobili na niego akcje na wiele miast to jak uciekal na urlop to juz nie wrocil xD
ale po co piszesz że przez kolona skoro powód był całkowicie inny ?xd rozmawiałeś z nim że wiesz dlaczego szare kliknął?
 

DeletedUser31082

Guest
A ty weź się nie podniecaj tak tym bo nie miałeś w tym żadnego udziału. Lepiej dawaj jakąś reaktywację wielkiego MDG zeby znów mogło się wywalić i głupi ryj rozwalić

Każde wielkie imperium kiedyś upada. Czy to Imperium Rzymskie czy nawet zebrana z topki innych sojuszy Kronika z ogromnym sponsoringiem. A kiedyś to jeszcze Psychoza, Rzeźnia była. Wszystko upadło taka kolej rzeczy. Dlatego jedyne co Ci pozostaje to czcić pamięć MDG bo już nie wróci xD
 

DeletedUser9820

Guest
Minuta ciszy po ubku się skończyła można trolować dalej :D
 

DeletedUser31082

Guest
Czekam z oświadczeniem aż zdobędę info od informatorki z Poradnika czy więcej osób w popłochu ucieka na urlopy czy tylko 1/4 sojuszu.

Bez przesady kilku graczy może uciec na urlop to jeszcze nie znaczy, że sojusz posypie się szybciej niż zapowiadałem. Jak się prześpię to się dowiem.

Tymczasem mam przekaz do Poradników: Bądźcie twardzi i nieugięci jak mój... a wtedy nic was nie zatrzyma!
 
Czekam z oświadczeniem aż zdobędę info od informatorki z Poradnika czy więcej osób w popłochu ucieka na urlopy czy tylko 1/4 sojuszu.

Bez przesady kilku graczy może uciec na urlop to jeszcze nie znaczy, że sojusz posypie się szybciej niż zapowiadałem. Jak się prześpię to się dowiem.

Tymczasem mam przekaz do Poradników: Bądźcie twardzi i nieugięci jak mój... a wtedy nic was nie zatrzyma!
Jak twój wujek w walce z ojcem o pół litra? To o to dokończenie zdania chodziło?
 

DeletedUser9820

Guest
Nie idźmy w tym kierunku bo zaraz będzie "twoja stara..." xD
 
Do góry