Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32434

Guest
Za stary jestem, żeby się bawić z tobą na czerwonych wyspach, wole klepnąć palika.
Trochę mi Ciebie szkoda męczyć offem(No chyba, że tak bardzo chcesz), wole losowych ludzi męczyć czasami jak mam ochotę.
321.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32434

Guest
Już dawno na emeryturze. Co ty myślisz, że będę dźwigał ciężary do 65?
 

DeletedUser30647

Guest
Sprawdził czy kolon stoi(zobaczył morale):
mJDff8n.png

5:30, wysyła ognie na moralowego:
0gNXNPb.png

5:50 dobija kolona:
Y2MVcI1.jpg
3 kolony moralowe wbite a ile z nich utrzymaliscie ? :)
 

DeletedUser30647

Guest
Ustal bo nie bylo proby nawet odbijania :) u nas bez problemu ustaly 3 morelki u Devilka :) nawet doliczajac wam ta morelke na m55 to znowu na plusie dla nas a I o jeszcze kilku kolonach u siebie zapewne nie wiecie :) wiec dzien zaliczony albo noc kto jak woli bedzie z +5 :) pozdr.
Ps. I przypominam ze jest event chociaz tam sie przylozcie bo jak narazie slabo to u was wyglada :) nawet nie musimy zlocic :)
 
Rudy słup wreszcie odnalazł powołanie-dwa razy grając normalnie dostał w łeb i został wykurzony z m45, to teraz się na moralach popisuje :p
 

DeletedUser30647

Guest
Lepiej popiszcie do czerwonych kto do was dojdzie , bo mam takie pw od niektorych graczy i to nie tylko z naszego sojuszu :)
 

DeletedUser30647

Guest
Murki zawsze budowalem I budowac bede , a co nie mozna ? Zakazane to jest w tej grze ? :) boli was to ciagle nic tylko murki I murki :) w waszym przypadku sprzedanie sie za mieczyki to juz taka ostatnia deska ratunku zeby nie polegnac po calosci na tym swiecie :) a jeszcze pare dni temu pisaliscie ze wolicie przegrac z honorem niz jednac sie z czerwonymi po to zeby mieczyki dostac :) obłudą u was to az kipi :)
 
a czy ja napisałem, że zakazane?
deczko mnie spowolnicie, a koniec końców tę wioskę zabiorę
boli mnie jedynie to, że macie czelność szczekać coś zza 2,5k łódek :)
Swoich słów trzymam się dalej(czego nie można powiedzieć o Tobie:) ), o to możesz być spokojny :)
 

DeletedUser30647

Guest
Swoich slow sie trzynasz a za twoimi plecami inni pisza do czerwonych :)
 
Jakbyście nie odrzucili mojego zgłoszenia do pomidorków to teraz razem byśmy wyzywali tych Ustaleniowców - dwulicowców :rolleyes:
 

DeletedUser32016

Guest
Swoich slow sie trzynasz a za twoimi plecami inni pisza do czerwonych :)
XD kacper to kacper, to ze inni sa parówami to co go ma to obchodzić? Więkoszośc to zbieranina ludzi którzy w innej sytuacji już by dawno pokończyli grę. A co do jakości to ona u nich jest, tylko to jest raptem kilka osób a u was nie ma żadnej która mogła by sie z nimi chociaż równać. dzięki, pozdrawiam
 
Do góry