Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser23982

Guest
Kurde chłopaki a gdzie wpisać podziękowania? Może dostaniecie plusiki za pomoc mi w odbijaniu niestety miasto stracone :-(
 

DeletedUser31082

Guest
Wypuściłem czujki na wyspie gdzie przewagę o 1 miasto mają uśmiechy. I jestem pod wrażaniem bo widzę wiele murów 25 lub ponad 20 lvl. Jednak moje nauki nie idą w las i wielu się nauczyło, że nawet będąc w sojuszu top-1 walczącym z całym światem (niepotrzebne skreślić) to nie ma zasady murki 0 bo noby i Turek tylko robią murki, które są złe bo nie można odbijać mitykami...

Ale odważniak nie ma murków i większość miast na wyspie jego więc ciekawi mnie kiedy zacznie je robić;p

Ogólnie nie mam wojska i czuję się zagrożony tam sam wśród uśmiechów. Do tego mur jest więc jak wstawią kolona to po mieście;/
 
Ale cisza tutaj.
No sytuacja na świecie się bardzo zmieniła ostatnio zwłaszcza po szarakach suskiego hahaha. Wbili sie tam do wyg ( a raczej tego co z nich zostało, bo teraz jadą trzymając za rączkę poradnik, "Mistrz dyplomacji" suski po raz kolejny sam się wyizolował) i teraz wygi mają praktycznie na kazdej wyspie czerwoną kropkę ( min1)
 
Ale cisza tutaj.
No sytuacja na świecie się bardzo zmieniła ostatnio zwłaszcza po szarakach suskiego hahaha. Wbili sie tam do wyg ( a raczej tego co z nich zostało, bo teraz jadą trzymając za rączkę poradnik, "Mistrz dyplomacji" suski po raz kolejny sam się wyizolował) i teraz wygi mają praktycznie na kazdej wyspie czerwoną kropkę ( min1)
a to akurat prawda
a wiesz, jaki świat mi to przypomina, Kacper? :>
Bardzo podobna sytuacja, dwóch liderów i kilku graczy strzela szare, zostawiając resztę w ciemnej d.
Następnie sporo graczy porzuca konta, nie wchodzi na grę, sprawiając dodatkowe problemy tym, którzy zostali :) Tak no offence, oczywiście :D
 

DeletedUser3336

Guest
a to akurat prawda
a wiesz, jaki świat mi to przypomina, Kacper? :>
Bardzo podobna sytuacja, dwóch liderów i kilku graczy strzela szare, zostawiając resztę w ciemnej d.
Następnie sporo graczy porzuca konta, nie wchodzi na grę, sprawiając dodatkowe problemy tym, którzy zostali :) Tak no offence, oczywiście :D


Pandosia??
 
Do góry