Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser15394

Guest
To że wystartował od nowa w innym sojuszu. Jak ci się nie podoba twój sojusz w którym już grałeś nie raz to było zrobić to samo co polo a nie się sprzedać jak nie powiem co :) Zapewne jakby vvv nie podpisało paktu z autobotami to dalej byś grał w kronice ale jak się łomot dostaje to wychodzi kto kim jest :) Albo sie wygrywa razem albo przegrywa:)
 
To że wystartował od nowa w innym sojuszu. Jak ci się nie podoba twój sojusz w którym już grałeś nie raz to było zrobić to samo co polo a nie się sprzedać jak nie powiem co :) Zapewne jakby vvv nie podpisało paktu z autobotami to dalej byś grał w kronice ale jak się łomot dostaje to wychodzi kto kim jest :) Albo sie wygrywa razem albo przegrywa:)
>próbowanie stosowania przykładnego zachowania w grze przeglądarkowej i to jeszcze w grepo XD
Według mnie zachowanie na grze często nie równa się z zachowaniem irl i to fakt pozdro borek
 

DeletedUser15394

Guest
Olo przeczytaj posta jeszcze raz mojego bo chyba nie zrozumiałeś, coś ci te ferie nie służą ;p I nie płaczę tylko mam alergię
 

DeletedUser15394

Guest
Wypowiadam się tylko za jakiego gracza go uważam, nie wiem jakim jest czlowiekiem w rl, np kosa gorszym zwierzęciem jest na tsie niż w rl
 

DeletedUser15394

Guest
Na poprzednich światach też Cie nie szanowali jak grałeś z nimi?
Nie jestem graczem kroniki jakby co, nie mówię co masz robić tylko oceniam z mojej perspektywy
Ty to chyba kozak grepolis prawdziwy
 
napisałem gdzieś że jestem graczem kroniki? Nigdy nim nie byłem i nie będę bo to mój przeciwnik z poprzednich serwerów, po retimno wręcz błagali na tsie żebym z nimi zagrał i pomógł w walce z turkiem
 
Moim błędem była gra u nich na tym serwie. Wracając do tematu Kroniki to od dawna próbowali mnie do siebie wciągnąć i dopiero udało im się na Helorusie i tylko dlatego, że większość ludzi z mojej ekipy rzuciła grę. A zupełnie poza tematem dzięki mnie zyskali kilku graczy MDG.

Zresztą zobaczymy w jakim składzie pójdą na kolejny serwer :cool: .
 

DeletedUser15394

Guest
Ale ty dobroduszny i uczynny no w szoku jestem, czyli jakby vvv walczyło od początku a autobotami to też byś do nich dołączył?
 
Do góry