Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

naleśniczek po 2 tygodniach treningów z dwoma wioskami podbił jedenaście wioch, co będzie jak damy mu 4? Czy ten transfer w końcu doprowadzi nas do upragnionego trofeum i uratuje mi świat?
ładnie :)
Ale musisz przyznać , że ja też nie próżnuję ;) Tylko ja gram dla samego fanu i nie mam celu nadrzędnego jakim jest wygrania. Chce tylko fajnie sie bawić z celowaniem. Szkoda, że ostatnio serwer zamulał :/
 
Wioch sporo bierzesz ale gdybyś chciał pocelować to byś grał defem na drugiej linii i pomagał mu w akcjach a nie tylko słał kolony, co to za celowanie jednej wioski :D Naleśnik z nudów zaczął nakładać kolony na moje ognie taka to gra na tych moralach
 

DeletedUser30330

Guest
Weszłem podbić ten słaby świat, idę bić słupy typu królik w piekarniku, oraz takie słupy które uważają że nimi nie som jestem tu aby się dowiedzieli że tak na prawdę som słupami, bo to zdanie ma tyle sensu co iloraz inteligencji większość graczy na tym forum jak i w grze( czujesz oburzenie czytając to zdanie).

kto zrozumiał like XD Beka
 
Weszłem podbić ten słaby świat, idę bić słupy typu królik w piekarniku, oraz takie słupy które uważają że nimi nie som jestem tu aby się dowiedzieli że tak na prawdę som słupami, bo to zdanie ma tyle sensu co iloraz inteligencji większość graczy na tym forum jak i w grze( czujesz oburzenie czytając to zdanie).

kto zrozumiał like XD Beka
chodź się pobawimy bo na synopie tak do mnie się pchałeś, że w końcu grać skończyłeś.
 
Panowie szanujemy przeciwnika i szanujemy kibiców, tylko ładna piłka, bez obrażania rywali(cośek to dla nas żaden rywal jbc). Jeśli chcemy w następnym sezonie zagrać w LM musimy godnie reprezentować Ekstraklasę, zarówno na boisku jak i poza nim.
 
Do góry