Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

ale na samym początku nikt fuzji nie chciał robić tylko pakt miał być ale wariat miał inne zdanie z dominikiem itp. więc nie gadaj bo vari i siergiej później dołączyli do was :)
 
Adaśko chodź do mnie na morale, w drużynie brakuje doświadczonego napastnika.
Nie będzie wtedy kogo bić :D a tak na serio to zostało u nas 10 osób z czego 2 moralowców bo przy takiej ilości nie ma sensu inaczej grać. Dochodzi jeszcze co chwilę to, że jesteśmy notorycznie zgłaszani do supportu o byle co, czy to nazwy, opisy czy inne bzdury, nie wiem komu przeszkadzają angielskie słowa itp xD Zastanowię się czy wgl tutaj zostać czy nie bo te morale za bardzo psują grę.
 
Nie będzie wtedy kogo bić :D a tak na serio to zostało u nas 10 osób z czego 2 moralowców bo przy takiej ilości nie ma sensu inaczej grać. Dochodzi jeszcze co chwilę to, że jesteśmy notorycznie zgłaszani do supportu o byle co, czy to nazwy, opisy czy inne bzdury, nie wiem komu przeszkadzają angielskie słowa itp xD Zastanowię się czy wgl tutaj zostać czy nie bo te morale za bardzo psują grę.
Zapytaj Weroniki dlaczego jest dla nas taka niemiła :c
Dokładnie, nie świruj :D
 
Nie będzie wtedy kogo bić :D a tak na serio to zostało u nas 10 osób z czego 2 moralowców bo przy takiej ilości nie ma sensu inaczej grać. Dochodzi jeszcze co chwilę to, że jesteśmy notorycznie zgłaszani do supportu o byle co, czy to nazwy, opisy czy inne bzdury, nie wiem komu przeszkadzają angielskie słowa itp xD Zastanowię się czy wgl tutaj zostać czy nie bo te morale za bardzo psują grę.
to po cholerę się z urzędnikami smyracie, ja nie rozumie. Od początku mówię, że bez sensu że jesteśmy na czerwono ale nikt nie słucha królika, bo po co -.-
 
Do góry