Czy powinien zostać wprowadzony czas pokoju na Święta Wielkanocne?

Czy powinien zostać wprowadzony czas pokoju na Święta Wielkanocne?

  • tak

    Głosy: 169 69,8%
  • nie

    Głosy: 73 30,2%

  • W sumie głosujących
    242
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
w związku z licznymi prośbami w tym temacie, postanowiliśmy zapytać społeczność Grepolis o zdanie.
Czy życzycie sobie wprowadzenia czasu pokoju na Święta Wielkanocne?
Dziękujemy za udział w ankiecie.
 

DeletedUser29615

Guest
nooo w koncu sie ktos pyta spolecznosci o zdanie :)
oby tak zawsze :)
 
Jak dla mnie powinien być czas pokoju w świeta, wiekszość ludzi woli posiedzieć z rodziną a nie lipić się w ekrany bo ktoś leci atakiem;);)
 

DeletedUser33630

Guest
Zagłosowałem za czasem pokoju na okres świąt. Grepolis to tylko gra i nic się nie stanie gdy będziemy świętować i odpoczywać .
Mamy ostatnio dużo stresu związanek z pandemią koronowirusa, a i Grepolis czasami jest dla nie których graczy stresująca.
Powinniśmy się trochę zresetować, aby po świętach powrócić do gry z nowymi siłami i pomysłami dla tej gry. Pozdrawiam.
Zdrowych i radosnych świąt WIELKIEJ NOCY.
 

DeletedUser33640

Guest
Wystarczająco dużo czasu spędzamy z rodziną bo jest kwarantanna, jak będzie teraz pokój to przez event po świętach będzie taka jadka że aż się boję pomyśleć
 
oczywiście że jestem na "TAK" a jeśli ktoś siedzi samotnie w domu w tym Świątecznym czasie to jego problem , nie wierzę w to że siedzicie samotnie w domu i tylko walka Wam w głowie ;p ja mam rodzinę i chciałabym w spokoju posiedzieć przy stole z mężem i dziećmi a nie żeby mi apka świrowała atakami
 

DeletedUser29297

Guest
Czas pokoju nie tym razem prawie 100% graczy będzie grało przez te ograniczenia więc przerwa nie ma sensu w tv lipa i tak wszyscy na grach będą siedzieć nawet jak zaćpają popiją itd o pracujących nie wspomnę na nockach taka gra pobudza do życia gramy
 

DeletedUser31654

Guest
Oczywiście że głosuję na TAK. Święta i tak ograniczone więc można na feju, telefonie czy innymi aplikacjami porozmawiać z rodziną, posiedzieć z tymi członkami rodziny których mamy obok siebie. Chociaż w ten sposób rodzinnie spędzić a nie patrzeć czy nas ktoś atakuje i miasto zabiera itp. Grę mamy cały czas. Pozdrawiam i dużo miłych chwil w święta życzę wszystkim.
 
Można odbić piłeczkę i powiedzieć: Jeśli chcecie spędzić czas z rodziną bez zaglądania na grepo to wasz problem, auuć zabolało?
 
Status
Zamknięty.
Do góry