Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30647

Guest
Nie wazne jak sie zaczyna wazne jak sie konczy , wstrzymajcie sie z ocena jeszcze miesiac / dwa . O ile wytrzymamy te tempo gry :) 2 miasta stracone owszem ale coz tak bywa , gracze nieaktywni to miasta poszly do wrogow .
 

DeletedUser23003

Guest
Ej szczerze? Marzy mi się jeszcze taki świat gdzie będziemy walczyć z uśmiechem na ustach i razem na pw śmiać się ze zbitych kolonów czy straconego wojska. Ja jestem pacyfistą :rolleyes:
 

DeletedUser15394

Guest
Nie wazne jak sie zaczyna wazne jak sie konczy , wstrzymajcie sie z ocena jeszcze miesiac / dwa . O ile wytrzymamy te tempo gry :) 2 miasta stracone owszem ale coz tak bywa , gracze nieaktywni to miasta poszly do wrogow .
Za miesiąc/dwa to ty będziesz grał na jakimś nowym systemie z szybkością 2 :D jak się event skończy to zobaczysz ilu masz nieaktywnych co ich miasta pójdą do wrogą pewnie się w raportach z obrony nie chwalą to nie masz pojęcia :D
 
Żeby tylko jedno xD
Top 2 w bobie nadchodzimy. Bo w wojownikach już dawno zdobyte, pozdro dla inkwizycji która dobre pw daje

Fajny opis ma ta inkwizycja:
Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra

Święta Inkwizycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca.


Dyplomacja: Ale wariat
Rekrutacja: piecki

Tylko nie zawracaj im głowy, jeśli nie masz dobrych argumentów, ok?
 

DeletedUser32013

Guest
Fajny opis ma ta inkwizycja:
Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra

Święta Inkwizycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca.


Dyplomacja: Ale wariat
Rekrutacja: piecki

Tylko nie zawracaj im głowy, jeśli nie masz dobrych argumentów, ok?
Jeden z bardziej cringe opisów sojuszy jaki widziałem :}
 

DeletedUser15394

Guest
Ale do nas piszą o zapki z tych sezonów ;/ musi być tam tragicznie a u nas luz i zabawa:D
 

DeletedUser29866

Guest
Jeden z bardziej cringe opisów sojuszy jaki widziałem :}
brak pokory jak Ci z TryHard
obecnie większość sojuszu pomarańczowa i połowa graczy ilość miast 0
"
Witamy!

Sojusz TryHard to nie jest zwykły sojusz, który widzisz na każdym świecie. Mamy tu wyjadaczy, weteranów a wręcz greckich bogów owej gry! Nie gramy dla zabawy, gramy by WYGRAĆ, więc jeśli chcesz coś osiągnąć na HELIKE, napisz do LiczaSiePKT.

Rekrutacja: ON/OFF
3000PKT
"

obseerwuję tu sobie grepomaniaków i można się pośmiać ...
 

DeletedUser15394

Guest
To lepsze

za bojem boje
wciąż walczą pospołem
idą po swoje No Kto Oldboye


siwy włos na skroni i pamięć nie ta
weteranów armada wciąż przed siebie gna
głupota wciąż daje o cobie znać
gdy co jakiś czas zechce się prać
znów wióry polecą ,bo trza dbać o etos
na przekór młodym ,niech każdy wie to
że prać to trza umieć,gustownie i z wdżiękiem
i elegancko obchodzić z pacjentem
przywalić mocno ,ale dostojnie
na kontrataki czekac spokojnie
a że świat szybki, pakuj synek walizki
przegryzka będzie wskakuj do miski
Owszem w krzyżu czasem coś strzyknie
i pęcherz męczy ,człowiek przywyknie
akurat w bojach to całkiem przydatne
jak w nocy koleś na widły się natknie
ciężar orderów ,choć ciąży czasem
to duma rozpiera ,że wciąż brat z bratem
na przekór wszystkim co chcą ze szczytu strącić
wciąż pokazują kto na grepo rządzi

za bojem boje
wciąż walczą pospołem
idą po swoje No Kto Oldboye
 
Do góry