Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32037

Guest
Dajemy rade i bez ciebie musisz poszukać lepszych argumentów ;D
 
Pamietajcie kochani, jak ktos to ostatnio mowil.
To topka w rankingu ogolnym swiadczy o potedze sojuszu!
rotfl.gif
ahh to ja zylem w niesadomosci,myslalem ze najlepsi to odpalaja zmysly i leca na jakas okupke,zeby po profilach sie przechwalac jaki to z niego nie wojownik xD
 
Ostatnia edycja:
No urzędnicy rip, seta to sobie sama strzeliła w kolano tymi odpałami satyryka, a mieliśmy razem cudaki stawiać xd sojusz krukora to zrobił przewrót na plecy nawet nie wiem kiedy, zostało ssw, ale daleko są, więc mogą się czuć bezpiecznie póki co xd
Skąd tu sloty brać, żeby pozbierać te wioski po nieaktywnych/szarakach, jak tu wszyscy się rozkładają xd
 

DeletedUser32037

Guest
Polecam złomowanie XDDD chociaż chodzą plotki że ta metoda jest wam znana :>
 
Yarod, było nie iść za głosem rewolucji, to byś nadal z nami pykał :p A że posłuchałeś się Mamtemoc, który skończył, jak skończył, to cóż.
Szanuję jedynie za to, że nadal grasz na tym świecie :p Liczę że gdzieś się jeszcze spotkamy na froncie :D
 
Yarod, było nie iść za głosem rewolucji, to byś nadal z nami pykał :p A że posłuchałeś się Mamtemoc, który skończył, jak skończył, to cóż.
Szanuję jedynie za to, że nadal grasz na tym świecie :p Liczę że gdzieś się jeszcze spotkamy na froncie :D
Pewnie to jest gra ja też was szanuję jesteśmy zajebistą ekipą a ja się cieszę bo gram w małym sojuszu ale żwawym ,po co ten atak był O2 w nocy?kacpi?
 
Do góry