Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30647

Guest
Inkwizycja z tego co kojarzę to pierwsze złomowanie było u was gracza grysha92 :) tutaj Azbest połowę tych PW zarobił na odbijaniu okupki u nas z kradziejek :) Gdybyśmy chcieli złomowac to byłoby 5-7mln PW a nie marne 400-500k . To raptem 100k rozbitego wojska czyli jakieś 30-40 miast na sojusz ktory posiada prawie 100 graczy .
 

DeletedUser30647

Guest
Jest i on , ten co ma w profilu same wygrane światy , Synopie też wygrałeś ? :)
 
Oj tak tak to wszystko z kradziejek było. Chyba też jakieś by się u nas przydały :v
 

Załączniki

  • to nie był złom XD.png
    to nie był złom XD.png
    144,8 KB · Wyświetlenia: 34

DeletedUser24372

Guest
No bo nie był jak na złote, złomować to jeszcze trzeba umieć a im nawet to nie wychodzi ;)
 

DeletedUser34290

Guest
Oj tak tak to wszystko z kradziejek było. Chyba też jakieś by się u nas przydały :v
heh, z mojego skryptu statystyki, szkoda że pokazują tylko ostatni miesiąc.
ale już niebawem, staty z ostatnich 6ciu miesięcy (albo i roku)
okok.gif
 

DeletedUser30647

Guest
Sparrow dlatego piszę że to nie było żadne złomowanie . Na tym świecie nie ma naszej zgody na robienie złomu .
 
nie wojownik tylko lece na nieaktywnych więc łatwo

Do aktywnych nie mam podjazdu nawet
Lecz niewiem po co kisisz te cerbery na skałce ze mną
 

DeletedUser15394

Guest
Chyba robiłem je tam jeszcze zanim tam byłeś a ja robie dla greposcore oczywiście :) a ty masz tam bunkier jakiś? bo nawet mi się atakować nie chce
 
Trzymałem biremki na noc ale przez 2 tygodnie nie bylo zadnego ataku to cofnałem

Ale wasz kolega podsyla mi pake birem wiec w sumie git
 

DeletedUser15394

Guest
Spokojnie i tak nie będę wbijał bo nie mamy szans utrzymać na waszą masę ;/ to nie mój kolega - mój to tylko kosiarz
 
Do góry