Grepoku

Status
Zamknięty.

Robaldevil

Zespół Grepolis
1600207966393.png

ZASADY KONKURSU

  1. Konkurs trwa od 16 września do 19 wrześnie (23:59). Zadaniem uczestników jest jak najszybsze rozwiązanie każdego z trzech sudoku, które zostaną opublikowane w tym temacie po jednym przez kolejne trzy dni.
  2. Sudoku należy ułożyć na obrazku, który został opublikowany przez organizatorów konkursu. Wystarczy edytować go w dowolnym programie graficznym (np. w Paincie), dopisać odpowiednie cyfry w pustych polach i zapisać obrazek.
  3. Swoje obrazki z ułożonym sudoku należy zamieszczać w dziale Kontakt ws. konkursów. W tym celu, należy stworzyć w tym dziale nowy temat. Będzie on automatycznie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni Gracze nie zobaczą przesłanej odpowiedzi. Obrazki z ułożonymi sudoku należy dodać do tematu jako załącznik.
  4. Prosimy nie edytować swoich postów.
  5. Każdy uczestnik może dodać tylko jedną odpowiedź do każdego z trzech sudoku.
  6. Pod uwagę będzie brany czas przesłania odpowiedzi. Punkty w pierwszej kolejności przyznawane są osobom, które poprawnie ułożyły wszystkie 3 sudoku (wg czasu odpowiedzi), a następnie osobom, które ułożyły 2 lub 1 sudoku.
  7. Niedozwolona jest współpraca pomiędzy Graczami podczas rozwiązywania sudoku. Przesłanie identycznych odpowiedzi przez kilka osób może doprowadzić do dyskwalifikacji z konkursu.
ZASADY UKŁADANIA SUDOKU
Sudoku jest łamigłówką, która składa się z 9x9 pól (lub 16x16) i jest podzielona na pogrubione kwadraty 3x3 (4x4). Celem Graczy jest wypełnienie diagramu cyframi zgodnie z podanymi poniżej zasadami:
  1. Każde puste pole musi zostać wypełnione jedną cyfrą - od 1 do 9 (lub od 1 do 16).
  2. W każdej kolumnie dana cyfra może pojawić się tylko raz.
  3. W każdym wierszu dana cyfra może pojawić się tylko raz.
  4. W każdym pogrubionym kwadracie 3x3 (lub 4x4) dana cyfra może pojawić się tylko raz.
  5. Pola, które są wypełnione w diagramie podanym przez organizatorów konkursu, nie mogą zostać zmodyfikowane. Edytowanie cyfr, które się w nich znajdują, jest niedozwolone.
1600208219058.png
3000 sztuk złota

wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b70.png


Wyróżnienia - 6x 1000 sztuk złota


W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekuna konkursu: Robaldevil
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26151

Guest
ej czy tylko ja nie mogę wejść w ten link bo mi błąd wywala
 
Nie wiem kto jest pomyslodawca ale dawno nie widzialem tak durnego konkursu patrzac na to ze sa specjalnie programy do rozwiazywania sudoku ;) wiadomo nie jest to trudno rozwiazac ale na pewno kilka osob korzysta z tego no chyba ze kazdy tutaj jest uczciwy, kolejna sprawa jest to ze wygrywa ten kto szybciej poda rozwiazanie mam rozumiec ze jak podam rozwiazanie 2min po poscie autora to uznacie to czy nie? nikt sudoku w 2min nie rozwiaze najwiecej czasu i tak schodzi na przepisanie tego w paincie nastepnym razem odrazu podajcie link do takiego programiku po co ludzie maja sie meczyc
 

DeletedUser27663

Guest
A ja na przekór powiem, że jak ktoś chce to w praktycznie każdym z konkursów może oszukiwać.
Dla mnie było przyjemnością rozwiazywanie dwóch pierwszych sudoku. Z trzecim sobie niestety nie poradziłem, ale może to kwestia czasu jaki na to poświęciłem.
Czasem warto połechtać szare komórki dla samej satysfakcji. W olimpiadzie nie zawsze startuje się po to, by wygrać.
 

DeletedUser30770

Guest
Zgadzam się z przedmówcą. Nawet przez myśl mi nie przyszło żeby skorzystać z programu do rozwiązywania sudoku. Miło mi się je rozwiązywało, nie robiłem tego specjalnie jakoś bardziej "na czas".
Pozdrawiam Serdecznie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry