Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34424

Guest
W końcu coś związanego z historią na tym świecie, więc wrócę do tego. U nas sporo dobrych graczy pokończyło w bardzo niefajny sposób, wy sporo z tego wykorzystaliście. W sumie tak od początku świata. Ale nie jest źle, poziom świata level trochę słupowy, więc można w miarę spać po nocach
Słupolandia to była wczoraj jak Sieradzki przed urlopem dostał 4 kolony i nie mogliście odbijać . Pogratulować :)
 
W końcu coś związanego z historią na tym świecie, więc wrócę do tego. U nas sporo dobrych graczy pokończyło w bardzo niefajny sposób, wy sporo z tego wykorzystaliście. W sumie tak od początku świata. Ale nie jest źle, poziom świata level trochę słupowy, więc można w miarę spać po nocach
Zależy jak na to patrzeć. Jak dla mnie to akurat spokój w nocy jest tylko przejawem zdrowej rozgrywki.
Dla mnie zmuszanie kogoś do gry nocami w gre online jest zwykłym frajerstwem, wole grę fair :p Ale każdy może mieć inne podejście ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser34424

Guest
Zależy jak na to patrzeć. Jak dla mnie to akurat spokój w nocy jest tylko przejawem zdrowej rozgrywki.
Dla mnie zmuszanie kogoś do gry nocami w gre online jest zwykłym frajerstwem, wole grę fair :p Ale każdy może mieć inne podejście ;)

Nie ma mowy o grze fair play kiedy goście walą Ci błyskami w miasta i je burzą , to jest frajerstwo i tchórzostwo w jednym :)
 
Zależy jak na to patrzeć. Jak dla mnie to akurat spokój w nocy jest tylko przejawem zdrowej rozgrywki.
Dla mnie zmuszanie kogoś do gry nocami w gre online jest zwykłym frajerstwem, wole grę fair :p Ale każdy może mieć inne podejście ;)
Mam takie samo zdanie. W zasadzie ten świat jest w tym względzie spoko, bo jest wolny pod względem szybkości jednostek, ale dzięki bonusom ze świątyń nerkom i bohaterom można szybko rekrutować jednostki. Więc dla graczy chcących mieć życie oprócz Grepolis jest spoko
 
Ostatnia edycja:
Do góry