Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29239

Guest
Eko jest nic nie warte , ja bym się takiej blachy wstydził ;)
 
A co jak w eko i pkt. walki mamy top1? Wstydzić się wtedy za eko, czy jednak jest akceptowalne :rolleyes:
Jak sytuacja tutaj nadal klepiecie się po plecach i "Moja racja jest mojsza niż twojsza. Właśnie moja racja jest najmojsza” czy znajdzie się chętna/y do opisania świata obiektywnie?
 

DeletedUser34000

Guest
Był tam sojusz CzarneWichry który potem zmienił nazwę na WichryWojny
był tam gracz co się nazywał PaniP i sojusz Archipelagia
Więcej nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
Jak nazywał się ten świat?
 
Na sigmie był sojusz Wichry Wojny, który przed cudakami zrobił fuzję i zmienił nazwę na Czarne Wichry.
oczko.gif
 
A co jak w eko i pkt. walki mamy top1? Wstydzić się wtedy za eko, czy jednak jest akceptowalne :rolleyes:
Jak sytuacja tutaj nadal klepiecie się po plecach i "Moja racja jest mojsza niż twojsza. Właśnie moja racja jest najmojsza” czy znajdzie się chętna/y do opisania świata obiektywnie?

Obiektywnie to CTG bije nas, bierze prawie wszystkie miasta, które sobie chce wziąć. Stawiamy opór z różnym skutkiem. Świat trwa 2 miesiące, jeszcze co najmniej 4 miesiące do cudów, a ja przez 9 lat widziałem różne rzeczy przed samymi cudami. U bukmachera stawka na wygraną CTG waha się w okolicach 1.05, więc po zabraniu podatku bukmacher wyjdzie na minus. Na koalicję Cove obecnie stawki wahają się w okolicach 11-12, więc można sporo oskubac buka. A widmo to największa patologia tego serwera.
 

DeletedUser32517

Guest
No i co z tego jak obstawie pewniaczka jak przegram? Cały wagon pewniaczkow można obstawić a zawsze jeden nie wejdzie... zawsze tak jest
 
Obiektywnie to CTG bije nas, bierze prawie wszystkie miasta, które sobie chce wziąć. Stawiamy opór z różnym skutkiem. Świat trwa 2 miesiące, jeszcze co najmniej 4 miesiące do cudów, a ja przez 9 lat widziałem różne rzeczy przed samymi cudami. U bukmachera stawka na wygraną CTG waha się w okolicach 1.05, więc po zabraniu podatku bukmacher wyjdzie na minus. Na koalicję Cove obecnie stawki wahają się w okolicach 11-12, więc można sporo oskubac buka. A widmo to największa patologia tego serwera.
To buk może ostro przejechać się na tych kursach jak CTG zacznie obstawiać i będą chcieli trochę dorobić :p
 
Pytanie za 100 punktów. Coś takiego się kiedyś nie działo, a zdarza się kolejny raz na tym świecie. Mam mur 25, pełen skład woja czyli 0 miejsc w gospodarstwie. Pan X rzuca trzęsienie i mur spada na 23. Pojawiają się 7 ludzi na odbudowę tego muru, a potrzebne na 2 poziomy muru to 8. Gdzie poszedł ten jedenchlać i dlaczego beze mnie?
Wszędzie mam świątynie na 5 lvl, więc rozbieram 1 poziom do 4, stawiam 25 poziom muru i ponownie stawiam świątynię na 5lvl. Jest to jakiś błąd gry?
 
Myślałem już że to mi odbija, też pamiętam że jest problem czasami z liczbą mieszkańców przy budowie czegoś, jak gospodarstwo prawie wypełnione pod sam kurek
 

DeletedUser33036

Guest
Zapewne wynika to z zaokrąglania liczby mieszkańców. Np. 2,5 to 3, te 0,5 mieszkańca musi gdzieś być. Może być tak że na odbudowę muru nie potrzebujesz 8 mieszkańców a np. 7,6 mieszkańca ale żeby tę teorię potwierdzić to trzeba zgłosić to do supportu. Jeśli to prawda to bardzo smutno mi z powodu dyskryminacji liczb zmiennoprzecinkowych i rzutowania ich na liczby całkowite! STOP DYSKRYMINACJI PRZECINKÓW.
 
lysy1990 To błąd wynikający z tego, że nikt nie wpadł na pomysl, żeby zamiast ustawiać koszt budynków w mieszkańcach w formie 3.2 3.5 3.4 zaokrąglić to do całkowitych liczb.
 
Do góry