Dyskusja na temat nowego świata

ostatnio widzę tendencję na limity do 30/35 osób w sojuszu. Wynika to z faktu, że ludzie po prostu odchodzą od tej gry.
Dlaczego ? Chyba sami widzicie w jakim kierunku to idzie i niestety ktoś tu nie czyta i nie słucha głosu innych. Potem mamy takie sytuacje jak choćby dziś.
 

DeletedUser34656

Guest
Są przecież ludzie co preferują tylko wolne światy. I też chcą pograć ale tylko na wolnym świecie. Bo pracują i szybkie światy są dla nich nie odpowiednie.
 
Są przecież ludzie co preferują tylko wolne światy. I też chcą pograć ale tylko na wolnym świecie. Bo pracują i szybkie światy są dla nich nie odpowiednie.
No to mam złe wieści bo tutaj taki pracuś - choćby grał na zapleczu - przez godzinę nie będzie pilnował apki i wróci po pracy do podburzonych miast/bez offa, bo przeleciał się po nich ktoś z drugiego końca morza. Mało tego: będzie potem odbudowywał te wojska przez 5 dni tylko po to by w międzyczasie złotnik odrobił się w pół godziny, czy ile tam na tej prędkości płynie sura z giełdy.
Ciekaw jestem bardzo jak będzie wyglądała gra na tym świecie. Na takiej prędkości bez złota nie uda się chyba nawet postawić murku w bonusie xD
 
No to mam złe wieści bo tutaj taki pracuś - choćby grał na zapleczu - przez godzinę nie będzie pilnował apki i wróci po pracy do podburzonych miast/bez offa, bo przeleciał się po nich ktoś z drugiego końca morza. Mało tego: będzie potem odbudowywał te wojska przez 5 dni tylko po to by w międzyczasie złotnik odrobił się w pół godziny, czy ile tam na tej prędkości płynie sura z giełdy.
Ciekaw jestem bardzo jak będzie wyglądała gra na tym świecie. Na takiej prędkości bez złota nie uda się chyba nawet postawić murku w bonusie xD

na prędkości 2 mur na maksa idzie około 1,5 doby czyli tu 3 dni . więc troszkę potrwa .
 

DeletedUser34656

Guest
No to mam złe wieści bo tutaj taki pracuś - choćby grał na zapleczu - przez godzinę nie będzie pilnował apki i wróci po pracy do podburzonych miast/bez offa, bo przeleciał się po nich ktoś z drugiego końca morza. Mało tego: będzie potem odbudowywał te wojska przez 5 dni tylko po to by w międzyczasie złotnik odrobił się w pół godziny, czy ile tam na tej prędkości płynie sura z giełdy.
Ciekaw jestem bardzo jak będzie wyglądała gra na tym świecie. Na takiej prędkości bez złota nie uda się chyba nawet postawić murku w bonusie xD
Ja i brat jesteśmy doświadczonymi graczami i damy radę na tak wolnym świecie zresztą jak zwykle.
 
No najwyraźniej tak większości gra się najlepiej. Skoro ankieta dotycząca zmiany prędkości jasno mówi że nie za bardzo ludziom widzi się granie na 1. Poza tym ten świat uwiązałby ludzi na baaardzoooo długi czas
 
daj spokój na "1" szermierz umiera dwa razy ... jak to ktoś kiedyś napisał ;)

"... ten świat uwiązałby ludzi na baaardzoooo długi czas " no ile eventów przez 2-3 lata by zaliczył ;)
 
Do góry