Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30159

Guest
Kolejnyz topki kroniki nie dal rady sie obronic?

Moze mi ktos wskazac swiat i topowy sojusz w , ktorym po kolei kazdy ze scislej topki tracil miasto czy nie wybronil kolona?

Serio to sie nie nazywa deklasacja? nie mowie o domkach punktach a o czystej walce akcje kolony.

Kolejny dowod, ze w kronice graja przecietniacy ale topowi na zlocie. Na pewno nikt z ponad przecietnymi umiejetnosciami jak na scisla topke.
Podziel się rapkami ze wspólnego forum lepiej, chwalenie się wstawieniem kolona zostaw futerkom.
 

DeletedUser31082

Guest
Podziel się rapkami ze wspólnego forum lepiej, chwalenie się wstawieniem kolona zostaw futerkom.
Ja nie chwale wstawienia kolona tylko pisze, ze kronika to byl nadmuchany balonik a nie zaden ponad przecietny sojusz. tzn jezeli chodzi o graczy bo ogolnie masowka topowych graczy byla tyle, ze topowi to z wydawania zlota i atakowania offem a nie jezeli chodzi o wysokie umiejetnosci.

w stadzie otoczeni ochronka masy innych zlotnikow byli pod ochronka ale w wyrownanej walce na froncie juz nie potrafia dobrze sie bronic.
 

DeletedUser29689

Guest
Kolejnyz topki kroniki nie dal rady sie obronic?

Moze mi ktos wskazac swiat i topowy sojusz w , ktorym po kolei kazdy ze scislej topki tracil miasto czy nie wybronil kolona?

Serio to sie nie nazywa deklasacja? nie mowie o domkach punktach a o czystej walce akcje kolony.

Kolejny dowod, ze w kronice graja przecietniacy ale topowi na zlocie. Na pewno nikt z ponad przecietnymi umiejetnosciami jak na scisla topke.

1 Akapit: Za pierwszym razem się udało, potem już się nie udało.
2 Akapit: Bardzo dużo jest takich światów. Nysa Luzacy,VVV,Gang Słodziaków Messyna-Kronia,VVV, a na innych nie grałem
3 Akapit: Deskalacja- ograniczenie nasilenia jakiegoś rozruchu, agresywnych działań zbrojnych. Sądząc po tym że zabieramy dzisiaj kilka wioch to chyba nie.
4 Akapit: Może i grają. Ale jak mi zrobisz definicje gracza topowego a definicje gracza przeciętnego i mi to porównasz to spróbuje Ci napisać ilu takich u nas gra.

PS. Kacperek słup
 
Kolejnyz topki kroniki nie dal rady sie obronic?

Moze mi ktos wskazac swiat i topowy sojusz w , ktorym po kolei kazdy ze scislej topki tracil miasto czy nie wybronil kolona?

Serio to sie nie nazywa deklasacja? nie mowie o domkach punktach a o czystej walce akcje kolony.

Kolejny dowod, ze w kronice graja przecietniacy ale topowi na zlocie. Na pewno nikt z ponad przecietnymi umiejetnosciami jak na scisla topke.
Obrona jednym miastem ?
Oni maja przewaga tam z miastami
Tak samo złocenia kolonow i brak wojska mieście juz?
Można było wstawić mur i grać jak Ty grasz No po co ?
 

DeletedUser25960

Guest
1 Akapit: Za pierwszym razem się udało, potem już się nie udało.
2 Akapit: Bardzo dużo jest takich światów. Nysa Luzacy,VVV,Gang Słodziaków Messyna-Kronia,VVV, a na innych nie grałem
3 Akapit: Deskalacja- ograniczenie nasilenia jakiegoś rozruchu, agresywnych działań zbrojnych. Sądząc po tym że zabieramy dzisiaj kilka wioch to chyba nie.
4 Akapit: Może i grają. Ale jak mi zrobisz definicje gracza topowego a definicje gracza przeciętnego i mi to porównasz to spróbuje Ci napisać ilu takich u nas gra.

PS. Kacperek słup

Definicja top gracza
Turek
cofki kliny w małym palcu nic go nie zaskoczy ale obsrany siedzi za murkiem
chwalenie się akcjami synchro itp a miasta z rozbiórek lub brązowe
ma dziewczynę a tasuje się przy raportach futrzaków
i na koniec za jakies dwa miesiące jak już zacznie dostawać lanie będzie miał pilny wyjazd
 

DeletedUser31082

Guest
Obrona jednym miastem ?
Oni maja przewaga tam z miastami
Tak samo złocenia kolonow i brak wojska mieście juz?
Można było wstawić mur i grać jak Ty grasz No po co ?

Tyle lat grasz w gp i nie wiesz, ze mur i stalka nie chroni przed kolonem? Nie wiesz po co ona jest? Owszem 1000 transow deffa chroni prawie zawsze ale nie 200 czy 400 a nawet 500.

Zawsze gdy gralem na murku i stalce to gdy wrog robil akcje to deff padal przy polowie atakow. Jak duza akcja byla.

Takze nie nie rozumiecie po co jest deff i mur to ja podpowiadac nie bede. Ale moze zapytasz swoich kolegow co sie bunkruja za murem? bo wiesz, ze macie takich na froncie z nami?

A co do przewagi wroga to sorry ale ja tam gram od 9 lat i to w duzo trudniejszych warunkach wiec wiem co to przewaga wroga i wlasnie takie warunki pokazuja kto naprawde dobrze gra a kto jest tylko nadmuchanym zlotem topowcem co podbija z kolegami slabszych ale z silniejszym nie potrafi juz walczyc.
 
Definicja top gracza
Turek
cofki kliny w małym palcu nic go nie zaskoczy ale obsrany siedzi za murkiem
chwalenie się akcjami synchro itp a miasta z rozbiórek lub brązowe
ma dziewczynę a tasuje się przy raportach futrzaków
i na koniec za jakies dwa miesiące jak już zacznie dostawać lanie będzie miał pilny wyjazd
Jaki pilny wyjazd? Do lasu ma bliżej - ale chyba na wycinkę.
 

DeletedUser31082

Guest
1 Akapit: Za pierwszym razem się udało, potem już się nie udało.
2 Akapit: Bardzo dużo jest takich światów. Nysa Luzacy,VVV,Gang Słodziaków Messyna-Kronia,VVV, a na innych nie grałem
3 Akapit: Deskalacja- ograniczenie nasilenia jakiegoś rozruchu, agresywnych działań zbrojnych. Sądząc po tym że zabieramy dzisiaj kilka wioch to chyba nie.
4 Akapit: Może i grają. Ale jak mi zrobisz definicje gracza topowego a definicje gracza przeciętnego i mi to porównasz to spróbuje Ci napisać ilu takich u nas gra.

PS. Kacperek słup
deklasacja a nie deeskalacja xD
 

DeletedUser34522

Guest
Obrona jednym miastem ?
Oni maja przewaga tam z miastami
Tak samo złocenia kolonow i brak wojska mieście juz?
Można było wstawić mur i grać jak Ty grasz No po co ?
Złociłeś jak szalony cały event, a teraz wypominasz że skróciłem sobie kilka kolonów :rolleyes:
Ja też biorę przykład z Variego i daje sobie ubijać mity rano :)
Żeby wejść na sam szczyt, podróż musisz zacząć u podnóża góry. Każdy z nas to kiedyś przechodził, bolesna lekcja lecz brak pokory może mieć boleśniejsze konsekwencję.
 
Do góry