Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34522

Guest
Pysio tez zlocilesz i to dobrze :)
No to coś robisz mocno nie tak, skoro masz takie same możliwości :)
Rozumiem, że po tym jak prawie 3 tygodnie bezmyślnie się klikało mit z eventu trudno się przestawić na normalna rekrutację wojska ale nie porównuj się do mnie, bo u mnie razem ze złotem idzie aktywność, godziny spędzone na slaniu surki i jakieś tam umiejętności a w Twoim... cofki 40 sec po kolonie, kiedy twoi koledzy z wyspy wywalają wszystko w bonusie żeby cię obronić :)
 

DeletedUser34522

Guest
Pokażcie potem ile ogni padło od rana przez murobota
05cb22f54c1f3c89ac7195ad26fbd515.png
 

DeletedUser31082

Guest
Mnie tam bardziej ciekawi ile morale padło w Kronice od tego lania xD wojsko można odbudować, mityki też ale morale już dużo ciężej jak nadal dostaje się lanie.


"gwiazdy" gp przyszli ty wygrać i bić innych a wyszło, że walczą z brązowymi miastami a od wrogów dostają lanie xD


Jedyne co ich trzyma przy nadziei to to, że wygrywa sie budujac domki i podbijajac brazowe a nie podbijajac wrogowi miasta więc nadal są w grze i najbardziej napuchnieci.
 
Mnie tam bardziej ciekawi ile morale padło w Kronice od tego lania xD wojsko można odbudować, mityki też ale morale już dużo ciężej jak nadal dostaje się lanie.


"gwiazdy" gp przyszli ty wygrać i bić innych a wyszło, że walczą z brązowymi miastami a od wrogów dostają lanie xD


Jedyne co ich trzyma przy nadziei to to, że wygrywa sie budujac domki i podbijajac brazowe a nie podbijajac wrogowi miasta więc nadal są w grze i najbardziej napuchnieci.
Sprawdzam staty grepo ile Pan Turek potbil miast czerwonych :
Eee dalej nic :)
 

DeletedUser31082

Guest
Jak by ktoś nie wiedział

Zasady Dominacji

Cel:

  • Zdobądź i utrzymaj kontrolę nad jak najwyższym procentem miast na świecie.

Jakby ktoś nie wiedział:

Jak chcesz byc uwazany za jeden z najlepszych sojuszy na gp to nie mozesz dostawac ostrego lania od nikogo.

A co do Variego newsa to jezeli to prawda to jak mowilem gdy Kronika zaczyna dostawac lanie to rusza uch dyplomacja i kolor zielony xD na kazdym swiecie tak bylo i byc moze tu tak bedzie o ile jakis sojusz zdradzi.
 
Do góry