Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Ja tu wczoraj wrzuciłem screena gdzie wklepałem całą naszą koalicję xD
Ale zapomniałem, że ktoś nie czytał wczoraj forum, bo jego sojusz dostał od słabej kroniki cztery kolony i wstyd było na nas napieprzać xD

Oszczep Ty sie osmieszasz. Skoncz klamac i pajacowac bo kazdy wie, ze macie duza koalicje natomiast tu na forum jedyne co widac to placz kroniki, ze wlaczy z reszta swiata.

Co do 4 kolonow to znowu jedyne co wam pozostaje to chwalic sie wstawieniem kolonow nie podbiciem miast. To tylko pokazuje jak brakuje wam czegokolwiek by sie pochwalic. Dla was sukcesem jest juz wstawianie kolonow a nie przejmowanie miast.


Gdy my wam zabieralismy miasto co pisales? a co wczoraj zrobiliscie? jedyne co to 2 miasta daleko pojedyncze miasta otoczone 20 miastami wroga plus kolejnymi wyspami wroga. Miasta, ktore dawno juz powinny byc przejete i byly u nas spisane na straty bo takich miast nie da sie bronic.


Te miasta, ktore sa wazne strategicznie na froncie i, ktore byly odbijane zostaly odbite. Miasta "kule u nogi" zostaly olane.


Jarasz sie czlowieku, ze zaspamowaliscie gracza takim spamem na chyba 5-6 miast i w zamieszaniu wstawiliscie 4 kolony 1 wam nie wszedl a nastepnie najwazniejsze 2 miasta nie utrzymaliscie i zostaly podbite dwa daleko pzoa naszym zasiegiem, ktore olalismy.

No nie sadze bo to byl sukces bo my wam takie na zadupiu podbilismy dawno a wy potrzebowaliscie zaspamowac gracza na mase miast by w ogole takie podbic w koncu.


Dzis od rana tracicie miasta dalej dostajecie lanie no ale trzeba cieszyc sie z malych rzeczy i podbijac samotne miasta bo tylko tyle wam zostaje.

Czlowieku osmieszasz sie bo chwalisz sie wbitymi kolonami a nie podbitymi miastami tego to ja jeszcze nie widzialem by gdzies chwalono sie wstawionymi na chwile kolonami, ktore zostaly rozbite...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oszczep Ty sie osmieszasz. Skoncz klamac i pajacowac bo kazdy wie, ze macie duza koalicje natomiast tu na forum jedyne co widac to placz kroniki, ze wlaczy z reszta swiata.

Co do 4 kolonow to znowu jedyne co wam pozostaje to chwalic sie wstawieniem kolonow nie podbiciem miast. To tylko pokazuje jak brakuje wam czegokolwiek by sie pochwalic. Dla was sukcesem jest juz wstawianie kolonow a nie przejmowanie miast.


Gdy my wam zabieralismy miasto co pisales? a co wczoraj zrobiliscie? jedyne co to 2 miasta daleko pojedyncze miasta otoczone 20 miastami wroga plus kolejnymi wyspami wroga. Miasta, ktore dawno juz powinny byc przejete i byly u nas spisane na straty bo takich miast nie da sie bronic.


Te miasta, ktore sa wazne strategicznie na froncie i, ktore byly odbijane zostaly odbite. Miasta "kule u nogi" zostaly olane.


Jarasz sie czlowieku, ze zaspamowaliscie gracza takim spamem na chyba 5-6 miast i w zamieszaniu wstawiliscie 4 kolony 1 wam nie wszedl a nastepnie najwazniejsze 2 miasta nie utrzymaliscie i zostaly podbite dwa daleko pzoa naszym zasiegiem, ktore olalismy.

No nie sadze bo to byl sukces bo my wam takie na zadupiu podbilismy dawno a wy potrzebowaliscie zaspamowac gracza na mase miast by w ogole takie podbic w koncu.


Dzis od rana tracicie miasta dalej dostajecie lanie no ale trzeba cieszyc sie z malych rzeczy i podbijac samotne miasta bo tylko tyle wam zostaje.

Czlowieku osmieszasz sie bo chwalisz sie wbitymi kolonami a nie podbitymi miastami tego to ja jeszcze nie widzialem by gdzies chwalono sie wstawionymi na chwile kolonami, ktore zostaly rozbite...

Ponumerujemy jak Vari

1.Ty się ośmieszasz..Zacytowałem Ci post gdzie pokazuje naszą koalicję, a ty teraz próbujesz udowodnić, że mamy koalicję xDDD
Mózg mi paruje od twoich postów ostatnio.

2.Jak nam zabieraliście miasto to znajdź cytaty co pisałem i wklej je tu.

3.Straciliśmy miasto i co?Kronika jest przecież słaba to traci miasta, a wielka fobia traci dwa tego samego dnia?

4.
Dzisiaj od rana wzięlismy dwa wam,jedno VVV, jedno Aferze przy tym tracac pewnie tyle samo i co?
No nic, bo Kronika jest słaba co nie zmienia faktu, że bierze tyle samo dzisiaj co traci xD

5.Ja się niczym nie chwalę tylko prostuje twoje kłamstwa i nieudolne próby wykreowania z siebie zbawiciela świata podczas gdy Twoj sojusz gra rolę drugoplanową.
Twoi sojusznicy się z ciebie śmieją.Nawet otwarcie na forum piszą, że szkoda, że nie było trzech koalicji zamiast dwóch, a ty lecisz w zaparte.

Turek możesz się dobrze siłować i szybko biegać, ale w walce na argumenty to trzeba je mieć;)
Masz tutaj prawie trzysta stron i możesz zacytować moje posty, a nie pisać, że coś kiedyś robiłem.
Niczego nie kasuje, do profilu wstęp otwarty (zapewniam, że w moich wpisach nie piszę w co drugim poście słowa"kronika")
Gramy do końca.Poprzypinałeś już medale za miejsca po 30 dniach od startu to teraz nie zapomnij dociągnąć tego do końca, a jak chcesz pisać to argumentami, a nie laniem wody.
Bez koalicji nie istniejesz.
Deklasacjo.
turas koal.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gościu jak Wy nawet kradziejek pilnować nie umiecie, a Ty coś tam warczysz
1606839161233.png1606839222241.png
Cała ta karuzela nienawiści, która się kręci od początku serwera, jest Twoją winą
Ty wchodzisz na forum z swoimi pseudowywodami, próbując zaistnieć "Hej patrzcie, Fobia tu jest, my też gramy XD"
Czemu wczoraj nie przyszedłeś tutaj pisać elaboratów, podczas gdy vrase nie mógł ogarnąć co się dzieje u Niego w miastach?
Byłeś na forum, byłeś na grze, języka brakło? Odwagi? Czy szukałeś kolejnej wymówki.
Może Vrase też poszedł pobiegać? xD

"Samotne miasta" które chciałeś odbijać xD Może już zapomniałeś, drogi Samcu
"Zaspamowaliśmy polecenia" XDDD
Daj jeden rapek, który podchodzi pod zamulanie podglądu. Multum ataków z jednego miasta, czy 20 wsparć puszczonych z jednej wioski, byleby Vrase'owi skakały polecenia. Poczekam.
Może trzeba zawołać Maksa żeby podrzucił rapki, jak podczas "akcji Wielkiej Fobii" bodajże Marta(ale nie jestem pewien na 100%, że to była Ona) dzieliła wsparcie z jednego miasta na kilka/naście poleceń, żeby mu zamulić podgląd ruchów? I to było ok, potrafiłeś przylecieć na fo chwaląc Fobie pod niebiosa XD

Jak dzisiaj jakiś typek od Was walił zeusa atakami pół dnia, licząc, że zeus offnie apkę, wstawił kolona, to Wielka Fobia leje malutką kronikę, no wiadomo xD
Musieliście Mularda sprowadzić na wyspy, żeby złocąc x razy dał radę wziąć Uzu wioskę, bo wielka fobia i ośla dawali atak 15 sekund przed kolonem. xD
Tak samo Muldek, zawsze odbije Wam miasto, On pozłoci, Wy dobijecie jakimiś odpadami i przylecisz tu zgarniać całą chwałę i zgrywać wielkiego wodza xD
Przecież gdyby nie On, to Ciebie tydzień temu "wezwałby real" i wioski poszłyby w rozbiórkę sojuszową xD
Skończ błaznować, bo poza przypisywaniem sobie zasług sojuszników(VVV i futer) nie zrobiłeś tutaj nic, poza kręceniem tej karuzeli wzajemnej nienawiści i niechęci.
Taki Twój wygląd, idę obserwować jak w malutkiej kronice padają morale, pozdro borek

1606840950426.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cała ta karuzela nienawiści, która się kręci od początku serwera, jest Twoją winą
Ty wchodzisz na forum z swoimi pseudowywodami, próbując zaistnieć "Hej patrzcie, Fobia tu jest, my też gramy XD"
Czemu wczoraj nie przyszedłeś tutaj pisać elaboratów, podczas gdy vrase nie mógł ogarnąć co się dzieje u Niego w miastach?
Byłeś na forum, byłeś na grze, języka brakło? Odwagi? Czy szukałeś kolejnej wymówki.
Może Vrase też poszedł pobiegać? xD
Fajnie jak karuzele nienawiści robi osoba , która oczywiście jest przeciwna "mowie nienawiści" i "hejtowi" . I u której kobiety czują się dobrze. Ach jaka wolność i tolerancja i jaka miłość u nas. Tylko, że sam potem pisze, że jak by ktoś tam coś napisał na FO to by z soja wyleciał xD
No i tak z takimi ludźmi jest. Tak, jest za/ przeciw, ale tylko dla wybranych . Dla tych co " mają " takie samo zdanie jak Ja. Ale " kot może zostać" .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Halo, dzień dobry, próba forum.... W grze mi nie idzie, to się postanowiłem przenieść na FO, także proszę o wyrozumiałość dla debiutanta :)

Artur, o ile rozczarowałem się grą z Tobą na Kasmenai (nie miałeś czasu - ok rozumiem), o tyle tutaj przekraczasz wszelkie granice błazenady
i dobrego smaku. Pomyśleć, że za czasów pierwszej przygody z grepo, jako młody zapaleniec, umieszczałem Cię w panteonie "gwiazd" grepo,
z którymi w przyszłości chciałbym zagrać. Z perspektywy czasu okazało się, że nie zapaleniec, a ********leniec ze mnie, szkoda.
Widzę, że tu masz mnóstwo czasu, który wolisz spożytkować na posty w stylu "madki polki grepolis" zamiast pokazać kawał dobrej gry.

Odnośnie tego lania kroniki, to raczej zasługa Futerek i Mularda, bo ciężko Wam nawet przypisać rolę asystenta w tych akcjach, ale najgłośniej krzyczysz Ty - przypomina to postać małego, sfrustrowanego pańcia, który wraz ze swoim kotkiem krzyczy z zacisza swojego pokoiku na Żoliborzu
i próbuje "sterować" swoimi figurami.

Zanim napiszesz, że płaczę, bo tracę miasta... Tracę, bo jestem słaby, ot cały sekret :rolleyes:

Cytując mojego kolegę, druga "pieńść" wyłapana - gratki Grzesiu i współczuję poziomu supportu w akcji :)
 

DeletedUser27401

Guest
Halo, dzień dobry, próba forum.... W grze mi nie idzie, to się postanowiłem przenieść na FO, także proszę o wyrozumiałość dla debiutanta :)

Artur, o ile rozczarowałem się grą z Tobą na Kasmenai (nie miałeś czasu - ok rozumiem), o tyle tutaj przekraczasz wszelkie granice błazenady
i dobrego smaku. Pomyśleć, że za czasów pierwszej przygody z grepo, jako młody zapaleniec, umieszczałem Cię w panteonie "gwiazd" grepo,
z którymi w przyszłości chciałbym zagrać. Z perspektywy czasu okazało się, że nie zapaleniec, a ********leniec ze mnie, szkoda.
Widzę, że tu masz mnóstwo czasu, który wolisz spożytkować na posty w stylu "madki polki grepolis" zamiast pokazać kawał dobrej gry.

Odnośnie tego lania kroniki, to raczej zasługa Futerek i Mularda, bo ciężko Wam nawet przypisać rolę asystenta w tych akcjach, ale najgłośniej krzyczysz Ty - przypomina to postać małego, sfrustrowanego pańcia, który wraz ze swoim kotkiem krzyczy z zacisza swojego pokoiku na Żoliborzu
i próbuje "sterować" swoimi figurami.

Zanim napiszesz, że płaczę, bo tracę miasta... Tracę, bo jestem słaby, ot cały sekret :rolleyes:

Cytując mojego kolegę, druga "pieńść" wyłapana - gratki Grzesiu i współczuję poziomu supportu w akcji :)
Jesteś akurat dobrym myslącym graczem który nie patrzy tu i teraz tylko co będzie za 10 minut poprostu ja dzisiaj miałem szczęscie a ty trochę pecha głowa do góry bo ja bym był dumny na twoim miejscu z obrony
 
Do góry