Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

W afryce to z ciekawszych ostatnio była chyba tylko jakaś akcja, w Etiopii(tam bodajże jakaś rebelia jest) i zauważono obce wojska(nie pamiętam jakiego kraju) wspierające rebeliantów i miała być jakaś wielka zawierucha, wojna etiopia vs jakiś sąsiad(sorki, że nie pamiętam który, być może somalia xD). Ale zawieruchy nie ma jednak.
 

DeletedUser34719

Guest
Ej, a oni faktycznie "haratają" tego golda i potem dzieciom sprzedają
za połowę faktycznej wartości rynkowej?
mysli.gif

Ja myślałem że tylko tak żartują.
dowcip.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Ponumerujemy jak Vari

1.Ty się ośmieszasz..Zacytowałem Ci post gdzie pokazuje naszą koalicję, a ty teraz próbujesz udowodnić, że mamy koalicję xDDD
Mózg mi paruje od twoich postów ostatnio.

2.Jak nam zabieraliście miasto to znajdź cytaty co pisałem i wklej je tu.

3.Straciliśmy miasto i co?Kronika jest przecież słaba to traci miasta, a wielka fobia traci dwa tego samego dnia?

4.
Dzisiaj od rana wzięlismy dwa wam,jedno VVV, jedno Aferze przy tym tracac pewnie tyle samo i co?
No nic, bo Kronika jest słaba co nie zmienia faktu, że bierze tyle samo dzisiaj co traci xD

5.Ja się niczym nie chwalę tylko prostuje twoje kłamstwa i nieudolne próby wykreowania z siebie zbawiciela świata podczas gdy Twoj sojusz gra rolę drugoplanową.
Twoi sojusznicy się z ciebie śmieją.Nawet otwarcie na forum piszą, że szkoda, że nie było trzech koalicji zamiast dwóch, a ty lecisz w zaparte.

Turek możesz się dobrze siłować i szybko biegać, ale w walce na argumenty to trzeba je mieć;)
Masz tutaj prawie trzysta stron i możesz zacytować moje posty, a nie pisać, że coś kiedyś robiłem.
Niczego nie kasuje, do profilu wstęp otwarty (zapewniam, że w moich wpisach nie piszę w co drugim poście słowa"kronika")
Gramy do końca.Poprzypinałeś już medale za miejsca po 30 dniach od startu to teraz nie zapomnij dociągnąć tego do końca, a jak chcesz pisać to argumentami, a nie laniem wody.
Bez koalicji nie istniejesz.
Deklasacjo.
View attachment 10829

Czemu podajesz jako przyklad tego jak wam idzie jeden jedyny dzien w calej wojnie gdzie udalo wam sie podbic 2 miasta na zadupiu nasze plus 2 innych sojuszy? Jak to się ma do pozostalych dni wojny gdzie tracicie po kilka miast a nie podbijacie nic? To nie jest manipulacja "faktami"?

Moze ja wybiore sobie jak ty dzien z kalendarza gdzie nie tracimy miasta a wam podbijamy i uznam to za norme i, ze jest dobrze?

No ile dziś podbijacie miast a ile tracicie? 0 podboju i 2 tracicie a byc moze dojdzie cos jeszcze.

To jest zabawne dostawac lanie do 0 wiekszosc dni a gdy uda sie podbic kilka miast wyskoczyc na FO pokazac, ze walki sa wyrownane bo tego dnia bylo dobrze xD

Dlaczego zestawiasz porownanie waszego sojuszu do naszych 2 sojuszy? przypadkowo tu nie ma Futer by nie pokazac, ze was tam leja z ogromna przewaga? Jaki jest powod tego zestawienia?

Bylo 6 do 4 dla nas siedziales cicho gdy udaje sie podbic 2 miasta wyskakujesz na FO i pokazujesz wyrownana walke... W tych statystykach brakuje kilku akcji gdzie Fobia organizowala lub wspolnie dzialala ale kolona wstawial ktos inny co nie zmienia faktu, ze mielismy w tymduzy udzial. Ale tak juz bywa jak na froncie jest sie z sojusznikiem i dziala wspolnie.

A co do deklasacji to pisalem o waszych traconych miastach w porownaniu dopodbijanych i nie z nami bo 6 do 4 dla nas to nie jest duza roznica i my az tak duzo kolonow nie slemy bo mamy najmniejszy front z wami i najmniej miast.

Ale jak pisalem skoro wy w dany dzien straciliscie tyle miast co my od poczatku gry a tak bylo gdy to pisalem to chyba cos jest na rzeczy?
A teraz prosze o wyjasnienie scrinu czemu akurat te dwa sojusze zestawiles z wami? co one maja pokazywac? bo chyba nie to, ze dostajemy takie lanie jak wy? bo to, ze tu sa przejecia podobne nie zmienai faktu, ze gdzie indziej tracicie wielokrotnie wiecej miast a my czy Osly nic wiec co ty chcesz udowodnic?
 

DeletedUser31082

Guest
Bez koalicji nie istniejesz.

Napisal ktos, kto bez fuzji z siepaczami i koalicji by juz byl dawno rozebrany z reszta starej Kroniki:)


Pisze to ktos kto codziennie traci po kilka miast co w historii gp nie zdarza sie za czesto topowemu sojuszowi a nie zdarza sie w ogole jezeli chodzi o tracenie miast przez topowych z sojuszu.

Jedyne co ci pozostaje to zaklamywac rzeczywistosc i udawac, ze nie jest zle.

dzis jak codzien nie? 2 miasta w plecy czy jeszcze jakies? jutro tez i tak od dawna. Nawet z koalicja nie istniejesz.
 
Do góry