Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Pieknie - Norwid :) Może luźna interpretacja i będąca uproszczeniem. Chodziło mi o ideały, które w pierwotnej wersji przyświecałny np. temu forum. Kiedyś jak zaczynałam grać to z wielką kulturą podchodziło się do FO. Teraz owe ideały, wzorce itd. dokładnie sięgnęły bruku, a nawet wbiły się poniżej nawierzchni greckiego Tartaru.
Chciałam też kolegom wytłumaczyć - nie zawsze właściwe jest dostosowywanie się do innych. W świecie jest sporo tzw. nonkonformistów. To ludzie często bardzo twórczy, ambitni i mający swoje zdanie. Dostają po uszach, bo nie pasują za bardzo do ogółu. I tak to właśnie ten światek jest urządzony, że jesteśmy różni i powinniśmy się tolerować
 

DeletedUser28174

Guest
Pieknie - Norwid :) Może luźna interpretacja i będąca uproszczeniem. Chodziło mi o ideały, które w pierwotnej wersji przyświecałny np. temu forum. Kiedyś jak zaczynałam grać to z wielką kulturą podchodziło się do FO. Teraz owe ideały, wzorce itd. dokładnie sięgnęły bruku, a nawet wbiły się poniżej nawierzchni greckiego Tartaru.
Chciałam też kolegom wytłumaczyć - nie zawsze właściwe jest dostosowywanie się do innych. W świecie jest sporo tzw. nonkonformistów. To ludzie często bardzo twórczy, ambitni i mający swoje zdanie. Dostają po uszach, bo nie pasują za bardzo do ogółu. I tak to właśnie ten światek jest urządzony, że jesteśmy różni i powinniśmy się tolerować
Wyjaśnijmy sobie coś, szanujemy KOBIETY, nie takie obiekty, teraz wracaj do fobii i się zastanów dlaczego napisałem to z capslockiem na myśl o pani Z ^_^
 

DeletedUser31082

Guest
Kiedy Oszczep i inni nasmiewaja sie, ze na wyspie pol na pol Turek robi mur a sami zakladaja pampersy i bunkruja sie bardziej niz moje wszystkie miasta na froncie xD wyspa pol na pol :D

kacper noob.JPG
 
Pieknie - Norwid :) Może luźna interpretacja i będąca uproszczeniem. Chodziło mi o ideały, które w pierwotnej wersji przyświecałny np. temu forum. Kiedyś jak zaczynałam grać to z wielką kulturą podchodziło się do FO. Teraz owe ideały, wzorce itd. dokładnie sięgnęły bruku, a nawet wbiły się poniżej nawierzchni greckiego Tartaru.
Chciałam też kolegom wytłumaczyć - nie zawsze właściwe jest dostosowywanie się do innych. W świecie jest sporo tzw. nonkonformistów. To ludzie często bardzo twórczy, ambitni i mający swoje zdanie. Dostają po uszach, bo nie pasują za bardzo do ogółu. I tak to właśnie ten światek jest urządzony, że jesteśmy różni i powinniśmy się tolerować
Zmieniają się czasy to zmienia się forum i do nich dostosowuje.
Ja dopóki nikt nikogo od najgorszych nie wyzywa nie widzę w tym problemu.Oczywiście ja jestem jak to już pewien pan zauważył patusem to może dlatego :p
Teraz na forum można się głównie pośmiać.Kiedyś głównie denerwować i gadać o tym, że niebo jest niebieskie.
Z racji tego, że grepo to ma być rozrywka bardziej odpowiada mi obecne luźne forum,memy i cała związana z tym otoczka.Dopóki nie wejdzie ktoś kto koniecznie chce udowodnić kim to nie jest to piszę się całkiem spoko:)
A co do nonkonformizmu to nie oznacza on, że można mieć wszystko gdzieś i inni mają to uszanować tylko to, że człowiek nie stosuje się do wszechobecnych norm i wytycza własny szlak.Przynajmniej ja to tak rozumiem.
 
Kiedy Oszczep i inni nasmiewaja sie, ze na wyspie pol na pol Turek robi mur a sami zakladaja pampersy i bunkruja sie bardziej niz moje wszystkie miasta na froncie xD wyspa pol na pol :D
Właśnie chciiałem się zapytać kiedy wieczorne wydanie Wiadomości TV Turek. Ale widzę, ze własnie jak pomyślałem to się zaczęły.
 
Tak samczyku, ciebie się tak boje xD
Mulard i jego kolon 8 min drogi oraz nielimitowane złocenie nie ma z tym nic wspólnego, to twoje ataki raz na 3 dni zmusiły mnie do wstawienia biremek o_O
 
Dzida dobrze, gada, lepsze jest luźne forum, do którego ludzie podchodzą z dystansem i sobie pożartować, niż to co było kiedyś.
Włożyć kij i z pełną powagą kłócić się, kto jest większą mendą.

*I tak, dalej nie brakuje dziwnych ludzi, którzy tu dalej są się o wszystko awanturować, ale przynajmniej populacja przyjaznych trolli się rozrosła.
 

DeletedUser11447

Guest
I bardzo dobrze rozumiesz Oszczepie nonkonformizm. Nie można za wszelką cenę wszystkim narzucać swoich racji i uważać, że są ważniejsze od innych. Bardziej rzecz w tym, że niektórzy mają w sobie na tyle siły, aby umieć przeciwstawić się ogółowi i przekonać ów ogól do swoich racji. Jednak rzeczywiście trzeba mieć tą rację i mieć w swobie na tyle siły oraz wiary w swoje ideały, aby umieć to uczynić. Mi np. stale brakuje tej siły.
Co do forum, to też trochę masz racji w tym, że bywało ono napompowane i sztuczne. Może i nie bylo to dobre. No ale też nie jest dobre takie wyzywanie dziewczyny. Niezaleznie nawet od tego jaka ona by nie była, to jednak tak po prostu nie mozna. Gdzieś są te granice, które nie powinny być przekraczane. Ja lubię sie pośmiać i pożartować, ale każdy żart powinien "smakować". Żarty "niesmaczne", czyli poniżające kogoś, nieszanujace czyjejś wartości, wkraczające w jakieś sfery prywatne są nie na miejscu. Z takimi ja nigdy się nie zgodzę. Dlatego chcialabym, aby to forum znalazło tzw. "złoty środek" - cyli fajna luźna atmosfera, ale bez szyderstw, oszczerstw, poniżania, pospolitego hejtu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Marta996
'A co masz teraz na ulicy w Polsce? Kobiety rzucają bluzgami na lewo i prawo. Domagają się atencji, "praw" i "świeczek" . Taki poziom patoli młodych.
Na tym tle ellcomentante wygląda przyzwoicie. Nie stchórzył i nie olał laski. Tylko przyjął ciężar konsekwencji tego co się zrobiło.
Nie będę tu cytować tego. Nie da się. Ruch 8 gwiazd xD
Jak się coś zwali to trzeba przyjąć konsekwencje tej decyzji. A nie bezstresowe życie pełne " miłości " . Wszystko pod dywan i ja nie winna / winny tylko ktoś inny. Wszyscy źli tylko ja najlepszy. Jakie to Turkowe .


PS jak napiszesz, że One mogą, bo są wkurzone, to wtedy dlaczego Chłopacy tutaj nie mogą , bo co, bo do kobiety nie można? A co kobieta jakaś inna i gorsza? LOL /

I nie chodzi o żadne zamiatanie pod dywan. Uważam, że trzeba rozmawiać o sprawach nawet najtrudniejszych, ale z zachowaniem kultury. A co do elkonendante, to nie zapomnę mu kilku numerów na grepo, np. podstawiania birem pod miasta cudakowe, na które lecieli jego sojusznicy; bo dla niego priorytetem były pw :( A nie wiem co on nawywijał, ale chyba się domyślam po twoim wpisie
 
Do góry