Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Ja tam na froncie mam 2 miasta z czego z jednego wyslalem 2 kolony i mialem tylko jeden off by gdzies wyslac. Kolony duzo krocej ida od wsparc i atakow i ciezko cokolwiek dograc.

Kociara z powodu awarii nie mogla nic zrobic kolon jej sie wyslal 2 min po atakach i wsparciach wiec tu po prostu pech.

Mimo takslabej akcji jeden kolon moj wszedl i tylko z braku wsparc dlugo po kolonie bo z daleka szly to zostal rozbity fartem na styk.

Swinki sie pochwalily koalicjantowi raportami szybko ale nie zmienia to fakty, ze oni nie walcza z nami tylko sa rozbierani. To, ze czasem nie wejda kolony czy zostana rozbite nie zmienia tu nic.

Kronika codziennie topi kolony i nie wychodza im akcje ale rozumiem trzeba bylo sie jakos odegrac za wasze niepowodzenia.

Ale wiecie co bawi najbardziej? ze Kronika traci miasto oraz swinki tez traca miasto bo jednego kolona wstawilismy.

No ale posmiac sie mozna pare kolonow utopionych:)
 
View attachment 10872
Uzuboy1902 do tej pory zalajkowałem Ci każdy post i zobacz, co się dzieje
Nawet tu mnie prześladują ;-;
Ja tam na froncie mam 2 miasta z czego z jednego wyslalem 2 kolony i mialem tylko jeden off by gdzies wyslac. Kolony duzo krocej ida od wsparc i atakow i ciezko cokolwiek dograc.

Kociara z powodu awarii nie mogla nic zrobic kolon jej sie wyslal 2 min po atakach i wsparciach wiec tu po prostu pech.

Mimo takslabej akcji jeden kolon moj wszedl i tylko z braku wsparc dlugo po kolonie bo z daleka szly to zostal rozbity fartem na styk.

Swinki sie pochwalily koalicjantowi raportami szybko ale nie zmienia to fakty, ze oni nie walcza z nami tylko sa rozbierani. To, ze czasem nie wejda kolony czy zostana rozbite nie zmienia tu nic.

Kronika codziennie topi kolony i nie wychodza im akcje ale rozumiem trzeba bylo sie jakos odegrac za wasze niepowodzenia.

Ale wiecie co bawi najbardziej? ze Kronika traci miasto oraz swinki tez traca miasto bo jednego kolona wstawilismy.

No ale posmiac sie mozna pare kolonow utopionych:)

Kronika traci miasta hurtowo, ale nadal jest to mniejsza liczba miast niż liczba brakujących przecinków w Twoich postach. Skoro lubisz rozbudowane i kwieciste wypowiedzi, to warto szanować ojczysty język, nawet gdy jest to mowa nienawiści :)
 

DeletedUser31082

Guest
No raczej nie przed wami dają 5k birem bo wy tam nic nie robicie i proszę by się przestac nasmiewac jak My tak Oni bo wkurza mnie to ja przyszedłem tam powalczyc jak obstawią 5 wioch to nie beda miec birem i tyle a nie głupie pisanie
Czy ja tu napisałem, że bunkruja sie przede mna? Napisalem, ze sie obsrali i bunkruja na wyspie pol na pol bo wczesniej Oszczep i inniz kroniki wysmiewali to, ze mury na takich wyspach. A co oni robia? jak zawsze hipokryzja z ich strony czy to z murkami czy bunkrowaniem. I tylko i pokazanie hipokryzji kroniki chodzilo.

A Ty Mulard mnie nie denerwuj bo bez moich i naszych wsparc to sobie mozesz tam powalczyc ale sam ze soba. Wiec troche szacunku za pomoc, ktora dostajesz ode mnie i od nas bo bez tego bys tam dalej siedzial i nic nie robil zanim nie zaczales ze mna i z nami wspolpracy.

Wiec nie pisz tak jakbys tylko ty tam cos robil bo ataki to nie wszystko i rownie wazne sa wsparcia.

Nie kazdy moze majac 1 miasto co 30 min slac pelne paki offa jak Ty i ja nie mam zamiaru tak latac bo nawet nie mam tyle zlota i surki by to robic:)

Ty jak lubisz to dzialaj ale tez nie pisz jakbys tylko ty cos robil bo slanie atakow to nie wszystko.
 
(...) A Ty Mulard mnie nie denerwuj bo bez moich i naszych wsparc to sobie mozesz tam powalczyc ale sam ze soba. Wiec troche szacunku za pomoc, ktora dostajesz ode mnie i od nas bo bez tego bys tam dalej siedzial i nic nie robil zanim nie zaczales ze mna i z nami wspolpracy. (...)

Biorąc pod uwagę ilość uratowanych miast przez Grzesia w trakcie eventu, to Pan Mulard, kmiocie...
 
A Ty Mulard mnie nie denerwuj bo bez moich i naszych wsparc to sobie mozesz tam powalczyc ale sam ze soba. Wiec troche szacunku za pomoc, ktora dostajesz ode mnie i od nas bo bez tego bys tam dalej siedzial i nic nie robil zanim nie zaczales ze mna i z nami wspolpracy.

Wiec nie pisz tak jakbys tylko ty tam cos robil bo ataki to nie wszystko i rownie wazne sa wsparcia.
Lał by Fobię i Sam byś miał 5k birem w miastach.
 

DeletedUser31082

Guest
Biorąc pod uwagę ilość uratowanych miast przez Grzesia w trakcie eventu, to Pan Mulard, kmiocie...
Ale po co ten płacz? bo tracisz codziennie miasta? bo wysylam wsparcia na okupowane miasta? Czy aj Cie czlowieku gdzies obrazilem? Jestes zalosny i wylewasz swoje zale bo okazuje sie, ze leja cie.

Przypominam, ze nam Mulard pomogl odbic 1 miasto ale my wczesniej pomoglismy odbic jego miasto wiec nie badz zalosny bo pomoc jest z obu stron. Nawet nie wiesz co sie dzieje na swiecie bo podczas eventu nie mielismy okupowanych miast i odbijanych przez VVV i Mularda tylko raz po evencie i pomagal odbijac z wyspy. Zapamietaj kmiocie, ze to my pomoglismy mu pierwsi odbijajac jego miasto jak zresztainne sojusze.

Idz sie otrząśnij bo najwyrazniej doznales szoku tracac tyle miast:) nie rpzywykles chyba jako pseudo topowy gracz, ktory tylko umie zlocic i slac ataki a ten swiat cie zweryfikowal.
 
Do góry