Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Czyli to że kosie wioske oddawałem i polecieli minute przed końcem to też był przypadek?;p
 

DeletedUser34735

Guest
Jak masz jakieś podejrzenia, że macie kreta u siebie to już tutaj pokazałem co się robi w takich i podobnych przypadkach:)
Nie będę kolejny raz pisał tego samego, bo jak nie uwierzyłeś za pierwszym to ja hipnotyzerem nie jestem żeby teraz rezultat był inny.Tylko napisz mi prosze na jakiej podstawie mamy mieć kreta?Bo wbiliśmy jednego kolona do SKrt, który na FO siedzi cały dzień ?
Niedługo o zamach na papieża będziesz mnie oskarżać xD
(To nie ja - nawet mnie na świecie nie było)
Jak na fo cały dzień, to wy nie macie honoru i latacie kolonami w dzień zamiast jak normalny janczysek w nocy
 
Przypomne ci że blady z wodą żadnej wiochy mi nie zabrali tylko turkie. A rozebrał to sojusz jak się dałem do rozbiórki xD
 
Jak masz jakieś podejrzenia, że macie kreta u siebie to już tutaj pokazałem co się robi w takich i podobnych przypadkach:)
Nie będę kolejny raz pisał tego samego, bo jak nie uwierzyłeś za pierwszym to ja hipnotyzerem nie jestem żeby teraz rezultat był inny.Tylko napisz mi prosze na jakiej podstawie mamy mieć kreta?Bo wbiliśmy jednego kolona do SKrt, który na FO siedzi cały dzień ?
Niedługo o zamach na papieża będziesz mnie oskarżać xD
(To nie ja - nawet mnie na świecie nie było)
rozwiążemy problem u siebie i wszystko ładnie wrzucę ze screenami, datamia itp itd.

No o ile uda się rozwiązać problem xd
 

DeletedUser31082

Guest
Nie rozumiem. Skoro od zawsze kronika kręciła i mieszała w innych sojuszach, miała wszędzie kretów i nie grała fair to czemu tu by miała grac czysto? Bo Oszczep pisze ladne komentarze jak grzeczny chłopiec? To jaki jest i jakie zagrywki ma Kronika wie kazdy po czynach a nie slowach na FO. Cos w tym musi byc, ze na tym swiecie kronika to azyl dla zdrajcow, chamów i ludzi wyzywajacych innych i w normalnych sojuszach raczej sie takich nie toleruje. Kronika na tym swiecie robi co sie da i zrobi co tylko moze by wygrac. Nam pozostaje wyszukiwac kretow i sie ich pozbywc oraz miec ludzi lojalnych co nie beda z kronika wspolpracowac przy przekretach.
 
Do góry