[Nie można powtórzyć] Forum - problem z przeglądaniem

Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
Być może zmiana sieci. Też czasem są problemy. Proszę spróbować przez WiFi. Jeśli to telefon przyczyną może być wykorzystany całkowicie pakiet i zwolnienie internetu przez operatora.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Proszę sprawdzić zużycie danych na telefonie i w historii na swoim telefonie dotyczące forum.
Czasami telefon mówi, że coś zużywa za dużo energii i "czy coś chcesz z tym zrobić" (Nie pamiętam dokładnie co pisze). Akceptacje tego powoduję, że potem to co zużywało zbyt wiele energii zaczyna dziwnie działać (np. FB z 10 sekund potrafi skoczyć do 1 minuty, a do tego filmy itp ładują się tylko do paru sekund, a potem musi się załadować cały film od nowa).
 
a próbowałaś wyłączyć i włączyć :p

btw ... jak piszesz że masz problem to opisz go dokładnie , oraz co już zrobiłaś, przetestowałaś itp chyba że lubisz ping-pong informacyjny ...
testowałaś na innej przeglądarce ? od innego dostawcy internetu ?
 
NIe tego nie próbowałam xd.
Przetestowałam na dwóch lapkach , na internecie mobilnym ( mam jeszcze 100 G do dyspozycji.) i stacjonarnym.
Na edge i chrome to samo.
Czasami jak widać udaje mi się po jakimś tam czasie wejść .
Forum też Ci działa, skoro piszesz na nim.
O doprawdy , w szoku jestem, weszłam - to wszystko działa dobrze.
"Wywala mnie ze stron, godzinę ładuje, niezależnie czy to wątki na forum, czy wiadomości."
Gdzie tu napisałam, nie moge wejść i nie działa w ogóle ?

chrome_pxymtgbGSq.png
 
Ostatnia edycja:
Wystarczył link nawet do niby obrazka, strony czy skrypt. Proszę o dane z konsoli i wtedy sprawdzimy, co dalej.

Może mi ktoś dać jakąś instrukcję.?

N72LWl2.png
 

DeletedUser29238

Guest
To bardzo zastanawiające. Możesz dać tu zrzut lub filmik jak się wczytuje Twoje forum? Bo tak się zastanawiam, skoro Tu piszesz, problemu nie ma raczej. Szukałabyś pomocy w tickecie.
 

DeletedUser29689

Guest
Miałem ten sam problem, wystarczy wyłączyć i włączyć. U mnie zadziałało
 
Do tego jak otworzyć doszłam sama - ale dzięki .

Dalej nie wiem co z tym zrobić .
oczywiście działą lepiej - ale nie działa tak jak powinno.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27702

Guest
Od dawna mam ten sam problem i olałam temat bo już nie potrzebuję ani forum ani gry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry