Nowy świat - Cuda czy Dominacja?

Cuda Świata vs Dominacja

  • Cuda Świata

    Głosy: 83 69,7%
  • Dominacja

    Głosy: 36 30,3%

  • W sumie głosujących
    119
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
XDDDD

Agrest niezależnie od tego z kim gram są rzeczy których, przynajmniej jak dotąd nie robiłem i nie zamierzam zamierzam robić.

Jak dotąd jeszcze nie musiałem przymusowo odpoczywać, walić szaraków ani kręcić lewego golda i później chwalić się wszędzie jacy wy nie jesteście wspaniali XD

Wypominasz ludziom jedno i próbujesz odciągnąć uwagę od przekrętów jakim jest wasz "handel" edit: podczas gdy niektórzy faktycznie na to złoto pracują.

A więc buziak i do zobaczenia na świecie :cool:
 
XDDDD

Agrest niezależnie od tego z kim gram są rzeczy których, przynajmniej jak dotąd nie robiłem i nie zamierzam zamierzam robić.

Jak dotąd jeszcze nie musiałem przymusowo odpoczywać, walić szaraków ani kręcić lewego golda i później chwalić się wszędzie jacy wy nie jesteście wspaniali XD

Wypominasz ludziom jedno i próbujesz odciągnąć uwagę od przekrętów jakim jest wasz "handel" podczas gdy niektórzy faktycznie na to pracują

A więc buziak i do zobaczenia na świecie :cool:
A propos przymusowego odpoczywania, to pozdrów wraithsca jak zagracie razem :D
 

DeletedUser33478

Guest
XDDDD

Agrest niezależnie od tego z kim gram są rzeczy których, przynajmniej jak dotąd nie robiłem i nie zamierzam zamierzam robić.

Jak dotąd jeszcze nie musiałem przymusowo odpoczywać, walić szaraków ani kręcić lewego golda i później chwalić się wszędzie jacy wy nie jesteście wspaniali XD

Wypominasz ludziom jedno i próbujesz odciągnąć uwagę od przekrętów jakim jest wasz "handel" edit: podczas gdy niektórzy faktycznie na to złoto pracują.

A więc buziak i do zobaczenia na świecie :cool:

Przymusowo odpoczywać, walić szaraków - ciekawe porównania, biorąc pod uwagę to, że przez 1,5 roku gry wygrałem więcej światów niż większość ludzi z którymi się tulisz xD

Gościu, jak osiągniesz pełnoletność, zaczniesz zarabiać i grać złotem porozmawiamy, żyjesz w jakiejś śmiesznej bańce i uważasz, że ktoś kto stale gra złotem kręci lewego golda. Co ty myślisz, że chce mi się siedzieć 24/7 i cisnąć na gierce? xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak mozna robic lewy gold?
no ja mam na to pomysl. zakladasz lewe konta na obrzezach swiata. oczywiscie zapraszasz z glownego konta aby jeszcze wiecej wyciagnac. lewe konta w ochronce robia zadanka i nabijaja zlotko (jakies tam daja). potem przez handel wszystko przerzucasz na glowne konto :) wymagania: kilka kont, proxy i wirtualne maszynki :) plus troche programistycznej wiedzy :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry