Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
a) IsziraX, Dion
b) neon3
c) neon3
d) Neon 3 pseudonim operacyjny wuja. Człowiek wielu talentów nie wiem od którego zacząć ale zacznę od Grepolis świetny taktyk, ofowiec, deffowiec trochę mniej bo ja jestem odpowiedzialny za ochronę tego pana ale czasami też coś wyśle jak potrzeba.
Dusza towarzystwa wiele wspólnych godzin na discordzie mamy już za sobą, Rozmowy wszelakiej maści poczynając na grepolis kończąć na kobietach, swoją drogą nie znam osoby która by lepiej znała płeć przeciwną niż neon naprawdę chłopak ma gadane wiele razy pomagał nam w sprawach sercowych, ALE jest to persona przede wszystkim szlachetna uczciwa i pomocna warto dodać że w wolnych chwilach zajmuje się szkoleniem młodych komandosów (ja, nikifora, szadoł, polak michalex, podbijmnie i wiele wiele innch podopiecznych) traktuje nas jak swoich synów stąd nazwa Wuja.
Dlatego jest to TOP kandydat do gracza roku i pokojowej nagrody nobla.
 
wszystko ładnie/pięknie...ale dobrze by było gdyby byli przedstawiani na podstawie swoich dokonań na grepo podczas ostatniego roku...większość wpisów kwalifikuje się do konkursu na sojuszową maskotkę:) a nie takie były założenia...napiszcie co Wasz kandydat pokazał na grepo przez ostatnie 12 miesięcy
 
a) Koichiro, Dion
b) Lynx s
c) lynx S
d) Wspaniały gracz, kompletny offowiec i świetny strateg. Doskonały frontowiec z niesamowitym zmysłem, super organizacją gry oraz analitycznym spojrzeniem. Świetnie potrafi ułożyć sobie front.

a) Koichiro, Dion
b) Ika007
c) Ika007
d) Osoba, na którą zawsze można liczyć. Pod względem organizacyjnym jest to perfekcjonistka. Zawsze dąży do realizacji stawianych sobie celów. Świetny gracz - zarówno w offie jak i deffie. Wykonuje tytaniczną pracę dla każdego sojuszu, w którym gra. Nietylko Dion, ale i pegaz potwierdza.
Ika rządzi :)
 
wszystko ładnie/pięknie...ale dobrze by było gdyby byli przedstawiani na podstawie swoich dokonań na grepo podczas ostatniego roku...większość wpisów kwalifikuje się do konkursu na sojuszową maskotkę:) a nie takie były założenia...napiszcie co Wasz kandydat pokazał na grepo przez ostatnie 12 miesięcy
Wujasa każdy zna a najbardziej znają go czerwoni więc nie wiem skąd jakieś niejasności chyba że się boicie konkurencji wujaszka bo kto by się nie bał
 
a) IsziraX, Dion
b) neon3
c) neon3
d) Neon 3 pseudonim operacyjny wuja. Człowiek wielu talentów nie wiem od którego zacząć ale zacznę od Grepolis świetny taktyk, ofowiec, deffowiec trochę mniej bo ja jestem odpowiedzialny za ochronę tego pana ale czasami też coś wyśle jak potrzeba.
Dusza towarzystwa wiele wspólnych godzin na discordzie mamy już za sobą, Rozmowy wszelakiej maści poczynając na grepolis kończąć na kobietach, swoją drogą nie znam osoby która by lepiej znała płeć przeciwną niż neon naprawdę chłopak ma gadane wiele razy pomagał nam w sprawach sercowych, ALE jest to persona przede wszystkim szlachetna uczciwa i pomocna warto dodać że w wolnych chwilach zajmuje się szkoleniem młodych komandosów (ja, nikifora, szadoł, polak michalex, podbijmnie i wiele wiele innch podopiecznych) traktuje nas jak swoich synów stąd nazwa Wuja.
Dlatego jest to TOP kandydat do gracza roku i pokojowej nagrody nobla.
dlaczego puscil wroty na rodosie?
 
a) shadow-rider
b) neon3
c) neon3
d) Neon znany również pod poczciwym pseudonimem "Wujas" jest kocurem nie tylko pod względem umiejętności indywidualnych (wielu jest graczy równie dobrych) ale przede wszystkim zespołowych. Świetna organizacja deffa jak i offa (kto grał ten wie), ten Pan nie posiada wielu "killerów" w swojej ekipie mimo to robi wyniki moim zdanie momentami ponad stan. Jego zarządzanie z pewnością mogły odczuć HISY na Olousie gdzie pomimo przegranej jako sojusz zaprezentowaliśmy się lepiej niż się każdy spodziewał (dla jasności chodzi o to jak z bycia bitymi przeszliśmy na bicie).
Rodos- sojusz przez niego założony był przywódcą koalicji która świat wygrała (za ten świat również wyróżnienie dla Meefo
Dion- znowu w teorii najsłabszy z najsilniejszych składów, a jednak sojusz prosperuje i zdecydowanie trzeba powiedzieć że robi wynik ponad stan właśnie dzięki jego pomysłom i organizacji. Gość wyciąga z ludzi 110% umiejętności i to wcale nie przez jakąś katorżniczą robotę po 10h, a sprytnym zagraniom które niesamowicie ułatwiają nam życie. :)
 
..niestety nikt na takiego gracza nie zagłosuje :( oprócz sojuszu, w ktorym gra
Teraz drugi kandydat...na którego też nikt nie zagłosuje....
Przepraszam Cię bardzo, ale chyba nie powinieneś zaklinać rzeczywistości. Ktoś nie zagłosuje na gracza, który się obraża, a ktoś inny na gracza, który porzuca serwer, bo nudny. W tym konkursie jednak zachęcam do wzięcia pod uwagę dokonania, czyli zrobienia czegoś wyjątkowego w roku 2021.
 
Przepraszam Cię bardzo, ale chyba nie powinieneś zaklinać rzeczywistości. Ktoś nie zagłosuje na gracza, który się obraża, a ktoś inny na gracza, który porzuca serwer, bo nudny. W tym konkursie jednak zachęcam do wzięcia pod uwagę dokonania, czyli zrobienia czegoś wyjątkowego w roku 2021.
Natalka to są moje przemyślenia, które napisałem...nie musisz się z nimi zgadzać. DEIF skończył Byblos, tak jak większość obecnych graczy Lisów, bo chcieliśmy mieć trochę przerwy przez jesiennym serwerem, na którym obecnie gramy...natomiast nie wiem czy wiesz, ale mimo krótkiego epizodu tam w naszym wykonaniu, to OsZczepCS pytał czy nie chcemy koronek? więc chyba nie było aż tak tragicznie z naszej strony na Byblos?
 
Ludzie, przecież nikt Wam nie karze na niego głosować. Każdy może dać kandydata jakiego chce i na niego później oddawać głos, kto wygra i czy zasłużenie to czy ma to jakieś znaczenie dla Was? Daliśmy neona bo:
- NASZYM zdanie zasługuje ( czy wygra czy nie, z pewnością są kandydaci nawet lepsi)
- żeby była różnorodność kandydatów
- możemy

Tyle i aż tyle. :)
 
A Ty serio chciałbyś to zrzucić akurat na niego? To nie ten sojusz zawinął się jako pierwszy XDDD Uważam, że jako ekipa która grała pierwszy raz było co najmniej dobrze ale że niestety tam sojusznik nawalił to i przewaga czerwonych zrobiła się ogromna.
jak na pegazie graliście całym serwerem na jeden sojek było cacy? (choć neon miał tam krótki epizod), jak teraz na Dionie lejecie cały serwerem 1 sojek to też jest cacy:) a jak jest przewaga czerwonych to zwijacie mandżur....
 
Status
Zamknięty.
Do góry