Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

ZC wygrywa, bo to geniusze. Nie chcieli do nas dołączyć. Wysłali natomiast w ostatniej minucie zapki do naszych graczy. Część z nich pomyślała, że to jest uzgodnione i przeszła do ZC. Byłam naprawdę pod dużym wrażeniem. Wcześniej uważałam, że Lisy mają największą szansę na wygraną na tym serwerze. Teraz jestem pewna - wygra Za chwilę.
Jak dajecie sie im robić bo nie potraficie pokazać jajeczek i gracie pod nich to co się dziwisz xd Jest jak alfa napisał i nie, nie wygra Zc bo Zc bez koalicji nic nie ugra. Zamiast zagrać świetny serwerek z bardzo dobrze zbalansowanymi siłami to daliście się spaziować, wyciągneliście Zc przez pierwsze 2 miesiące i to samo robicie teraz zajmując najwięcej terenu, oni natomiast walą pod jeden front z przodu zajmując skałki w wąskim froncie i lecą na tyły bo dostali pstryczka w "w nos", natomiast Sigma i Cośki zajmują najwięcej terenu koło nas, odciągają najwięcej defa na stałki i dając możliwość gry Zc w takim trybie, a traktują was z "góry" pomimo że macie bardzo istotny wpływ na ich wynik.
 

DeletedUser33478

Guest
ZC wygrywa, bo to geniusze. Nie chcieli do nas dołączyć. Wysłali natomiast w ostatniej minucie zapki do naszych graczy. Część z nich pomyślała, że to jest uzgodnione i przeszła do ZC. Byłam naprawdę pod dużym wrażeniem. Wcześniej uważałam, że Lisy mają największą szansę na wygraną na tym serwerze. Teraz jestem pewna - wygra Za chwilę.

Współczuję, ale jak widać - koalicja TOP!
 
JINX Odnosząc się jeszcze do:
" ZC wygrywa, bo to geniusze. Nie chcieli do nas dołączyć. Wysłali natomiast w ostatniej minucie zapki do naszych graczy. Część z nich pomyślała, że to jest uzgodnione i przeszła do ZC. Byłam naprawdę pod dużym wrażeniem. Wcześniej uważałam, że Lisy mają największą szansę na wygraną na tym serwerze. Teraz jestem pewna - wygra Za chwilę."
Jakby tacy genialni byli, to(mając ogromne zaplecze def i inne zasoby) by sobie zorganizowali sami porządnie event, a nie pasożytowali na innych.
No, ale, tam poza regularnymi akcjami i manipulowaniem wszystkich w około, żeby grali pod nich wiele nie widać xD.
Pegaz pokazał, jak tam "Strategiczne" myślenie wygląda "ciśniemy ich i walną szare" xD.
 
Do góry