Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
ale chwila moment dlaczego są 3 osoby jak miała być 1 ??
to jest mega nie sprawiedliwe zwłaszcza to że miedzy 3 a 4 osoba jest tylko 2-3 głosy różnicy.

Rozumiem gdyby było 10+ głosów różnicy a nie 2-3 bez przesady.. albo robicie to zgodnie z regulaminem albo wcale..
 

DeletedUser35635

Guest
w czym problem na jakim świecie gram ?

Nawet ze i nie policzyli ale mowie tutaj o regulaminie po co on jest skoro go sami łamią?

'''Gracz'' w osobie pojedynczej a nie ''Gracze'' to jest mega różnica.
To nawet smieszne nie jest, ze ty sie burzysz, a skoro nawet nie rozumiesz o co nam chodzi to w sumie żałosne że wyżebrałas aż 30 głosów
 
Rozumiem gdyby było 10+ głosów różnicy a nie 2-3 bez przesady.. albo robicie to zgodnie z regulaminem albo wcale..
no i jest okolo 10 glosow roznicy pomiedzy pentliczkiem a nalesnikiem.

mowie tutaj o regulaminie po co on jest skoro go sami łamią?
skoro mowisz o regulaminie to moze wypadaloby go najpierw przeczytac. wiesz co trzeba bylo zrobic, zeby glos byl wazny? na przyklad napisac post, czego twoi koledzy nie robili. jak na moje oko masz 8 waznych glosow, a to raczej nie jest wystarczajaco zeby nazwac sie graczem roku.
 
Ja już, nie mówię tutaj o mnie ale pozostałych jest tonie sprawiedliwe skoro jest gracz roku to gracz a nie że kilka osób dostanę odznacznia.

Ale skoro wszystkie trzy osoby ZAINTERESOWANE nie maja z tym problemu to co Ci to przeszkadza? Polecam nie robienia problemow tam gdzie ich nie ma, a moze za rok nie trzeba bedzie glosowac na siebie :)

Czy bedzie jakas uroczysta gala z wreczeniem tytulow czy kazdy gracz roku bedzie robil osobna impreze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry