Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

jedno jest pewne o koronie każdy może sobie pomarzyć walka się toczy o nagrodę pocieszania :) bo 4 postawione cudaki inaczej nie można nazwać :) fajna rywalizacja :) do końca jest ciekawie :) na początku serwera lisy sobie to inaczej kolorowały :)
jak to się zakończy zobaczmy, za nie długu :) ale świat będzie jeszcze trwał a z tego co widać liski już jada na oparach :)
i gdyby nie alfa juz dawno by nie byłó co po nich sprzątać i niech się ktoś nie zgodzi z tą teoria :) pozdrawiam zawsze skromy konski :):):)

Wygranie świata nazywasz nagrodą pocieszenia? To nieźle XD zmień dilera
 
jedno jest pewne o koronie każdy może sobie pomarzyć walka się toczy o nagrodę pocieszania :) bo 4 postawione cudaki inaczej nie można nazwać :) fajna rywalizacja :) do końca jest ciekawie :) na początku serwera lisy sobie to inaczej kolorowały :)
jak to się zakończy zobaczmy, za nie długu :) ale świat będzie jeszcze trwał a z tego co widać liski już jada na oparach :)
i gdyby nie alfa juz dawno by nie byłó co po nich sprzątać i niech się ktoś nie zgodzi z tą teoria :) pozdrawiam zawsze skromy konski :):):)
oczywiście nagrodą pocieszenie dla ciebie chłopcze będzie uścisk dłoni prezesa czyli mojej:)
 
Tylko szaleniec lub głupiec mógł się spodziewać, że ktoś postawi 7 cudów przed innymi na najmocniej obstawionym-nowosystemowym świecie od lat.
4-3 lub 3-4 to jedyne opcje, jakie wchodziły w grę. Tak się przynajmniej wydawało przez większość serwera.

Chyba zapisze w kalendarzu, że pierwszy raz się z Tobą zgadzam.
Poza tym ilości surki które lecą + czas budowy, pierwszy raz coś takiego widzę. Czy to nie będą najszybsze cuda w historii pl grepo?
 
Nie gadajcie koalicja daje nawet rade. ;)
Z połączenia kilku takich sojuszy a nie innych, powstał jeden 100 osobowy oddział do zajęcia drugiego miejsca i szczerze gdyby nie takie kroki to by nawet tego nie bylo. Wiec nie ma co sie łamać i na kolejnym świecie ogarniecie jeszcze większą koalicje żeby zebrać jeszcze wieksze bęcki :rolleyes:

Ave Libijczyk
 
Konski zastosował starą zasadę kwadratury koła. Jeśli dla kogoś Komnata to nagroda pocieszenia to znaczy że wyżej ceni koronki rozdawane jak leci i byle komu. No tak, to jest ambitne i pożądane, więcej jak Komnata :D
Na Dionie jeden z liderów czerwonego soja powiedział/a że świat mało ambitny. No tak, zagrać 3 na 1 to rzeczywiście mało ambitne zadanie.
Pytanie dla kogo?
 
ale nie gadajcie mi że teraz nagle wszyscy gracie o 4 cuda :) jak bym wchodził z takim podejściem to bym wolał sobie w Snake pograć :) wiem ze grepo poszlo poziom niżej ale bez takich mi tu :) zgarniecie 7 cuadakow oklaski pójdą na stojąca :) zgarniecie 4 cudaki pójdą tylko gratulacje :) nie postawicie 4 pośmiejmy sie razem :)
 
Szczerze mówiąc to takiej rywalizacji się spodziewałem po tym świecie i się nie zawiodłem szczerze mówiąc. Lisy - postawiliście naprawdę wysoką poprzeczkę i szczerze mówiąc gdyby koalicja nie była tak zgrana przez ten czas to byście mieli easy win.

Nie gadajcie koalicja daje nawet rade. ;)
Z połączenia kilku takich sojuszy a nie innych, powstał jeden 100 osobowy oddział do zajęcia drugiego miejsca i szczerze gdyby nie takie kroki to by nawet tego nie bylo. Wiec nie ma co sie łamać i na kolejnym świecie ogarniecie jeszcze większą koalicje żeby zebrać jeszcze wieksze bęcki :rolleyes:

Ave Libijczyk

Z tego rozumiem że już macie wszystkie poziomy 10 zasypane, że już uznales że wygraliście :) jak tak to pozostaje mi pogratulować, ale mając okienko godzinę na 30kk surki to raczej nie jest realne że macie zasypane nawet 60kk pojedynczego poziomu na 10 :)
 
Swoją drogą, uważam, że dysponując potencjałem ~400 graczy wygranie było dość łatwe. Najlepszym zagraniem jakie mogła zrobić koalicja to było wykorzystanie całego potencjału ~300 graczy. Podział cudami miedzy 3 sojki
3/3/1(lub nawet jakieś 2/2/1) i każdy full focus w swoje, olewając inne. Potem sojusz, który ma odbierać komnatę/koronkę zasypuje na 9 poziom 4 pozostałe i inne sojki oddają, a ich gracze przechodzą do sojka-koalicyjnego.
 
Swoją drogą, uważam, że dysponując potencjałem ~400 graczy wygranie było dość łatwe. Najlepszym zagraniem jakie mogła zrobić koalicja to było wykorzystanie całego potencjału ~300 graczy. Podział cudami miedzy 3 sojki
3/3/1(lub nawet jakieś 2/2/1) i każdy full focus w swoje, olewając inne. Potem sojusz, który ma odbierać komnatę/koronkę zasypuje na 9 poziom 4 pozostałe i inne sojki oddają, a ich gracze przechodzą do sojka-koalicyjnego.

Nie było to realne, z resztą mieliście wczoraj wewnętrzny przykład (szare kebaba) jakby te cuda się wtedy posypały, bo każdy by chciał ugrać swoje, koalicja nie miała innej opcji bo wszystko by się wtedy posypało :)

Zresztą ja daleko szukać nie muszę bo przecież tak samo mi się posypało wszystko na Nikai a właśnie był taki plan jak przedstawiles :)
 
Liski jadą na oparach, dlatego do cudów przygotowywali się 3 miesiące wcześniej.

Przestańcie już sobie dopisywać teorie. Mamy się dobrze i oby Wam się powodziło :) bez względu na to, kto tu wygra.
Matematyka nie kłamie jeśli chodzi o grepo i jak na tą blokadę (skałki) to idzie wam całkiem dobrze szczerze mówiąc :) wysoka poprzeczka zawieszona dawno temu i nie opada - chyba o to każdemu chodziło na tym świecie - dobra wspólna zabawę, kolejny taki świat już może się nie trafić :)
 
Nie było to realne, z resztą mieliście wczoraj wewnętrzny przykład (szare kebaba) jakby te cuda się wtedy posypały, bo każdy by chciał ugrać swoje, koalicja nie miała innej opcji bo wszystko by się wtedy posypało :)

Zresztą ja daleko szukać nie muszę bo przecież tak samo mi się posypało wszystko na Nikai a właśnie był taki plan jak przedstawiles :)
Ja bym chciał wiedzieć co się z kebabem stało XD.
Jeszcze tego samego dnia sure podsyłał.
 
Do góry