Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Najważniejsze, że nie poleciały w komentarzach jakieś epitety. I za to każdemu z Was gratki. Najważniejsze aby się szanować i doceniać wysiłek drugiej strony. Te opary to faktycznie przesada, bo obie strony miały i wzloty i upadki na tym świecie. Oczywistym jest, że szampany jeszcze nie strzelają, wszystko się może zdarzyć.
Alfik ma rację. Koalicja mogła nas rozegrać, ale potrzebna była współpraca na najwyższym poziomie i rezygnacja z wewnętrznych ambicji. Przypomnijcie sobie nasze wpisy z początku tego świata. Pisaliśmy, że prędzej czy później będą niesnaski i czy były małe czy duże, nie pozwoliły na pokonanie Lisków. Biorąc jednak dysproporcję w sile, Liski podjęły strategię której się sztywno trzymały i rozegrały świat zgodnie z założeniami. Lepiej mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu :D
 
jedno jest pewne o koronie każdy może sobie pomarzyć walka się toczy o nagrodę pocieszania :) bo 4 postawione cudaki inaczej nie można nazwać :) fajna rywalizacja :) do końca jest ciekawie :) na początku serwera lisy sobie to inaczej kolorowały :)
jak to się zakończy zobaczmy, za nie długu :) ale świat będzie jeszcze trwał a z tego co widać liski już jada na oparach :)
i gdyby nie alfa juz dawno by nie byłó co po nich sprzątać i niech się ktoś nie zgodzi z tą teoria :) pozdrawiam zawsze skromy konski :):):)

Ja się nie zgadzam. Fakt Alfa to dobry matematyk i tego mu nie zaprzeczę, ale w żaden sposób żaden sojusz nie tworzy jedna osoba... Sojusz to grupa ludzi, grająca na współpracę... :p

Matematyka nie kłamie jeśli chodzi o grepo i jak na tą blokadę (skałki) to idzie wam całkiem dobrze szczerze mówiąc :) wysoka poprzeczka zawieszona dawno temu i nie opada - chyba o to każdemu chodziło na tym świecie - dobra wspólna zabawę, kolejny taki świat już może się nie trafić :)

A co złego jest w skałkach? Miasto jak miasto... :p Tylko głupcy gardzą skałkami
 
Ja się nie zgadzam. Fakt Alfa to dobry matematyk i tego mu nie zaprzeczę, ale w żaden sposób żaden sojusz nie tworzy jedna osoba... Sojusz to grupa ludzi, grająca na współpracę... :p



A co złego jest w skałkach? Miasto jak miasto... :p Tylko głupcy gardzą skałkami
Nie napisałem że jest coś złego w skałkach ale no nie okłamujmy się - są bardzo ograniczone, fakt faktem możecie zasypać te 20kk w okienku 10 minut, ale już z kolejnymi cudami wtedy nie idzie tak łatwo.

Btw. Alfa - też masz 48 kolumn i 620 wierszy w excelu? Xd
 
Co do skałek... są o wiele cenniejsze niż rolnicze z dolotem 1h+.
Zagęszczenie terenu to podstawa na cudach i akurat to było jednym z lepszych ruchów lisów.
To, że koalicja rozwaliła się po całej mapie mogło pomóc militarnie, ale nie w kontekście cudów.
Czekanie z zagęszczaniem terenu na ostatnią chwilę było błędem i przypuszczam, że to Wam ostatnie sypanie spowolni o ~10-15min.(Czytać, że zrozumieniem. Nie napisałem, że lisy będą sypać 10min szybciej, tylko, że wy byście 10 min krócej, jakby teren był zagęszczany od ~stycznia).

Rip olous i notatnik alphy
Właśnie!!! Na mochlos trzeba się zalogować, żeby notatnik nie wyszarzał.
Dzięki.
 
Przyjemnie czyta się, gdy najlepsze ekipy nowego systemu potrafią trzymać fason i nie cisną się publicznie :) Co dzieje się na discordach nie wnikam i nie jest to mój biznes. Co do szarych nie pierwszy i nie ostatni nie ma co roztrząsać. Dla mnie obie strony wygrały ten serwer jeszcze przed ogłoszeniem werdyktu za wkład czasowy, jak i determinacje (Szybko idzie stawianie tych poziomów :)) Mam również nadzieje, że walka na ostatniej prostej będzie czysta, a każdy z nas da z siebie jeszcze więcej! A po rozdaniu grepolisowych Oskarów możemy skoczyć na trunek z procentem ;)
 
Do góry