Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

hahaha wy wchodziliście na świat żeby wygrać, ja wbiłem małą ekipą żeby się pobawić xD więc teraz nie kłam, że wbiłeś tylko trollować mdg xD
sami proponowaliście fuzję i niepotrzebnie się na to zgodziłem, bo dostawaliście łomot od mdg i to wasi gracze tracili miasta a nie moi :D po fuzji codziennie wysyłałeś masy z płaczem, że cię fejkują i jak nic sojusz nie zrobi to pójdziesz na urlop :D taki wojownik z ciebie :D znowu kozaczysz na forum ale umiejętności nie masz, jak pytasz o moje, to Justyna wie ile wbiłem kolonów do mdg jak się tam przeniosłem w twoje miejsce, bo ty miałeś pełnego pampersa i uciekłeś z frontu, nie straciłem tam nawet jednego miasta, nie napisałem nawet 1 masa, że mnie fejkują tylko ich lałem, ty wolałeś płakać i straszyć szarakami

nie chce mi się nawet wchodzić na DC by poszukać co tam było pisane xD btw jak w tej twojej aferce są ci sami gracze co na amisosie to sam zleje ten twoj sojusz

idź szybciutko pokasować posty na DC xD

o widzę, że modek przywołany, bo prawda boli :D pozdrawiam z urlopu xD nara
Jak już pisałem zapraszam, pokaż co potrafisz. Tego referatu nawet nie komentuję bo jesteś równie odklejony co samiec, któremu zabrałeś pustego palika jak wyłączył apkę i to jest chyba jedyny twój podbój na tamtym serwerze.
 
no tak ale lepiej porównać serwer dla którego wchodzę sobie z ekip 13 osób i gadać ze w ofie nie istnieje xD hahaha na wszystkich serwerach na których grałem na 100% miałem więcej pkt niż ty, może jedyny wyjątek gdzie nie byłem w topce (10) to helorus
 
w ofie to ty nie istniejesz, gdzie byłeś na retimno a gdzie ja? tylko ten serwer można wziąć pod uwagę jako porównanie z uwagi na to ze grali tam wszyscy najlepsi, drugiego takiego serwera nie było xD i jaki def cymbale jak ja na messynie broniłem innych kontrami z mita czy ogni i jeszcze siebie przy okazji wbijając tam kolony :D to samo na kolejnym serwie helike 6-6-6 gdzie sezony biłem a wcześniej twoich kolegów których masz w sojuszu, typu power, drake i inni xD

przechodząc na messynie do autobotów codziennie latałem kolonami na synchro xD przestań już ćpać


No jasne tylko ten serwer mozna wziac pod uwage,bo to bylo 8 lat temu.Nie wazne,ze wypowiadasz sie w 2022 o sojuszach obecnych,a ostatni serwer gdzie miales jakikolwiek poziom byl w 2014.smiesznie,ze przywolujesz messyne,gdzie kazdy potwierdzi,ze latales tylko w nocy,a na synchro cieli ciebie.Myale,ze 2 statach będzie. Jutro przypomnimy. Bo cofka w czas to nie wszystko i sie skladasz jak origami. Nie zagrales serwera na poziomie top100 od osmiu lat xd nie masz prawa pisac o moim poziomie xd ale cieknie dajcie mu wiecej postow. Widac oo fo jak atencji potrzebujesza,a kazdy ma cie gdzies. Nie masz ani jednego poplecznika.
 
Jak już pisałem zapraszam, pokaż co potrafisz. Tego referatu nawet nie komentuję bo jesteś równie odklejony co samiec, któremu zabrałeś pustego palika jak wyłączył apkę i to jest chyba jedyny twój podbój na tamtym serwerze.
na jesien 1 na 1 na serwerze en i tylko po nim się nie spłacz jak do tej pory masz od akcjum gdzie co serwer zbierałeś baty
 
No jasne tylko ten serwer mozna wziac pod uwage,bo to bylo 8 lat temu.Nie wazne,ze wypowiadasz sie w 2022 o sojuszach obecnych,a ostatni serwer gdzie miales jakikolwiek poziom byl w 2014.smiesznie,ze przywolujesz messyne,gdzie kazdy potwierdzi,ze latales tylko w nocy,a na synchro cieli ciebie.Myale,ze 2 statach będzie. Jutro przypomnimy. Bo cofka w czas to nie wszystko i sie skladasz jak origami. Nie zagrales serwera na poziomie top100 od osmiu lat xd nie masz prawa pisac o moim poziomie xd ale cieknie dajcie mu wiecej postow. Widac oo fo jak atencji potrzebujesza,a kazdy ma cie gdzies. Nie masz ani jednego poplecznika.
jakich 8 lat? helike to 2 lata temu xd :D autoboty dobrze wiedza co bylo na messynie ty //ciach// tam wiesz bo dostałeś konto do pilnowania jak juz było po serwerze

//ciach//
 
Do góry