Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

MDG vs reszta świata. Niech wszyscy fani trzymają kciuki za nas.

View attachment 14428
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif
 
Ej Turek,a czemu nie zaznaczyles waszych paktowiczow lajdakow tylko samo mdg? Czyzbys lekcezwazyl sojusznika przez,ktorego zerwaliscie pakt z papugami?
Zgadnijcie czyje to slowa:
View attachment 14430
Nie wiem skąd czerpiesz informacje ale ktoś cie wprowadza w błąd. Po pierwsze pakt został zerwany za złamanie zasad czyli ataki Papug na okupowane przez MDG miasta Immortals. Po upomnieniu Papug by tego nie robili, złamali zasady kolejny raz i celowo. Łajdaki nie mieli tu nic do tego.

Nie zaznaczałem ani Łajdaków ale też innych wrogów z dołu tabeli bo skupiłem się na samej topce wrogów. Z Łajdakami mamy pona z możliwością pomocy w odbijaniu miast czy obstawianiu jak zajdzie taka potrzeba na razie współpracy praktycznie nie było bo każdy ma swoje sprawy.

Co do cytowanego tekstu to w przeciwieństwie do was nie wypieram się z nimi pona/paktu i nie twierdze, że nie mamy ich. Wy wypieraliście się ponów czy paktów nawet gdy jednocześnie pomagaliście sobie dobijać czy wspierać okupacje z sojusznikami czy poniarzami.


Celowo dla was zaznaczyłem czerwonym prostokątem o wojnę z kim mi chodzi aby nie było, że walczymy z całą tabelą. Choć faktycznie poza Łajdakami walczymy z każdym o ile jest w zasięgu.
 
Do góry