Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Wyznaczonego przez zepke xddd
Pusciliscie paliki,zaczeliscie stawiac mury i ladowac deffa,a potem nieoczekiwanie straciliscie je w 10 godzin.Alez ci sie plan udał.Brawo
Może jeszcze w mieście 1 k miałam: mur 20 i 100 k deffa a wy i tak weszliście. xd
Oczywiście, że plan się udał w 100 %
Nie, miałem na myśli, że kolejny dzień z rzędu dostajecie dwucyfrowke
Coś kacperku Ci się wątek nie klei . Najpierw piszesz, że mi morale wzrosło a potem o jakichś 2 cyfrówkach xd

Weronika255 No widzisz jaka pomocna jestem :) Pamiętam, że wy palików nie stawiacie "bo mi się nie chce xd"
 
Może jeszcze w mieście 1 k miałam: mur 20 i 100 k deffa a wy i tak weszliście. xd
Oczywiście, że plan się udał w 100 %

Coś kacperku Ci się wątek nie klei . Najpierw piszesz, że mi morale wzrosło a potem o jakichś 2 cyfrówkach xd

Weronika255 No widzisz jaka pomocna jestem :) Pamiętam, że wy palików nie stawiacie "bo mi się nie chce xd"
Źle zrozumiałaś. Dzięki Wam postawiliśmy masę nowych palików. Został wznowiony temat palikowania:) Wcześniej trochę przycichł, pewnie ze względu na dużą ilość darmówek po 10k od Was.
 
Plan udał się w stu procentach.
Podsumujmy:
-Straciliście te 6 palików zalozonych
-Widząc luki w wyspach postawilismy prawie sto palików wlasnych
-tracicie dzisiaj 17 miast, a jest dopiero 12:40 xd
-wcale paliki nie były bunkrowane to tylko nasz wymysł


View attachment 14695
Czekaj - dopiero dzięki nam zauważyliście te 100 luk ? czyli 100 slotów zajęliście palikami
Te 17 miast, to z tymi palikami czy bez bo się pogubiłam. ?
"wcale paliki nie były bunkrowane to tylko nasz wymysł"
chrome_dhzkDkvbKt.png

O i nawet klina udało mi się zrobić "Yabba-Dabba-Doo!
Gdzie tu masz bunkier , bunkierek czy nawet bunkiereczek xd ? I to jeszcze w sytuacji w której atak idzie z bonusami 45 % do ataku o badaniach nie wspomnę ;)
 
Dodatkowy chromosom rządzi się swoimi prawami jak widać
oszczepku nawet jeżeli twój wzrost, jest spowodowany dodatkowym chromosomem X czy Y. To nie bardzo wiem, po co poruszasz tą kwestie na Fo, a tym bardziej czego ma twoja wypowiedz dowodzić .
o dymy, idę po popcorn

zepka nie miała bunkra, tylko sobie wstawiła 200 transów z łukami, ale u jej koleżanek zbiłam 2k birek, fajne pw bez taranów, polecam

zepka, nie przejmuj się bonkami, to na pawełka Waszego wcześniej odpalone były
Zepka miała tylko 170 transów a nie 200 :p A bonki - no cóż nawet gdyby 200% było, nic by to nie zmieniło, na pustym mieście :)
 
Do góry