Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

w sumie to ty się chwalisz kolonami wbitymi do afka po tym, jak ktoś na dc napisał że ubił mu ognie/offa jakimś minimalnym z wyspy, gdzie tu różnica?
 
w sumie to ty się chwalisz kolonami wbitymi do afka po tym, jak ktoś na dc napisał że ubił mu ognie/offa jakimś minimalnym z wyspy, gdzie tu różnica?

Oczywiście dopisałeś sobie teorie to wbicia do afka.
Afk o 22 poprzedniego dnia skanuje nam wiochy

1659987265938.png
Afk po 24 godzinach jest rozebrany do zera.
Oczywiscie,ze go nie bylo przez 2/3 godziny.Czy byl potem to nie wiem,ale to i tak by nic nie dalo cytując klasyka.Dzisiaj porekim polecial akcja na pawla i tez go nie bylo ( o dziwo,bo i tak szacun za wstawanie na te ataki tyle razy).Mamy pytac przed wyslaniem ataku czy ktos zamierza sie zalogowac,bo glupio brac wiochy?
Poza tym ja tylko odpowiedzialem na glupie uszczypliwosci zepki, a niczym sie nie chwale.Skoncze ten serwer z trzycyfrowa liczba podbojow wiosek mdg i nie wrzucam nawet 1/5 tutaj,bo to zaden wyczyn.
 
Jak tak możesz podbijać wielkie mgd.. ta trzycyfrowa liczba to same afki będą.
Należy pisać wcześniej wiadomość do graczy. Typu:
W dniu 09.08.22 o godz. 20 planuję zrobić akcje na Twoje miasto: ,,xxx" będziesz wtedy na grze?
Jeśli odpowiedzą twierdząco wtedy się liczy xd
 
Jak tak możesz podbijać wielkie mgd.. ta trzycyfrowa liczba to same afki będą.
Należy pisać wcześniej wiadomość do graczy. Typu:
W dniu 09.08.22 o godz. 20 planuję zrobić akcje na Twoje miasto: ,,xxx" będziesz wtedy na grze?
Jeśli odpowiedzą twierdząco wtedy się liczy xd
Dużo lepiej będzie napisać, żeby gracz sam podał dogodny termin, kiedy chce się bronić. Będzie dużo szybciej można ustalić kiedy ma się to odbyć.
 
No tak jak my.My przejmujemy wam typa do zera na wyspach stykowych,a ty chwalisz się wyczyszczeniem Kawy,który w obronie ma więcej niż ty w ataku.To co ty mu zbiłaś 3 paki birem xd?
View attachment 14771
A czy ja napisałam ładne dajesz pw ?
To, że miał mniej niż nic w miastach to chyba nie moja wina xd
Poza tym ja tylko odpowiedzialem na glupie uszczypliwosci zepki, a niczym sie nie chwale.Skoncze ten serwer z trzycyfrowa liczba podbojow wiosek mdg i nie wrzucam nawet 1/5 tutaj,bo to zaden wyczyn.
Moje uszczypliwości jak już skierowane były do Kawy, nie do Ciebie. :)
Co On słowa wydusić nie może ?
A fakt on potrafi tylko "schować głowę w piasek" I zdradzać ludzi z którymi wszedł na świat :p
Jak tak możesz podbijać wielkie mgd.. ta trzycyfrowa liczba to same afki będą.
Należy pisać wcześniej wiadomość do graczy. Typu:
W dniu 09.08.22 o godz. 20 planuję zrobić akcje na Twoje miasto: ,,xxx" będziesz wtedy na grze?
Jeśli odpowiedzą twierdząco wtedy się liczy xd
No coś w tym jest co piszesz .
Może nie z wyprzedzeniem całego dnia ale zapytanie na 2 h przed było by miłe .
W sumie akcje też planujecie z wyprzedzeniem .
 
Oczywiście dopisałeś sobie teorie to wbicia do afka.
Afk o 22 poprzedniego dnia skanuje nam wiochy

View attachment 14773
Afk po 24 godzinach jest rozebrany do zera.
Oczywiscie,ze go nie bylo przez 2/3 godziny.Czy byl potem to nie wiem,ale to i tak by nic nie dalo cytując klasyka.Dzisiaj porekim polecial akcja na pawla i tez go nie bylo ( o dziwo,bo i tak szacun za wstawanie na te ataki tyle razy).Mamy pytac przed wyslaniem ataku czy ktos zamierza sie zalogowac,bo glupio brac wiochy?
Poza tym ja tylko odpowiedzialem na glupie uszczypliwosci zepki, a niczym sie nie chwale.Skoncze ten serwer z trzycyfrowa liczba podbojow wiosek mdg i nie wrzucam nawet 1/5 tutaj,bo to zaden wyczyn.
Szczerze to gościu nawet nie napisał ze ma jakiegokolwiek kolona :D nie bedziemy sie domyslać bo pisac do kazdej ej masz kolona ?:D
 
Do góry