Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

Jakbyśmy tu grali, to byś teraz Atałasza po plecach klepał i brał od niego deffa na stalki, taka różnica xd
no gdybaj se dalej nie xd moze by tak było ale czy na pewno? wy gracie w tą gre 10x, moze nawet 20x tyle co ja więc czy to BYŁABY kacperku duża sztuka?:p Ja zamierzam jeszcze troche pograc w ta gierke więc sie pewnie gdzies spotkamy na ktorymś swiecie to zobaczymy jak to będzie.
Ale no ty nie potrafisz prowadzic dyskusji na poziomie, czasem tylko jakims dziwnym wpisem zarzucisz gdzie podpierasz to co napisałes swoją ekipka bo sam to w sumie jestes nikim, tak samo jak irl ale no od czego jest gierka i status rekrutera w klanie :D Musisz se czasem pomóc tym, ze komuś napiszesz, że ktos ci napisał, że sie jakis typ ktory kiedys z wami gdzies grał prosi o "zapke" człowieka ktory nie jest od zapek
 
Chłop od 2h wrzuca raporty z gruzu i zarzuca mi "brak umiejętności prowadzenia dyskusji" xd
Kurtyna
no nie napisałes nic oprocz tego, ze "chciałem" zapke XD potem po duska musiales zadzwonic bo juz sobie rady nie dawałes xD na światach zreszta nie jest podobnie?
I nadal wsm nwm czemu sie zacząłes tutaj udzielać, w tym temacie skoro nie grasz na tym swiecie ale no ok

No gruz to jest taktyka a jak ktos sie o to obraża czy uważa, że nie powinno sie tego używac pod żadnym pozorem no to niech skonczyc grac w ta gierke
 
Tak, zadzwoniłem po duska, oszczepa, zapsona i monie, bo nie daje sobie rady w słownej przepychance z popielniczką combata
W jakiej bańce ty żyjesz chłopie, to nawet turek się przed tobą chowa
No jedyne co napisales to, ze sie o zapke prosilem a potem dusiek przyleciał wyzywac
co ty sobie myslisz, ze kim ty jestes? xD Ze ja sie przestraszę ciebie lub, że mam respekt bo jestes stałym bywalcem tej gry od 10 lat? XD
 
Na twoim swiecie to chyba tlen ciezko zlapac.
Łap pare przecinkow i powrzucaj tam wyzej.

,,,,,,,,
Jak ja do was przed tymi wypowiedziami to miałem tylko i wylącznie respekt i swiadomosc, ze moge sie od was nauczyc lepiej grac no i to, że głupio mi było po tym co odwaliłem na helio ale nic więcej xD a tu przylatują bronic odklejusów ktorzy nie potrafia sie obronic przed burzeniem od takiego słupa niszczyciela
 
Ale my nikogo nie bronimy. Jak się chcesz brac za wyjasnianie kogokolwiek to rob to porzadnie albo licz sie z tym, ze ktoś powyjasnia ciebie. Bo aktualnie pajacujesz do jakichs gosci co btw ich nawet nie znam,a fakty sa takie,ze jak koledzy wyzej wspomnieli:
- zmieniles strone
-rozebrali cie do zera
- pisales do naszych graczy czy bedziesz mogl jeszcze z nimi zagrac,bo sie zmieniles i zrozumiales swoje bledy XDD
- piszesz do Kacpra,ze nic nie osiagnal podczas, gdy twoim osiagnieciem w tej grze jest jak na razie zgruzowanie trzech miast
Granie kozaka jest ciezkie.Wiem to,bo sam zgrywam,a nie lubie konkurencji.
 
Do góry