Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

Pamiętajcie, że kluczem do bycia najlepszym jest szybka odbudowa wojska.W tym celu pomagają surowce z giełdy.Najlepiej skupować je w równych proporcjach i robić np. procki i ognie. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy któryś z moich surowców będzie się przepełniał podczas,gdy inne są puste :(
Jak na razie poziom serwera bardzo wysoki.Gracze stosują się do rad wyżej i dzięki temu grają bardzo dobrze.zlotko.png
 
Pan Leito1939 nie pierwszy raz chce uchodzić za dobrze poinformowanego i podaje nieprawdziwe informacje.

Od maja 2018 roku wszystkie konta, które obchodzą 1/2/5/8 rocznicę, a od kwietnia 2021 roku także konta obchodzące 10. rocznicę pierwszej rejestracji w grze, otrzymują tak zwane pakiety lojalnościowe, które przyznawane są automatycznie przez system pod warunkiem, że w momencie przyznawania pakietu konto jest aktywne i pakiet zostanie przyjęty przez gracza oraz w Ustawieniach konta -> Zarządzanie Ochroną Danych -> Opcje kontaktu oraz Opcje reklamowe zostały zaznaczone wszystkie kwadraciki w każdej z tych opcji.
W przypadku nagrody za 10 lat gry, oprócz bonusów, przyznawane są także tak zwane skórki miast.

W dniu dzisiejszym gracze, którzy (z różnych przyczyn) nie otrzymali dotychczas prezentu pomimo 10 lat gry, prezent taki otrzymają.
A co jest za 10 lat? To kawał czasu. Może uda sie mnie zmotywować duzymi profitami :)
 
Dokładnie tak, tylko skórka jak konto nie było gdzieś aktywne, w dodatku w przypadku LyCaNa to czy w ogóle tą skórkę otrzyma było jakiś czas rozpatrywane.
Trzeba o to walczyć jedna osoba wywalczyła skórkę ale tylko ją, bo niestety zarówno w regulaminie niektóre rzeczy są pomijane i się gracze dowiadują po fakcie tak i w tym przypadku w ogłoszeniu nie było nic wspomniane że musi być w tym momencie konto aktywne na świecie
 
dorocia czy możemy liczyć na poprawę nagród lojalnościowych a konkretnie boskich strategii bitewnych, to trochę żart że te zmysły nie skalują się z etapem gry. Jak na Helike dostałem 3x te strategie za urodziny konta gdzie na tamten moment miałem 200 wiosek to myślałem że coś się popsuło a to jednak zamierzone żeby były na 20 tysięcy punktów xd przecież to się na 4-5 ataków zamyka
 
Pamiętajcie, że kluczem do bycia najlepszym jest szybka odbudowa wojska.W tym celu pomagają surowce z giełdy.Najlepiej skupować je w równych proporcjach i robić np. procki i ognie. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy któryś z moich surowców będzie się przepełniał podczas,gdy inne są puste :(
Jak na razie poziom serwera bardzo wysoki.Gracze stosują się do rad wyżej i dzięki temu grają bardzo dobrze.View attachment 14921
Znowu całą wypłatę na figurki marvela wydałeś i nie masz na złoto ?
 
Do góry