Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

ja tez mam szacun u swoich i do tego potrafie grac nie to co ty xdXd

ja tez mam szacun u swoich i do tego potrafie grac nie to co ty xd
I wyszła typowa
ja tez mam szacun u swoich i do tego potrafie grac nie to co ty xd
I wyszła zaściankowość z typa reprezentującego top polskiego GREPOLIS, to jak gra to jest
Co do honoru... wystarczy sobie przypomnieć finał Tegei by wiedzieć, że honoru to żadna strona tam nie miała ;).
Oprócz mnie:)
 
Powyższe ataki były tylko pretekstem pod wojnę z nami. Nie oszukujmy się, jeżeli sojusze się dogadują w miarę i jakiś jełop poleci to jest rekompensata w surowcach i temat zamknięty. Pisałem z siwym nawet o tych atakach, to mi napisał, że on nie mieszka w Polsce i u niego już jest niedziela :D to nic, że miał zakaz do 20 ataków i nigdzie nie ma przesunięcia na świecie o przeszło 20h aniżeli w Polsce :)) ale grają tutaj z nami ludzie różnego pokroju, nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem :)
Resztę ataków było wyjaśnione, że pijaki przebrzydłe puściły.
Jak zacząłem wypowiedź: tak to tylko pretekst, ciekawe czy jakby na początku układów między naszymi sojuszami ktoś wywinął kilka ataków na bgwg to zaraz by było: hola hola 3 ludzi od Was nas atakuje, my już Was nie lubimy i idziecie w czerwień. Tu jest jawny skok na koronkę, koronkę, którą tak na prawdę szło załatwić w inny sposób. Skoro są zielone sojusze, jeden wygrywa to zawsze jest furtka z drugim zielonym sojuszem dogadać się o odstąpienie tych dwóch cudów w ramach pełnej współpracy. Podejrzewam, że odpowiedź naszych radnych byłaby na nie, ale taka powinna być pierwsza propozycja. Ja akurat bym przystał, podejrzewam, że Ewa również. Reszta by pewnie byłaby podzielona. Dostaliśmy jednak kwita z wypowiedzeniem paktu, bo były powyższe ataki te co na screenach. Pierwsze ataki wyjaśnione, reszta od siwego, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem i u niego w Honolulu czy bóg wie gdzie jest niedziela godzina 20. Nie mniej jednak już wypowiedziany był pakt, więc jak to może być brane pod uwagę w kontekście wypowiedzenia tego paktu? Najgorsze jest takie właśnie przerzucanie winy, a tutaj po prostu zwykłe szukanie pretekstu do wojny. Umówiliśmy się, że nikogo nie bierzemy z byłej ceramiki, czy pośród 3 naszych sojuszów jest ktokolwiek kto grał w ceramice? Ano nie. Wyście na początku wzięli kilku i miał być koniec. Miało być. Po 40 dniach urlopu wpada decimus na salony, dyplomaci się dogadują, ok my berserkiry idziemy wam na rękę, weźcie sobie go, ale wszystkie miasta na M45 i m55 ma oddać. Dołącza do Was 17 sierpnia. Mamy 23 październik i nadal nie są oddane te miasta. Całe te zerwanie paktu ma na celu zdobycie koronki. Niespełnione ambicje za pewne mazurka, który już na tegea się przejechał. Wspomnieć? Wspomnę. Presja ma bardzo dobry układ z MDG. Wykrusza się ich założyciel samiec alfa. Nagle do władzy dochodzi Mazur i wypowiada ni stąd ni zowąd pakt. Przerabia cały zielony sojusz gdzie mamy mieszane wyspy z nimi na czerwony i robi koalicję 340 graczy na 170. Dostajemy po łbie ze 2 miesiące. Później obracamy o 180 stopni świat i koniec końców pomimo dwukrotnej przewagi wygrywamy. Aż dziw, że ten człowiek ma jakiekolwiek jeszcze poparcie wśród ludzi. Chyba sprzedałby wszystko żeby wygrać w głupią pikselowa gierkę. Nie ważne są układy, nie ważny honor, ważna jest wygrana.
Zobaczymy co się da jeszcze z ludzi wyciągnąć na tym świecie, ale nie liczcie na to, że odpuścimy i się nie zdziwcie jak obrócimy jeszcze losy tego świata, świata którego mogliście zamknąć pokojem na przekór innym światom.
Wszystko szło super jednak nie do końca.

Ach ci pijacy swoją drogą hochol też akurat z picia wrócił. Jeden "pijący" dzisiaj po atakach hochola już pisał, żeby go nie bił bo ma kogoś chorego :)

Miał być podział na 44 i 45 a notorycznie wasi gracze ładowali się na wyspy na 44 już nie wspomnę o zabraniu 2 miast naszego gracza który spadł z urlopu do tej pory jednego miasta nie dostałem na 2 które miały być za to oddane.

Co do skoku na koronkę i przypominania Tegei to jak alphahydranoid napisał wygraliście ją w pięknym stylu i uczciwej walce więcej pisać nie muszę. Tutaj była budowa jak widać fatalnie przez was przygotowana skoro wy sypaliście 9 poziom około 3:30-3:45h, a my 10 poziom sypaliśmy 4-5h :) aż uwierzyłem w to, że na tej Tegei wasi przeciwnicy mogli wygrać jakby dane im było cały czas budować cudaki.

Mówisz o sytuacji z maximusem przypominam, że dogadał to YAROD z zakarczemny jeszcze w lipcu zanim rozmowy ostatecznie stanęły na tym, że nikogo z ceramiki więcej nie bierzemy. A potem nagle był problem jak się pojawił, choć rozmowa na jego temat już dawno była zakończona, trochę jakby wasza rada nie miała pojęcia co robi wasz dyplomata. Miasta miały być wymienione za te z 44 takie były wstępne ustalenia jakie były dogadane jeszcze w lipcu.

Swoją drogą Akademia Kleksów, która stała się waszą przybudówką przyjmowała graczy z ceramiki, więc trochę nie do końca jest prawda w tym, że nie braliście.

Co do Mazur1519 to jeśli myślisz, że to jego sprawka to głęboko się mylisz. Największa jego zasługa to ściągnięcie ludzi na ten świat. Potem prowadzenie sojka i inne rzeczy ogarniali kompletnie inni ludzie.

No i wciąż wisi w powietrzu pytanie o jedną sprawę na którą na privie już mi nie odpisałeś.
Jak to jest, że na Naukartisie w Karciarzach są gracze z 2 światów gdzie są budowane cuda, więc logiczne jest, że są fajnymi celami do atakowania, bo będą skupieni na czymś innym, jednak ataki były skupione w zdecydowanej większości na osobach z BGWG, które sypały cuda. Osoby z Jaskiniowców nie były niepokojone atakami choć też przecież sypali cuda i stanowili dobry cel.
 
Ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć co się dzieje na naukartisie, bo najzwyczajniej nie mam tam ani jednego miasta. Ale w zaistniałej sytuacji wykorzystam kontakty z tego świata. Na pewno po tym co zrobiliście nie odpuszczę, a sami dobrze wiecie, że z kim jak z kim, ale ze mną zawsze się szło dogadać i przegadać wiele spraw. Wiele razy stawałem za Wami, bo najzwyczajniej mieliście rację w pewnych kwestiach. Nie staje jednak za tym, że zamiast się na koniec dogadać to wolicie walczyć, chciałbym za miesiąc powiedzieć, że popełniliście błąd.
 
Ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć co się dzieje na naukartisie, bo najzwyczajniej nie mam tam ani jednego miasta. Ale w zaistniałej sytuacji wykorzystam kontakty z tego świata. Na pewno po tym co zrobiliście nie odpuszczę, a sami dobrze wiecie, że z kim jak z kim, ale ze mną zawsze się szło dogadać i przegadać wiele spraw. Wiele razy stawałem za Wami, bo najzwyczajniej mieliście rację w pewnych kwestiach. Nie staje jednak za tym, że zamiast się na koniec dogadać to wolicie walczyć, chciałbym za miesiąc powiedzieć, że popełniliście błąd.
Dobra, może serio nie wiedziałeś może nie.
1666533755562.png
Masz tu screena, po którym mam nadzieję zrozumiesz, dlaczego nie chcieliśmy się z wami na nic dogadywać.
 
Ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć co się dzieje na naukartisie, bo najzwyczajniej nie mam tam ani jednego miasta. Ale w zaistniałej sytuacji wykorzystam kontakty z tego świata. Na pewno po tym co zrobiliście nie odpuszczę, a sami dobrze wiecie, że z kim jak z kim, ale ze mną zawsze się szło dogadać i przegadać wiele spraw. Wiele razy stawałem za Wami, bo najzwyczajniej mieliście rację w pewnych kwestiach. Nie staje jednak za tym, że zamiast się na koniec dogadać to wolicie walczyć, chciałbym za miesiąc powiedzieć, że popełniliście błąd.
pitu pitu prawda jest taka, że wyszła Ci reszta włosów przez karistos od kombinowania. Ale cóż czasem się nie potrafi przełknąć porażki
 
Podsumowywując Berserki pisały do innych sojuszy o męczenie graczy BGWG (kiedy bylismy w pakcie, o który tak ciężko walczyliście, żeby się utrzymał), BGWG jest beeee ponieważ śmiało oddać za przekraczanie granicy przez Berserki (w postaci fejków i ataków) podczas sypania cudaków.

A to jeszcze raz wstawiam, bo jest po prostu ikoniczne.
1666535914857.png
 
Zabójca, jak pisałem wyżej nie jestem w stanie napisać co się tam dzieje, bo mnie tam nie ma, co nie znaczy przecież, że nie obserwuję grepostats i kto gdzie gra.
Tu nie chodzi o to, że nie wiesz o tym co się dzieje chodzi o to, że WASZ radny namawiał do fejkowania graczy z innego świata, aby przeszkadzać nam w sypaniach, jeśli uważasz, że jeśli takie zachowanie jest spoko, honorowe i w ogóle super i nie widzisz podstaw żeby na podstawie tego wypowiadać pakt to myślę, że nie mamy o czym rozmawiać...
 
To jest jak najbardziej powód. Nie zaprzeczę :)
Z jednym ale, często jest tak, że na jednym świecie grasz pod jedną banderą, a na innym po przeciwnej stronie. Za bardzo chyba na neukrqtisie się nie kochacie?
Co nie zmienia faktu, że lepiej i tak byście na tym wyszli wychodząc z propozycją polubowną, bo my oddając te 2 cudy i tak nic byśmy z tego nie mieli przecież.
Kończąc już powoli, jak nie knuliscie tego wcześniej to rzuć kamieniem :) bo mnie doszły inne słuchy już przed cudami z różnych stron świata i nie tylko tego świata :)
 
Nie no wcale sie BDWG nie domyslilo ze beda bici na 2swaitach przy cudakach skoro spora czesc osob gra na naukritos w tym plewix w cośkach
Przerzucacie sie jakimis racjami kto mial moralne prawo wypowiedziec pakt czy go dotrzymac jako najwyzsza cnote.
Kto poweidzial ze paktu nie mozna zakonczyc chocby ot tak bo nam sie chce bic, nawet jeśli BDGW szuka tylko wymowki zeby zgarnac koronki to co z tego, po to graja zeby ja zdobyc. Ja bym na waszym miejscu napisal masa do oponentow "Idziemy po koronki" a nie szukał głupich wymowek. I to w dwie strony
OszczepCS, z przykrościa musze potwierdzić, że miałeś racje
 
To jest jak najbardziej powód. Nie zaprzeczę :)
Z jednym ale, często jest tak, że na jednym świecie grasz pod jedną banderą, a na innym po przeciwnej stronie. Za bardzo chyba na neukrqtisie się nie kochacie?
Co nie zmienia faktu, że lepiej i tak byście na tym wyszli wychodząc z propozycją polubowną, bo my oddając te 2 cudy i tak nic byśmy z tego nie mieli przecież.
Kończąc już powoli, jak nie knuliscie tego wcześniej to rzuć kamieniem :) bo mnie doszły inne słuchy już przed cudami z różnych stron świata i nie tylko tego świata :)

Dogadywac to sie mozna z ludzmi slownymi, a jak widzisz u was z tym nie do konca ("u was" jako sojuszu, a nie do Ciebie personalnie bo akurat Ty tam glosem rozsadku byles przy jakichkolwiek ustaleniach z nami) :) a ile placzu by bylo ze "bgwg chce darmowe koronki".

Ja nie rozumiem w ogole dramatu teraz, jakis smieszny placz ze walczymy o cudaki, zamiast sie dogadac. Cudaki sypane na zielono, tak jak sie dogadlismy, pakt wypowiedziany z 48h wyprzedzeniem, a teraz zamiast miesiac sie kisic i nic nie robic to wolimy powalczyc. Aczkolwiek zamiast mowic ze nam byloby latwiej to wam tez polubowne dogadanie byloby na reke bo na onchesmos jestescie docisnieci. Takze konczymy plakusiac i stawiamy mury :)
 
Ostatnia edycja:
To jest jak najbardziej powód. Nie zaprzeczę :)
Z jednym ale, często jest tak, że na jednym świecie grasz pod jedną banderą, a na innym po przeciwnej stronie. Za bardzo chyba na neukrqtisie się nie kochacie?
Co nie zmienia faktu, że lepiej i tak byście na tym wyszli wychodząc z propozycją polubowną, bo my oddając te 2 cudy i tak nic byśmy z tego nie mieli przecież.
Kończąc już powoli, jak nie knuliscie tego wcześniej to rzuć kamieniem :) bo mnie doszły inne słuchy już przed cudami z różnych stron świata i nie tylko tego świata :)
Wiesz, zdarzało mi się różne rzeczy pisać do ludzi jak się niektóre akcje odwalały, ale zwykle mijało kilka godzin i człowiek mówił po co się męczyć gramy jak jest i tyle. Swoją drogą do mnie dochodziły informacje, że wam ma prawie cały świat pomagać, więc przesiewałbym wiadomości przez grube sito. Założenie na cuda było takie, że schodzimy do deffa, po cudach zobaczymy jak będzie i co się wydarzy. Na cudach potwierdziła się organizacja akcji z fejkami i wtedy została podjęta ostateczna decyzja, że rozmów o rozdanie koronek nie będzie.
 
Do góry