Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szanowny Sparkornie

Jakoś Twojego nicku w statystykach świata Ny nie widzę. Czyżbyś był kolejnym uczestnikiem forum, który występuje na nim pod innym nickiem niż w grze?
Skoro tak dobrze znasz realia tego świata, zapewne tak jest.

Ale, żeby nie było o Tobie...

Co ma zgranie graczy do tego, że zdarza się komuś załapać bana? Czy łapią czasowego bana wyłącznie ci, którzy nie są zgrani? absurd.

Legion nie ma podpisanego żadnego paktu z innym sojuszem (oczywiście, zakładam, że jako dyplomata LA znam sytuację tego sojuszu). Równie oczywiste jak to, że nie mamy żadnego paktu jest to, że nie prowadzimy działań wojennych wobec sojuszu X, który walczy z tym samym przeciwnikiem co my. Nie jest to żaden pakt, tylko naturalna kolej rzeczy.

Jeśli Twoim zdaniem nie jest powodem do satysfakcji fakt, że Największy i Najlepszy (co wynika z jego własnych wypowiedzi) lider przeciwnego sojuszu w ciągu nieco ponad doby traci trzy wioski (przy dwóch ostatnich nie mając nawet chęci podejmować prób jej podbicia) to może powinieneś zmienić grę... Etap znudzenia grą nadejdzie u każdego :)



to wy umiecie statystyki obsługiwać? no proszę :) Znam Vilga z gammy, ja już nie gram :) wiem o wszystkim z GG :)

Jemu to już się nudziło na gammie hehe :)

Co do paktów to jasne nie macie ok ...

Musze zapytać Vilga kiedy się stał narcyzem i kiedy pisał że jest Największy i najlepszy

poza tym gratuluje :) zajęło wam trzy miesiące odgadnięcie że człowiek w nocy śpi .... :)
 

DeletedUser462

Guest
Tak, Sparkorn, obsługuję statystyki :) nawet w nocy i nawet wtedy kiedy śpię :)
Cieszę się, że jesteśmy tak popularni, że Vilge opowiada o nas na gg :p.
Oczywiście, dziś o 14 też była noc i tez spał wstawiając mi oddział pod kolona.

Mam takie powiedzenie, które idealnie pasuje do sytuacji: koniowi to tłumacz, może zrozumie, a z czytających idiotów nie rób.
 

DeletedUser

Guest
Znaczy 1 kolon mowi o wszystkim? ok :D dobra nie dyskutuje juz bo sobie obiecalem nie robic tego z .... :D


nie grasz na NY nic nie wnosisz do tematu wypowiadasz się o sojuszach o których nic nie wiesz i nie znasz dokładnie co się dzieje między sojuszami jak wyglądają walki
więc za kogo można cię brać ? sam sobie odpowiedz



a wracając do tematu Vilgefotz jest dobrym graczem i tutaj myślę że nikt nie ma co do tego wątpliwości ale jednak szybko wymiękł pod naciskiem LA i to mówi samo za siebie
póki co ja widzę bilans
tottal 0 - LA -4 mówi to samo za siebie


wielu z was pisze głupoty jaki to on dobry nie jest na innym świecie więc jak ktoś uwarza się za takiego dobrego zwłaszcza piniu masz 4 miasta więc gdybyś był tak dobry to nie patrzał byś jak to twój sojusz dostaje po dupie tylko wziął byś się tutaj do roboty i pokazał na co cię stać ale oczywiście pewnie zaraz napiszesz 100wymówek czemu nie chce ci się graci na NY
dla mnie jesteś zerem bo ja nawet gdybym miał 500 pkt i był w okolicy swojego sojuszu w takiej sytuacji brał bym się do roboty aby jednak odwrócić
szalę na swoją korzyści
a jeżeli jesteś taki dobry to na następnym serwerze chętnie z tobą zagram tylko napisz pw czy jesteś zainteresowany pojedynkiem jeżeli jesteś taki pro to wystarczy wtedy czekać tylko na nowy świat i okaże się czy jesteś dobry

sprostowanie :
Że by nie było nie myślę że jestem jakimś specjalnym graczem i nie uważam się za Pro
 

DeletedUser

Guest
No szału nie było,znaczy tyłka nie urwało_Okupacja rozbita w pierwszej sekundzie :D

Sparkorn pisze bo zna temat i wypowiada się podobnie jak ja w imieniu TW
 

DeletedUser

Guest
No szału nie było,znaczy tyłka nie urwało_Okupacja rozbita w pierwszej sekundzie :D

Sparkorn pisze bo zna temat i wypowiada się podobnie jak ja w imieniu TW


temat zna ? jakoś tego nie widzę wiele spraw przeinacza lub w ogóle nie ma o nich pojęcia bynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy

a co do okupacji to gratuluje udało ci się lecz wiadomo jak to jest raz wyjdzie a drugim razem coś nie wyjdzie więc zapewne jeszcze powalczycie


ogólnie to te forum mnie powoli zaczyna śmieszyć osoby nie grające na danym świecie się wypowiadają w imieniu jakiegoś sojuszu inni natomiast uważają się za bóg wie kogo a jeszcze inni piszą jaki to ich sojusz nie jest dobry a boją się podać swój nick z gry
 

DeletedUser

Guest
Witam.

Poniewaz temat mówi o sytuacji na serwerze, a wiec przytocze obecna sytuacje ktora zchodzi na psy. Sytuacja jest na tyle powazna że dotyczy równiez całego Grepolis.

Jak kazdy wie Nasz sojusz 100RwT idzie progresywnie w kierunku północnym. Pokonujemy pokolei sojusze ktore staja nam na drodze. Po roninach przyszla pora na FR, zas po FR na Bad Devilsów.
Sojusz ten został pewnego czasu totalnie wyzerowany z wojska, jednak podpisał w ostatniej chwili pakt z Noobami, przez co Nooby traciły ogromne ilosci deffa codziennie. Nooby wkoncu sie sprzeciwili i powiedzieli "STOP".

W dniu dzisiejszym sojusz BD stracił pakt z Noobami oraz stracil na jednej z okupacji ponad 6k birem. Co skutkowalo wyzerowaniem z deffa cały ten sojusz. Wiele osob z BD sie zdenerwowalo z racji braku skutecznosci i albo zakonczylo gre albo odpaliło urlopy. Wystąpił konflikt wewnetrzny po czym założyciel sojuszu Lew92 wziął sprawe w swoje ręce.

Czym to skutkowało? Masowe bany wszystkich osob ktore atakowaly BD.
Bany u nas od Lwa zaliczylo 5 osob. Nie wiem jak inni bo prawdopodobnie na kazdego znalazl jakiegos haka.

Bany te są absurdalne, wręcz błednie przyznane. Byle głupie słówka zostały zaliczone do słów obrazliwych. WYBACZCIE ALE... w tej kwesti kazde słowo mozna nazwac "obrazliwym". Równie dobrze do brzydkiej osoby można napisac ze jest piekna, a ona to uzna za kpine i obrazliwa tresc.
Takie zagranie nazwałbym ponizej pasa. Nie mozna wykorzystywac swojej pozycji do prywatnych rozgrywek. W takim wypadku KAZDY kto bedzie chcial wyzerowac sojusz Lwa92 - zostanie zbanowany.

Jest to problem globalny. Nie spoczne do poki nie zostanie zdjety zemnie jak i z moich znajomych nieslusznie nalozone bany, oraz Lew92 nie zostanie wyrzucony z supportu. W supportu nie ma miejsca dla takich osob. MAŁO TEGO nie ma miejsca dla graczy z multi kontami. A WSZYSCY wiedza że Lew92 i Mordechaj to ta sama osoba. Juz od dobrych paru miesiecy o tym wiemy, nie raz to sprawdzalismy.
 

DeletedUser

Guest
Zaryzykuje bana na forum i powiem co mam powiedziec

Czapel ty naprawde jestes chory umysłowo. Jak Ciebie czytam to to się w głowie nie mieści jak można być tak zakłamanym w sobie czlowiekiem. Wiele się nasłuchalem na kappie co odwalałeś. Jak to mieszałeś w swoich grupach bojowych i jak sie działo źle to uciekałeś gdzie popadnie.

Potem zaczołeś mieszać w narwalach tworząc swoją grupkę wzajemnej adoracji.
Wiesz co mnie dziwi? Fakt, że jedna osoba ma czelność obalać prawdę mówiona przez dziesiątki innych. Każdy czapel Ciebie zna, nie musisz chrzanić głupot.

Student 3 roku medycyny? Jezu, nowych rzeczy o sobie sie dowiaduję. Pogadaj ze Zbyszkiem trochę o mnie na ts to sie dowiesz prawdziwszych faktów, bo te to sobie wyssałeś z palca. Dobrze mieszasz... dobrze. Mieszaj dalej, ciekawe jak długo ludzie będą Ci jeszcze wierzyc.

Jedno jest pewne, narwalom powinie się noga to bedziesz uciekał tak jak na kappie - gdzie popadnie, oby dalej, oby **** uratować. U kogo będziesz szukał pomocy? Grepomaniacy? Albo odrazu na północ uciekniesz na M54/64?

Chyba muszę się wypowiedzieć w tym temacie, chociaż nie lubię takich publicznych kłótni, ale jeśli obrażają moich znajomy to trzeba interweniować.

Grałem z Czapelem na Kappie i ani razu nie widziałem żeby coś "odwalał", a byłem z nim w jednej grupie bojowej.

Co do ucieczek gdzie popadnie - z tego co wiem i widzę na statsach to czapel grał w Tartaku, Imperium Tartaku i Odrodzonym Imperium. Każdy z tych sojuszy jest naturalnym następcą poprzedniego (czyt. zmiana nazwy/połączenie), z kolei na NY grał tylko w 100RwT i w Narwalach, czyli jak sam kiedyś napisałeś, wydzielonej grupie bojowej 100RwT.
Czym ty się możesz pochwalić na tym polu Giermo ? 100RwT - wychodziłeś kilka razy, Obrońcy Krzyża - twój sojusz założony po fochu, - Fighting Recidivism - 100RwT miało z nimi wojnę jak się tam znalazłeś i zaraz po ich rozpadzie trafiłeś znowu do 100RwT. I kto tu ucieka gdzie popadnie ?
A może wspomnieć jeszcze o innych twoich kontach, którymi przegrałeś (i na kappie i na NY) i musiałeś uciekać na kolejne, wzięte od odchodzących graczy, przyznaj się ile to już ich było, na ilu już się skompromitowałeś. Dobrze,że prawdziwy Giermo nie wie co wypisujesz pod jego nickiem, bo mogłoby być nieciekawie.

Czapel wcale nie miesza w Narwalach, u nas każda sprawa, każda próba kontaktu z innym graczem czy sojuszem jest obgadywana na forum i wszyscy muszą na to wyrazić zgodę. Biorę odpowiedzialność za każde słowo wypowiedziane do kogoś przez Czapela, bo o każdym słowie z pewnością wiedziałem.
3 rok medycyny czy farmacji, czy to ważne ? Nie wywyższaj się swoimi niby zawodami na forum, to nikt ci nie będzie twojego wykształcenia, czy też jego braku wypowiadał. Po stylu wypowiedzi i po popełnianych błędach ort. mogę wnioskować, że nawet głupiej paznokietkologii byś miał problemy (dla niewtajemniczonych: kursy przedłużania paznokci).

Kiedy Narwalom powinie się noga ? Człowieku, jest nas 10 osób w sojuszu, które nieźle się bawią tą grą. My nie mamy chorych ambicji wygrywania świata za wszelką cenę. W przeciwieństwie do ciebie, gdybyś mógł byś zebrał pół tego świata żeby tylko móc z nami wygrać.

Podsumowując Giermo - spośród wszystkich ludzi na tym serwerze ty jestem osobą która ma najmniejsze prawo do oceniania postępowania mojego kolegi, a twoja "prawda" ma w sobie więcej kłamstwa, niż największe kłamstwo czapela.

Jeśli coś pominąłem to przepraszam. Było tyle błędów, że mnie wylogowywało przy edycji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dla mnie to lepiej nawet jakbyś przejął jeszcze ze 25 wiosek - przynajmniej miałbym jakieś morale przyzwoite.
 

DeletedUser9244

Guest
Widzę Wy się tu juz o wszystko kłócicie. A ja Wam powiem tylko tyle: tak, Legion jest potęgą. A wiecie dlaczego? Nie dlatego, że teraz zabieramy wioski TW, czy dlatego że zabraliśmy je komuś innemu, a z jednego prostego powodu: nie byliście nas w stanie pokonać na początku, pomimo rozłamu też nikt nas nie pokonał także mimo, że zaczęliśmy toczyć bratobójczą walkę, aż w końcu gracze zaczęli wracać "do domu" i dalej to my podbijamy a nie podbijają nas. I to jest piękne. Że pomimo tych różnych perypetii tak naprawdę zawsze byliśmy razem i nikomu nie udało się tego rozwalić :)
 

DeletedUser462

Guest
Dobra, pięć stron gadania i zostało ustalone.

TW oddaje wioski LA, bo:
1. to są koledzy i tylko się tak droczą;
2. kolon wchodzi zawsze kiedy właściciel wioski śpi bo jest głęboka noc (nawet jeśli SK wchodzi o 14);
3. atakujący biorą amfę (jak insynuuje Wielki i Najlepszy Vilge).

A najlepiej sytuację zna i potrafi ją oceni niejaki Sparkorn, tylko dlatego, że używa komunikatora gg.

I na tym żarty się kończą. Bo jeśli to o czym Heartless napisał jest prawdą, to jest to sprawa dla prokuratora. Chyba się kolesiostwo z TW w próbach pokonania LA nieco zagalopowało.
 

DeletedUser

Guest
To jest PRAWDA, kilkanaście osób na spiku wtedy to samo słyszało. Mało tego, to się POTWIERDZIŁO (chociażby sytuacja Farciarza z Aniołków przedstawiona na ts'ie). Dlatego właśnie wierzę RwT, tu się wszystko może zdarzyć...
 

DeletedUser3480

Guest
a tak wiraszkowali hehe normalnie jeszcze pare stron wstecz myślałem że TW to taka potęga która gniecie LA a tu niespodzianka

no ale co jak co sprzedaż tam jest sporawa prawda Vil :))

brawo Panie i Panowie z LA :))
 

DeletedUser

Guest
Po prostu zostaliśmy przegadani ale zapraszam do gry i do moich płonących miast.
O oszczerstwa o niby naszych układach to zachowajcie dla siebie bo to w waszym sojuszu ktoś coś tam nagadał do naszego już nie wrócił...
 

DeletedUser9244

Guest
Nie da rady, nie oddam go luz :) on jest MÓJ ;) i doskonale wie dlaczego
;)

Heart takie ładne miasteczko dziś widziałam - ===XXX=== - i w takim miłym sąsiedztwie... :D Wiem, wiem jesteś bez serca, ale myslę, że długo nie będę musiała czekać, żebyś mnie do niego zaprosił :p
 

DeletedUser1360

Guest
@ inspi

Na wakacjach, ale przed komputerem? Fascynujące... doprawdy, fascynujące. Rzeczywiście wierzymy, że jest to odpoczynek na Karaibach, a nie ucieczka od ataków.


Nie wiedziałem że jest jakieś nie pisane prawo moralne które mówi kiedy można wsiąść urlop a kiedy nie :D. Człowiek całe życie się uczy :D Tak się zastanawiam po kiego diabła wprowadzono coś takiego jak urlop, i dlaczego ludzie z niego korzystają? Przecież to nic innego jak ucieczka przed przejęciem miasta gdy mamy ograniczony czas na grę. To takie fascynujące;)
Po twoich informacjach wnioskuję że w dobrej komitywie jesteś z No Mercy :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
Hater nie martw się, nadejdzie i czas, że ja do Ciebie osobiście zawitam. Chwilowo brak slotów ale to raczej nie potrwa zbyt długo :D
 

DeletedUser

Guest
Może przedstaw słownie co chciałeś zobrazować tymi linkami, bo na moje oko wychodzi na to, że największy lamus tego serwera Heartless od samego jego początku nie stracił ANI JEDNEGO miasta, w przeciwieństwie do super graczy z Gammy?:D a za 50 minet kolejna wioska moja. Tak takiego nooba jak ja wyróżniacie? Dziękuję ogromnie.


Nawet jezeli otrzymal wioski od LA to tylko dlatego, ze wiekszosc jego wojsk zatopila sie na probie przejecia jej:p To ze ktos mial blizej kolona, czy to ze Heraltes nie mial w tym momencie slotow nie ma tu nic do znaczenia. Pozatym Jak chcecie sie przekonac to Heratles (jak na czlonka LA przystalo) z przyjemnoscia zaprezentuje swoja sile razenia:)
Pozdrawiam napinaczy z TW:)
 
Do góry